-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć cioteczki. To teraz zamieniam sie rolami z Basia i poopowiadam: Dzisiaj w nocy Vega nie dawała mi spać,:mad: piszczała cała, noc, dyszłała, schodziła z łóżka i znowu wskakiwała, nie mogła sobie miejsca znaleźć.:mad: Później w srodku nocy zaczęła tarmościć piszczącą zabawkę. Wkurzyłam sie:angryy: i pognałam ją na jej miejsce a ta zaraz znowu do mnie z tą zabawką w pycholku i na łóżko łubudu.:roll: Dzisiaj rano budzi mnie o 6 to poszłam na spacer z nią:painting: później patrze ze ma suchy i gorący nos to ja za telefon i do Socika dawaj dzwonic i mówie ze ktoś nam :confused:psa zaczarował :confused:i gorączke ma on mówi ze mogą byc rózne powody. Mówie my ze sie dziwnie zachowuje, i miśki bierze między łapki i iska i liże:stupid: to on do mnie zebym sprawdziła jej cycuszki, patrze a one mlekiem napompowane , przycisnełam jej cycuszka i mleko zaczeło lecieć:crazyeye: To ja ide z nią do weta i co słysze --- :flaming:VEGA MA UROJONĄ CIĄŻE---:grab: TO sie załamałam i pytam o jakieś antidotum,:tard: powiedział ze narazie smarować jej sutki Jodyną, mówie ze dziecko psie w domu bedzie to mówi ze jeszcze lepiej, macierzyńskie instynkty na nim wyładuje i w styczniu umówiona sterylka Vegi.:mdleje: I sie przez nią nie wyspałam:mad: A teraz foto urojonej Vegi:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4306/clipboard01sr5.jpg[/IMG][/URL] [/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]po Lusiaczku :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Taaa:eviltong: i po tobie też:evil_lol: i po Ewie:cool3: i Dorotce:lol: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]O w KurfĘ ile ja juz tych matek mam:crazyeye::diabloti:[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/midi-smileys/cheeky/1/0029.gif[/IMG] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]mmmmm.. nienawidze świąt... ale dla tego karpiczka... mmmmmmm przeżyje jakoś te 3 dni :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ja tez nie nawidze świąt ale dla tych kilku dni wolnych jestem w stanie przeżyc te swieta:evil_lol: [/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przeca pisam o narzekaniu .....nie o paleniu i piciu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]alez Alu ja narzekanie mam we krwi - po mamusi:evil_lol:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Rinuś'][I][B]jesteś tak samo zdrowa jak ja :evil_lol:[/B][/I][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No widzisz, nie jestem sama:evil_lol:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]przyda Ci się na zas :evil_lol::evil_lol::evil_lol:to narzekanie ...będziesz miala wprawę ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A po co mi to?:eviltong: Ja palić nie zamierzam z piciem.. hmmmm tu bym głeboko sie zastanowiła i pomyślała:evil_lol:[/B][/COLOR] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tera??? w pracy?? :crazyeye::crazyeye: i przecież to niezdrowe :shake::shake: wszystko choliera nie zdrowe... [SIZE=4]pić NIE[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/musik/h052.gif[/IMG] palić NIE[IMG]http://yelims3.free.fr/Inclassables/Inclassable77.gif[/IMG] ..... NIE [/SIZE]:roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Łoh jakie to straszne:evil_lol:[/B] [B]Karpik---- bleeee -Magda ty RYBOŻERCO:diabloti: A ja lubie świeta tylko dla tego ze [U]nie chodzi sie do szkoły[/U]:eviltong: A ja w szkole [SIZE=4]pić NIE :drinking: palić NIE[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4]:sg168:[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4] .... Wogóle wszystko na NIE[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B][SIZE=4]:zly7:[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B] [SIZE=1] ale ja i tak niepije i nie pale:eviltong: to nie wiem czemu narzekam [/SIZE]:evil_lol:[/B] [/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]No i ja wpadłam przywitnąć sie:evil_lol: cześć Iwonko z ksieciem:loveu:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cieszkam że lepiej.. a tera mnie łamie... nie wiem co ale coś mnie biere... [/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=PaleTurquoise]chyba qrwica :roll:[/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Oj ot nie dobrze Lusiaczka tez wczoraj wzieła [/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]qrwica:evil_lol:[/COLOR][/SIZE] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć Klocusiowa:loveu: Kochanie ty moje:evil_lol: Juz jestem troszku zdrowsza wiec wpadłam sie przywitać:multi:[/B][/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
