Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:razz:..no tak...a jak tak nierozważnie dysponowałam słowami:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] WitAj Alu Wiecorkiem :) PrzySzłam powiedzieć dobranoc więc... [B][COLOR=Red]:sleep2:DOBRANOC:sleep2:[/COLOR][/B]
  2. Obiecane zdjęcia z dzisiejszego spacerkU : Lece bo chce...:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/9531/sl270457ku3.jpg[/IMG][/URL] i LooKam SobIE :diabloti: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/8870/clipboard03hs8.jpg[/IMG][/URL] LUBIE POKAZYWAĆ JĘZYK!!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/4803/sl270472ch2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2899/sl270473wv9.jpg[/IMG][/URL] A taka jestem PIĘKNA!!!::loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/7315/sl270479fv5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/5812/sl270477jc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3007/sl270478wb5.jpg[/IMG][/URL] A tu troszkę z wieczornej zabawy jej ulubioną zabawką ( ostatnio zdarza się że nawet z nią zasypia) grrr złe ringo , już ja cie ugryze!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/7823/clipboard09qp5.jpg[/IMG][/URL] Mówiłam że cie ugryzę!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6859/clipboard10sa1.jpg[/IMG][/URL] No Vegunia hopaj po kółeczko! - Ja?? - Tak ty! - Skakać nie będe ,stane na łapkach;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1528/sl270515snq7.jpg[/IMG][/URL] ODDAWAJ! TO MOJE!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/2628/clipboard01fo0.jpg[/IMG][/URL] NO!!!!!!!!!! nareszcie oddali mi to co moje!!:multi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5544/clipboard11ds0.jpg[/IMG][/URL] Po zabawie Vega położyła się spać.... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/42/clipboard03na6.jpg[/IMG][/URL] LEcz gdy się obudziła była jakaś smutna... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9461/clipboard04cv1.jpg[/IMG][/URL] Smutna księżniczka... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/6592/clipboard02agd6.jpg[/IMG][/URL] Ale już jest wszystko dobrze i Vega wesoła juz właśnie wskoczyła mi w pościel:loveu::loveu: Oh jak miło nareszcie będzie spać z własnym suczyskiem po dwóch tygodniach rozłąki:loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='paula_z']Witaj wywczasowana :multi: [URL]http://img184.imageshack.us/img184/8136/clipboard02asgj5.jpg[/URL] słodka niunia :loveu:[/quote] taa słodka bo moja:razz::razz: hihihi:diabloti:
  4. Mogę jakoś pomóc...??Wystawić ogłoszenia... bazarek??Boziu... sece boli jak patrzę na tego biednego psa... ;( :(
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:multi:...o witanko... i ile fotasków:multi::multi::multi: [/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote] :razz::razz::razz: To jeszcze nie wszystko reszte umieszczę wieczorkiem bo narazie idę wziąść ciepłą kąpiel i odpocząć po 22'dwu godzinnej podróży pociągiem , :mad: ah te siedzenia w przedziałach- tyłek mnie od nich boli:shake::eviltong:
  6. Witam pańcię i jej piękne psiaki po dwótygodniowym odpoczynku:loveu::loveu::loveu:
  7. WITAM CIĘ KOCHANA ALU PO DWÓTYGODNIOWEJ PRzERWIE!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Stęskniłam się:razz::razz::razz::razz::razz:
  8. [quote name='Izabela124.']Znam Vegę osobiście, cudna z niej sunia i wszystkich kocha[/quote] WITAMY WITAMY WSZYSTKIE KOCHANE CIOTECZKI PO DWUTYGODNIOWEJ PRZERWIE!!:multi: A teraz Emdziolek i Vega reaktywacja ;) powracamy z tabunem zdjęć i nowym aparatem cyfrowym Uwaga Uwaga oto zdjęcia: mniam mniam jaki smaczny ten patyk :cool3: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2764/clipboard01mr3.jpg[/IMG][/URL] Tak go sobię gryzę.... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/9408/sl270441fe6.jpg[/IMG][/URL] No co tak się patrzysz? zrobiłam coś nie tak?? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3948/clipboard02hx2.jpg[/IMG][/URL] A no rzeczywiście troszke tu sie nabrudziło ale co tam pancia posprząta:evil_lol: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/3495/sl270445qc9.jpg[/IMG][/URL] Więc gryzę dalej:diabloti::razz::diabloti: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/5387/sl270443vl3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/7057/sl270444of9.jpg[/IMG][/URL] A tak oblizuję się po "smacznym" patyku z Karpacza:lol: ale emdziolek miał sprzątania:shake: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8938/clipboard01afqo0.jpg[/IMG][/URL] A tak słodko przytulam się do kumpla:razz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1304/clipboard01edj9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/8136/clipboard02asgj5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/4283/clipboard03asdm9.jpg[/IMG][/URL] I jedno zdjęcie z wywczasowaną pańcią:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/7859/clipboard01abs1.jpg[/IMG][/URL] Narazie to tyle:) Vegulec był 3 dni nad jeziorkiem ale nie było jeszcze cyfrówki w sobote będą zdjęcia pływającej Vegi :loveu: Na koloniach było super! góry piękne tylko nogi mnie bolą, nie jestem przyzwyczajona do takiego chodzenia po górach :) Od dziś będe zasypywać was fotami:diabloti: bójcie się:mad: buuzIOle Crayzy'oLe:loveu:
