Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. Miał do nas przyjechać piesek - Gizmo, buldożek Francuski, miał byc dzisiaj u nas ale długo z mamą myslelismy i nie chcemu mu wyrzadzic krzywdy nasza miłoscia. Wiecej napisze później teraz jestem chora i leze w łózku
  2. [quote name='Marcik']Do końca miesiąca jestem w depresji finansowej, potem też nie lepiej. Zwłaszcza, że zaczyna się rok akademicki i kilka wydatków jednorazowych przybędzie. Emdziolku napisz o jej charakterze, zachowaniu coś więcej. To piekny pies - szybko znajdzie dom, trzeba tylko zachęcić.[/quote] Suczka jest bardzo potulna, taka bardzo miziasta, w domu zachowuje czystosc, lubi inne zwierzeta, kocha ludzi. Jest troszke szczekliwa, szczeka praktycznie na wszystko:P Boi sie podniesionej ręki i podwyzszonego głosu, musi miec za sobą ciężką przeszłosc. Sunia musi za kilka dni opuscic nasz dom:-(pomóżcie:-(
  3. [quote name='Marcik']Napisz coś więcej o jej charakterze, zrobię Allegro. Jeśli umie się zachować w domu to bym pomogła ale jestem ze stolicy.[/quote] Jezeli by sie udało to mogłabym ja dowieźć ale potrzebowałabym małej pomocy w sfinansowaniu podrózy...:oops:
  4. SZUKAMY PILNIE TYMCZASU! rodzina mi sie buntuje, zwłaszcza siostra, musze jej szybko coś znaleźc bo inaczej mała trafi do schroniska, zreszta dzisiaj sie pozarły z moją suką, jak próbowałam odciagnąc Koffi od Vegi to mnie ugryzła:roll: a moja suka ma rozwalone ucho bo to takie ciele co nigdy nikogo nie ugryzło:shake: PILNIE POTRZEBNY TYMCZAS! za kilka dni sunia trafi do schronu...:shake:
  5. [quote name='justysiek']bedziesz miala pieska:loveu:[/quote] nie:eviltong: [quote name='Iza.']Widziałam :loveu::loveu: Prosze do nas na spcerek przyjechac kniecznie :diabloti::loveu:[/quote] NIC NIE WIDZIAŁAŚ:diabloti: jednak Gizmo u nas nie zawita, nie chcemy mu naszą miłością wyrządzic krzywdy. Ale w ferie zimowe prawdopodobnie zawita u nas rodowodowa bulwia kluska:multi:
  6. [COLOR=DarkOrange][B]Pfffiiiii tylko Ci miło?:obrazic: powinnaś czuć sie zascycona żeśmy tu do ciebie przyczłapały:diabloti:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='deer_1987']to nie powiesz nam?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]:multi:GIZMO:multi:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]tylko tyle:diabloti:[/B][/COLOR]
  8. Witaj , najdroższa:diabloti: :diabloti:
  9. [quote name='Bullila.nl']czesc najukachansza:diabloti: gadajacy piesek dobry,ale kiedys w telewizji pokazywali Mopsika ktory wyspiewywal I love you naprawde wyraznie:razz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czesc najwspanialsza:diabloti: [url]http://www.youtube.com/watch?v=rEtvcsqGipo[/url] wiem, o tego chodzi:loveu:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://pl.youtube.com/watch?v=D-fEeT6ChQk&feature=related[/url] patrzcie, "gadający" piesek:loveu:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='agaciaaa']Hej Emi :razz:[/quote] Cześć cześć:razz:
  12. [quote name='agusiazet']Szukać i łapać, nie ma rady, jak się powiedziało a trzeba i powiedzieć be!!![/quote] [COLOR=DarkOrange][B]MAŁA WRÓCIŁA!:multi: PRzyszła pod blok i dzieci ja złapały. Sunia nei moze u mnie zostać dłuzej niz do przyszłego weekendu. Potrzebny nowy tymczas i pomoc w ogłaszaniu.[/B][/COLOR]
  13. [SIZE=3][COLOR=Red][B]Koffi uciekła:placz::placz: Byliśmy godzine temu z mama i naszą sunią na spacerze, jak zwykle w parku spuściliśmy obie ze smyczy,, ale koffi nie miała obrozy.:placz: Zobaczyła gdzies jakiegoś psiaka i za nim pobiegła.:placz::placz: Poszłam za nią ale nie nadązyła, uciekli gdzieś za bloki, chodziłam i ja szukałam ale jej nie było:-( Jak wracałam to widziałam ją ale jak przykucnełam, cmokałam do niej i ją wołałam to nie przychodziła a jak szłam w jej kierunku to uciekała o kolejne 50m:placz: co robić?[/B][/COLOR][/SIZE]:placz:
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Siostra ma uczulenie tylko na kocią sierść:diabloti:[/B][/COLOR]
  15. [quote name='deer_1987']u mnie sa foty dziewczynek o ktore sie upominalas ale chyba masz duzo nauki i malo czasu :([/quote] [COLOR=DarkOrange][B] do tego duzo pracy i coś jeszcze ale wam nie powiem:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Kasia']co z psiakiem? znalazła nowy domek?[/quote] Niestety nie, mama sie denerwuje:shake:
  17. [COLOR=DarkOrange][B][url]http://images33.fotosik.pl/371/24a3d06d10493e26.jpg[/url] :crazyeye::crazyeye: że ta MaUpeczka to niby Franio jest , że niby tak??:crazyeye::crazyeye: JAKA POWAGA!:diabloti::crazyeye: to on tak potrafi?:evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=DarkOrange][B]Czesc wam:diabloti: to przyszłam JA , ta NAJWSPANIALSZA:diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=DarkOrange][B]Kochanie, no szok jakie piękne fotki:loveu: nie chce cytowac rzadnej bo wystkie sa cudowne. takie profesjonalne:loveu: buźka!:loveu:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=DarkOrange][B]Witaj madzialenko po mojej długiej nieobecności w tym spokojnym zakątku fotoblogów:diabloti: Nie nadrabiam bo za dużo tego:cool1: buziaczkujemy cie z Lusiaczkiem, Vegą i tymczasowiczką Koffi:razz:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]:klacz: OWACJE NA STOJĄCO:klacz: :diabloti: cześc. to tylko ja:diabloti:[/B][/COLOR]
  22. Iza mam dobrą wiadomosc, mam dla Koffi domek!:multi: Miłej nauki:evil_lol:
  23. Cześc dziołszki:multi:
  24. [quote name='Iza.']Tak, właśnie do tej pani co z ojej.pl pisała :cool3: A wąłsnie masz do niej e-maila jeszcze? Bo ja zapomniałam poprosić :angryy:[/quote] tak mam, prosze: [email][email protected][/email] jakże sie ciesze ze ogłoszenia pomogły w tak szybkim czasie znaleźc małej dom:multi:
×
×
  • Create New...