-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]moje ostatnie wypociny: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/424/08081bb8756fd5a9.jpg[/IMG][/URL] Dżesunia: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/424/ccff0f80ef7692a0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/42/879aace33e6a1c0dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/42/6561ed37497f2452.jpg[/IMG][/URL] Vega i Dżesunia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/423/3d9f282690350d57med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/307/ba56b9bfaf4f2420med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/306/1a358e7ca62b5be2.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Ja tez chce wiele rzeczy a ich nie dostaje...:shake: Dzieki wszystkim za zyczenia, my tez cała rodziną i psią zgrają zyczymy wszystkim wesołych, spokojnych i udanych swiat Bozego Narodzenia oraz Szcześliwego nowego roku, nie pijcie za duzo bo kac was bedzie meczył. fotki kiedys tam wstawie, narazie musze sie troche otrząsnąć.[/B][/COLOR]
-
Pangea - na stroni kochaniutka, na stronie:evil_lol:
-
[COLOR=DarkOrange][B]Hej Iza!:multi: moze masz ochote na spacerek buldozkowo-pinczerkowy ze to tak nazwe?:diabloti:[/B][/COLOR]
-
taki maly szczegoł - bilet dla psa kosztuje 15zł a nie 4 - ceny sie zmieniły:shake:
-
[COLOR=DarkOrange][B]Fakt faktem, Pacco wyrósł na wielkiego, pięknego psa.:loveu::loveu: A taki słodki niuniak był jak go do domu przyniosłam:evil_lol: A teraz taki bydlaczek:loveu: Niedawno wróciłam ze spacerku z Dżesi i Vegą. Magnusa zawiozłam w piatek do Warszawy do nowego super domku:multi: dżesi troszke u nas pobędzie gdyż jej lecznie troszke potrwa.[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Ohh jaki chrupuś jest piękny:):loveu: buziaki![/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]hahaha zakagańcowany Bobik:evil_lol: Iza może masz ochote wpasc oblukać bulwe??:razz:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Chciałabym wam kogoś przedstawić: :loveu:[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/411/09a94b9df3855dc4med.jpg[/IMG][/URL]:loveu: :loveu:[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/36/a17c61a439826fa2med.jpg[/IMG][/URL]:loveu: DŻESI I MAGNUS - nasi dwaj tymczasowicze:) [/B][/COLOR]
-
[quote name='Inez de Villaro']to nie moja sprawa, bo nie moje pieniądze, ale emdziołek pisała że psy maja iść do pseudohodowli w środę...martwię się , co z nimi sie stanie :-(:-(:-([/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na dodatek, suczka mialaby mieszkać w sieni razem z psem, po za tym niedawno skonczyla jej sie cieczka i pseudohodowca chce ja pokryc tym pieskiem:roll: Nie chce zebysmy przeszli obok tego obojętnie. Suczka ma alergie pokarmową,powinna dostawac specjalistyczna karme a wole nei myslec o tym co beda jej dawac w tej PH:shake:, do tego jakies zmiany skórne(prawdopodobniej grzyba), popuchniete łapki, piesek ponoc jest zdrowy, tylko nie szczepiony i nie odrobaczony.:roll: Bardzo was prosze - dzieki temu uratujemy nie dwa moze setke psów, która ta suczka by urodziła przez swoje życie. Ja zrobiłam bezterminowy bazarek z grafiką i stronami - jest duzo chetnych - pospłacamy jakos te długi. pomóżcie:-([/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]A on ma u siebie teraz jakies szczeniaki?:shake: Iza, jak bedą u mnie bulwki wpadniesz w odwiedzinki?:multi:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']Hejos Niom, to te:diabloti::evil_lol: Nie mam telefonu przy sobie[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] pytałam czy masz jakąś starą niepotrzebna smyczke bo ja miałam dwie flexi kupione ale jedna sie popsuła a potrzebuje na wtorek dwóch a kasy juz nie mam bo kupiłam 5 kg royala, 4 miski, 2 obroze i całe kieszonkowe poszły na buldozki:shake:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]hejos:multi: to te blabladory uciekiniery??:evil_lol::evil_lol: pisałam do cię eska:razz:[/B][/COLOR]
-
nie ma sprzeciwu?:multi:
-
[COLOR=DarkOrange][B]Jest pilna sprawa. Pewien głupi babsztyl z pod suwałk ma w domu dwa buldożki - 1,2 roczna sunie i 9 miesiecznego pieska. Nie są nawet zaszczepione od wscieklizny. Pieski jej sie chyba znudziły - chce je sprzedac dla pseudohodowcy!:placz::placz: Sprawa jest na tyle tragiczna ze zeby je zabrać od niej mamy czas do środy:placz: Inaczej w czwartek przyjedzie rozmnażacz i zabierze psiaki do siebie. Sytuacja komplikuje sie w miejscu - gdzie dowiaduje sie ze sunia miala niedawno cieczke i pseudohodowca chce ją niedługo pokryc .:roll: do tego ma dziwnie spuchniete łapki, a jak powiedizla" ani ona ani ten pan(pseudohodowca) nie zamierzają isc z tym do weterynarza.Najwazniejsze ze suczka moze miec juz dzieci" :placz: :placz: nóz w kieszeni sie otwiera :placz: :placz: Baba chce 1000zł za oba pieski. Nam udało sie zebrać 500zł Agata wspomniała mi o budżecie buldożkowym zebranym na zlocie. Czy mozemy ten fundusz przeznaczyc na wykup tych psiaków? Sunia najprawdopodobniej ma jakąś chorobe skórną. Do tego ma spuchniętą łapke. a oto psiaki: [URL="http://img529.imageshack.us/my.php?image=1511081158ua7.jpg"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/3710/1511081158ua7.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img528.imageshack.us/my.php?image=1511081204jv6.jpg"][img=http://img528.imageshack.us/img528/9953/1511081204jv6.th.jpg][/URL][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]ps. Biały piesek szuka tymczasu, suczka zostaje na tymczasie u mnie, jest troszke chora, szczegóły we wtorek/środe.[/B][/COLOR]
-
[quote name='kasiek0502']ile potrzeba na ten wykup? nie wiem czy mogę da całoś, ale pomogę w miarę możliwości. podajcie konto.[/quote] kasiek - dzieki, wysylam PW
-
Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!
emdziolek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Juz widze ten las rąk chetych do pomocy............[/B][/COLOR] :roll: :roll: :roll: -
Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!
emdziolek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata-air']Emodzialek opróżnij skrzynke bo nie moge Ci pw wysłać :D[/quote] oprózniona;) -
Buldożki i Buldogi do Adopcji - wątek zbiorczy !!!!
emdziolek replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrange][B]Neti - dzieki za zgromadzenie ich w jedno miejsce. co do tych buldozków - rozmawiałam przed chwilą z babeczka, mamy czas do odbioru ich i zapłacenia - max do środy:-( 6 dni zeby zebrac tyle kasy. Moze ktos ma jakis pomysł? :shake:[/B][/COLOR]