Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='deer_1987']Super ze wrocilas i wiesz co Ci jest![/quote] a ja sie ciesze ze zawsze jesteś z nami:multi::loveu: widoczek z za okna: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/79/e50d7ce6d6838fc8med.jpg[/IMG][/URL] gorące pocałunki wolliego z moją młodszą siostrą [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/75/2fcc51d373ee24e9med.jpg[/IMG][/URL] widoczek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/75/7bdbd1ae8bd75e1bmed.jpg[/IMG][/URL] księżniczka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/75/e8c5f73700240846med.jpg[/IMG][/URL]
  2. jeszcze kilka fotek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/79/9059844a3a6dde6bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/75/b4e21ac3cd2ca183med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/75/5be88a2ed26b45b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/75/4bdd6240c38fbeb4med.jpg[/IMG][/URL] wczorajszy widoczek na wiosce: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/75/fd5eec286dc5c916med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/75/f7b056b6a44c3038med.jpg[/IMG][/URL]
  3. Wróciłam koffaniutkie:loveu: W szpitalu było całkiem fajnie, fajni praktykanci (ratownicy) do nas przychodzili :diabloti: Wykryli u mnie początki cukrzycy i niedoczynność tarczycy - czyli będe życ;) Przypominamy że żyjemy ;) Wollie waży 5,400g jest wielkopsem :P w kłebie mamy juz 26cm. kilka fotek: leniuszek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/79/bda8b41053bd483bmed.jpg[/IMG][/URL] ćwiczymy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/75/764933b440272f64med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/79/962717ff41316522med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/74/2dad7d57e6581251med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/79/1b5578f29daa3223med.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy!
  4. Meldujemy że żyjemy, chociaz że wszyscy bo ja ledwo zipie, jutro ide do szpitala, nie wiadomo na jak długo, jak wrócę to napisze coś wiecej :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/71/cff349c749955ae7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/71/51ae22ee290b1441med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/71/6d3ea20c36b5877cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/75/7c2040f319bc84aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/75/3b64146d1db4ea3amed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [COLOR=DarkOrange][B]Cała jest ze dwa razy mniejsza od Wollego:crazyeye: Meldujemy ze zyjemy, chociaż nie wszyscy, ja ledwo zipie jutro ide do szpiala nie wiem na jak długo. Miłość psia wciąż rośnie, nie można od nich oczu oderwać:loveu: Jak wrócę ze szpitala napisze coś więcej :)[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/71/51ae22ee290b1441med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/71/6d3ea20c36b5877cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/75/7c2040f319bc84aamed.jpg[/IMG][/URL]
  6. [COLOR=DarkOrange][B]:loveu::loveu::loveu: To tylko ja siostruniu:loveu:[/B][/COLOR]
  7. [URL="http://video.interia.pl/obejrzyj,film,106187"]SZALONY PIES LUNATYK - Śmieszne, Zwierzęta - Video w INTERIA.PL[/URL] twój psiak wybiera sie na spacer? Nie zapomnijcie zabrać sanek [URL="http://video.interia.pl/obejrzyj,film,105863"]KLIK[/URL] Pies na deskorolce? Czemu nie:evil_lol: [URL]http://video.interia.pl/obejrzyj,film,106183[/URL] na rowerze [URL="http://video.interia.pl/obejrzyj,film,38453,sortuj,sm,st,93292,pozycja,3,japo%C5%84ski_pies"]http://video.interia.pl/obejrzyj,film,38453,sortuj,sm,st,93292,pozycja,3,japo%C5%84ski_pies[/URL] i pies polityk [url]http://video.interia.pl/obejrzyj,film,106334[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. [COLOR=DarkOrange][B][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/63/205461adf1e5a028med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/63/bff957a2ebf3ac4dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/67/0fed4a46d061004cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/63/010de085a67d2f6emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/63/3c781e62d0dbb82amed.jpg[/IMG][/URL] jak kiedys sweterek był za duży - teraz jest za mały, ale już mamy nowy polarek i uczymy sie czystości, Wollie dzisiaj tylko raz zrobił siusiu w domku, reszta na podwórku!:multi:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=DarkOrange][B]Wstawiaj:multi: ale puki ty to zrobisz ja wstawie kilka fotek:loveu:[/B][/COLOR] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/0a2f5c7ac3d3097fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/7f9a0eac72563704med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/66/cacbcb7e3e1a3f9cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/66/45fa7e6ef6bfa8cemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/66/d97a465c6cfcbdc6med.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to samo chciałam napisac... tym uchem by się owinął z dwa razy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]a ja mysle ze tylko by się nim okrył:evil_lol:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='deer_1987'][URL]http://images38.fotosik.pl/66/d97a465c6cfcbdc6med.jpg[/URL] ucho wieksze od niego :D[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]haha, było dokłądnie takie duże jak on:diabloti: Wollie już prawie umie załawiac swoje potrzeby na podwórku,jak chce wsyjsc to leci pod drzwi a ja wtedy musze na łeb na szyje kurtke i buty wkladac i dawaj na dwór :loveu: Dzisiaj tylko raz siusiu w domku zrobił reszta na zewnątrz:multi: [/B][/COLOR]