  9. [quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B]:multi:[COLOR=Red]udanego wypoczynku życzę;)[/COLOR][/B][/I][/FONT][/quote] DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI WSZYSTKIM !!!! Wyjeżdżam za 30 min , VEga w środe z moim braciszkiem do Augustowa ;-) :loveu::loveu: Może będą zdjęcia z "nauki pływania" Vegi :P bo mój braciszek pozyczy od brata ciotecznego cyfrówke i jak wróci bendoM fotki ;-) Buuuuuuuuuuuuziole i wybywam!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :laola::laola: :iloveyou: :iloveyou:
  10. :evil_lol::evil_lol: WiTanKo :evil_lol::evil_lol: TemTegAs dawno mnie tu nie było:oops: ALE JUŻ JESTEM!!!!! :) Przyszłam odwiedzić i podziwiać piękne psy cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudowne foteczki aż oczu nie mozna oderwac od nich:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Buziole dla psiokÓw a ja wybywam do 29 do karpacza odpocząć:razz: Buśka ;*
  11. WitAnkO ALU!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Sie NAwrÓciŁam i prZYszŁam Was odwiedzić:bigok: CO tAm siE dzieJe :)?? bo ja nie w TemAcie :shake: Wybywam do 29.07:razz::razz::razz: Wybuśkaj OzzulowaTego stworka:diabloti::diabloti: SieBie też xD:cool3::cool3::cool3: OdeMnie i VEgi of corse:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. xD xD No no dawnO tu nie byŁam ale sie nawróCIłam i GalerIĘ odwiedziłam xD I jestem mile zaskoczona bo tu tyyyyyyyle zdjęć tAjfuNiastEgo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: PięKne :loveu::loveu::loveu::loveu: :) BuśśśśKA a MNie nie Ma do 29 zmywam sie do Karpacza odpocząć:cool3::cool3::cool3:
  13. To zdjęcie jest powalające:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Śliczna jest Ajka :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Choroba- czemu ja nie mam cyfrówki:roll:
  14. No ja myśle że bedzie dobra zabawa ;-) ;) Buziaki od Vegi kochane cioteczki :*:*:*:*:*:*:*:*
  15. Dzięki CI śliczne, wyjeżdzam w poniedziałek a druga pańcia w Środę wiec VEga do srody ma towarzystko kobitki ;-)JednO ZdjĘcie ziewającej Vegi[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img261.imageshack.us/img261/3908/ziewano3.png[/IMG][/URL]A vega wakacje bedzie miała jak wróce- jedziemy razem na domek letniskowy, 20m od jeziorka do Augustowa :) Więc Vega sobie pobiega przez kilka dni :) i popływa ;-)
  16. [quote name=':: FiGa ::']A pancia gdzie w tym czasie bedzie? ;)[/quote] W karpaczu :Ddruga pancia jedzie do angli na 10 dni wiec Vega zostaje z panem :)
  17. Najmocniej przepraszam za przerwę w galerii niestety ni ma aparatu :( muszę zakupić nowy lub od kogoś pozyczyć.No i teges Vega zostanie sam na sam z moim bratem na 10 dni :P biedna Vega, biedna.,... :P
  18. [quote name='karusiap']Czy ktos moglby wspomoc nas finansowo??Udalo sie uratowac tego psiaka przed schroniskiem,trafi na pewno do dobrego domu,nie zazna glodu ani zimna ale....mamy juz 300 zl dlugu w hotelu a najwyzszy czas sie szczepic....kazdy grosz nam sie przyda...moze ktos moglby jakis bazarek np wystawic?[/quote] Moja droga byc moze tutaj sie uda z mojego ogloszenia odezwala sie pani. napisala ze sliczny szczeniorek , i gdzie moze go zobaczyc itp. podala swoj nr tel zadzwon do niej. Ma na imie Malgorzata. jej nr; 606140738 mAM nadzieje ze sie uda:loveu: warto sprobowac. pozdro
  19. Szczeniak na kupsprzedaj:[url]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=676784&cid=159[/url]
  20. [quote name='Neris']Szczepionka dla szczeniąt kosztuje około 17-18 zł w hurcie. Są te z zwykłe polskie szczepionki, jeszcze tańsze, kosztują może z 9 złotych.[/quote] U nas w weterynarii szczepienie kosztuje 39 zł:shake:
  21. Ja takżę witam po przerwie:razz::razz::razz::razz::razz: DOBEREK ALU:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:
  22. [quote name='pixie']ewo pytalam czy psy urodzone w schornisku, czy tez po prostu mial zlamana lapke i da sie jeszcze do nastgawic, czy tez po prostu przyniesiony w takim stanie, bo jest to wada wrodzona, zle ulozony i ..moze jeakimis masazami jeszcze da sie sciegno rozciagnac co ze szczepieniami, czy nie ma szans na uruchomienie profilaktycznych szczepien dla dzczeniakow i co powiedzial pracownik na co umarla klara tzn objawy, no i nastraszyc go epidemia nie odpowiedzialas tez na temat weta,czy bywa, czy jakas umowe ma ze schroniskiem i jesli tak jakie sa jego zadania powinno schronisko UM miec takiego weta na zawolanie[/quote] Pixie- szczniak został przywieziony z lasu z jakiejś metalowej budy, wada tej łapki to jakaś wada wrodzona, pani weterynarz mówiła ze wątpi ze da to sie jakoś wyleczyc ale moze chirurg cos by poradził. Nie jest to złamanie ani zwichnięcie - nic z tych rzeczy :( :-( Wątek szczeniaka: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6269411#post6269411[/url]
×
×
  • Create New...