[quote name='t_kasiek']Lusia jest pięknie :) bardzo do niej pasuje....a to prawda, że bedzie mogła chodzic ?? Skad wiecie ??[/quote]
Moriaaa pisała, że sunieczka chodzi już teraz na tych pałeczkach-opatrunkach, a pani doktor /Chart/ potwierdziła, że będzie mogła chodzić w specjalnych - wyściełanych bucikach!