  12. [COLOR=DarkOrange][B]Astela - witaj u nas w galerii!:multi: chyba o nas zapomnieliscie :-x a ja dla was mam foteczki: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/66/d97a465c6cfcbdc6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/71/7dd27db342f56ee7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/71/7f9a0eac72563704med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/71/0a2f5c7ac3d3097fmed.jpg[/IMG][/URL] ćwiczymy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/66/45fa7e6ef6bfa8cemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/66/cacbcb7e3e1a3f9cmed.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR]
  13. [quote name='rwpb']Trzymasz królika w beczce? Kiedyś trzymało się je w cylindrze Pozdrawiamy[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hahahahahahaha rozwaliłeś mnie:roflt: no padne ze śmiechu:roflt:[/B][/COLOR]
  14. [COLOR=DarkOrange][B]Nauczycielka z chemii nie żyje?:crazyeye:Co sie stało?:crazyeye: Izaaaaaaa!! moze jutro pójdziemy na spacerek po południu? tzn koło 14?:cool3:[/B][/COLOR]
  15. zdjecia z innej beczki;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/63/fb19464661ea30dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/63/da20c63e9fa23cd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/67/5c1bcfca0f6b9515med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/63/2a93d1b72bc39e79med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/67/db21bd02f31339b5med.jpg[/IMG][/URL]
  16. edit: no i się zmieniła : [url]http://www.vega-wollie.xt.pl/[/url] ZAPRASZAMY!:multi:
  17. [quote name='deer_1987']Ale mu cudnie w sweterku :D[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No slicznie wygląda:loveu: Ale ten sweterek na zime jest niepraktyczny bo wchłania wilgoc:shake: Zrobiłam nową stronę, muszę wkleić nowe zdjecia sherry i niuni, wybierz najładniejsiejsze i powysyłaj mi linki na pw:multi:[/B][/COLOR]
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/63/2ad33947e040d6b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/67/49bf967eefb68dccmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/67/866407b88fbd7a6emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/67/0fed4a46d061004cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/63/7d987fa9cc9dd0d8med.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/63/205461adf1e5a028med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/63/27b4eb174a2653d3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/67/e2d092078f61858bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/63/bff957a2ebf3ac4dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/63/b02696399708c1a2med.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/63/010de085a67d2f6emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/63/3c781e62d0dbb82amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/63/ebcc0c7eeab4a7b4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/67/bed4f62b3c8a67ebmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/63/3ad444d230ab3b5cmed.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='agaciaaa']Hej Emi :multi: [URL]http://images43.fotosik.pl/64/74ec22d16fbab4ca.jpg[/URL] mała Vega w wielkim lesie :lol: :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]fakt faktem, Vega przy tych drzewach do mróweczka:evil_lol: a teraz dam fotki z dzisiejszego spacerku:loveu: Wściekły bulwiak [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/67/50692b351b7cad2dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/63/c759cb753c675560med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/67/a9cb0ce798f1b142med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/63/d081dd8320a50296med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/63/787a2b7947ce0e7emed.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
  22. [COLOR=DarkOrange][B]Ja cię przyszłam przytulic kochanie:calus::calus: Bedzie dobrze, napewno sobei poradzisz:loveu:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='deer_1987']I co zrobia jak sie obudza?[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] Będą żyli dłuuugo i szczęśliwie:loveu::evil_lol: Wróciliśmy przed chwilką z ważenia - Wolle waży już 5kg:crazyeye:[/B][/COLOR]
  24. Dorzuciłam bierzace info na 1 strone wątku
  25. [quote name='rwpb']Nie za dobrze macie? Słoneczko w zimie? W Szczecinie od wtorku pada, topnieje, znowu pada, ciemno cały dzień. Pozdrawiamy[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]chyba było nam za dobrze bo teraz mamy mróz, silny wiatr i do tego śnieg - pogoda fatalna:shake: śpiący królewicz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/66/1a2050923070cff2med.jpg[/IMG][/URL] i śpiąca królewna [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/66/8886203e745805e9.jpg[/IMG][/URL] Dogobranoc wsiem:loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...