emdziolek replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[COLOR=DarkOrange][B]Cześć mój ty nałogu:loveu: Nie poddawaj się , wszystko sie poukłada:lol: A ja bede z Tobą bo... jesteś moją kokainą nananana:evil_lol:[/B][/COLOR] -
[quote name='Paula_']Emi, to coś na odporność niech Ci przepisze wet ... tfu lekarz :evil_lol: Witanko :multi:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]hahaha no dla mnie to obojętnie kto mi to przypisze ważne żeby to było na odpornosć:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]hey EMI :multi::multi::multi:...jak tam dzisiaj ;) buziaczki :calus: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]HEj mamuś:loveu::loveu: dzisiaj lepiej!:multi:[/B][/COLOR] [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witaj Emi:) no cieszkam, że pani psorka wysłała Cię do domku:) trza było dawno do lekarza pójść, a nie chora błąkać się po szkole ;) zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka:) [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dzięki , dzięki i ijeszcze raz dzięki:) Dzisiaj czuje sie lepiej i nawet zaraz ide z vegą na spacer bo mamy śniegu po kolana:multi:[/B][/COLOR] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]siostrzyczko cześć :multi::multi::multi: :loveu: Jak tam dzisiaj samopoczucie? mam nadzieję że ciut lepiej :) Ciepłe ściski i buziaki dla Was dziewczynki :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej siostra!:loveu: Dzisiaj gut:multi: dziękuje za Buziaki i odwzajemniamy!:multi::loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Kurka...nie dobrze że tak chorujecie mi tutaj...ja wam oddam trochę mojej odporności bo ja wychodząc z imprezy w krótkim rękawku na mróz jestem zaledwie przeziębiona :roll: życie niesprawiedliwe jest. [/B][/FONT][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aj tam , ja bym chciała mieć taką odporność, nawet nie wiesz ile przez to mnie przyjemności omija:roll:[/B][/COLOR] [quote name='kate89']żąkilko ja tak samo mam,wylatuje z imprezy zgrzana na dwoorek sie ochlodzic i nic mnie nie bierze,do sklepa latam bez kurtki bo blizki i tez nic,ale ja juz jestem zachartowana,jeszcze w tygodniu robie sobie seans na saunie wiec co sie tam wygrzeje w tych 90 stopniach to nie mam prawa zachorowac :) Lepiej sie kurujcie dziewuszki...ja tam do szkoły lubie chodzic,w domu bym sie za bardzo nudziła,a w szkole siedze i słucham z czego by sie tu posmiac :)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Uehehee no u nas to sie zazwyczaj śmiejemy z faceta od matmy lub baby od bioli:cool3:[/B][/COLOR]
-
Maleńka Sonia zostaje w DT na stałe. Emilko wybacz!
emdziolek replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
[quote name='aga1969']o rany.....historia prawie filmowa.... Kocham Michaske i DT-modlilam sie by ja zatrzymali,FANTASTYCZNA DECYZJA!!!!!GRATULUJE!!!W ostatniej chwili sie zdecydowali i ja to rozumiem.......bo jak przychodzi do rozstania objawiaja sie nieklamane prawdziwe uczucia. Byscie mnie juz chyba tu zamordowali,bo kiedys mojego Tobika juz zawiezlismy z mezem do nowego domku......i rano skoro swit pojechalismy po niego....nie moglismy spac,plakalismy,on podobno tez.....na szczescie wspaniala nowa pani byla bardzo wyrozumiala i w pelni zaakceptowala naza decyzje.Tobik zostal u nas jako trzeci piesek.No coz,zdarza sie,jestesmy tylko ludzmi.Oby tylko takie dylematy i ich rozwiazania zaprzataly nam glowy tu na dogo...... Emdziolek-rzeczywiscie przezylas zawod ale mysle,ze juz sie otrzasnelas,najwazniejsze jest dobro pieska,jest tyle podobnych bied potrzebujacych pomocy o wiele bardziej niz Sonia,ze na pewno znajdziecie jakas dla Babci.I tak trzymaj DZIELNA DZIEWCZYNO!!!Jestesmy z Toba i nie wycofuj sie z pomocy zwierzakom. Tym sposobem 2 pieski znajda wymarzone domki-czyz to nie jest najwazniejsze i wspaniale???[/quote] [COLOR=DarkOrange][B] O to własnie chodziło, chodziło o dobro Soni i ta sie stało, Agata i DT wybrali najlepsze rozwiazanie. Ja dawno sie otrząsnęłam i wybraliśmy drugiego psiaka z dogo dla naszej babci. POwodzenia dla Soni w nowym domku! [/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ha ha ha ...... poczekaj ...coś mi tam zostało drobnych z wczorajszego koszyczka:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://www.fotografie.owe.pl/zdjecia/przedmioty/m/piec_zlotych-139.jpeg[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Aaaaa dzięki:loveu::loveu: To ja mam coś dla Ciebie: [U][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6092/bakrrollust90ggv2.jpg[/IMG][/URL] [/U] Mama mi kupiła ale jam nie lubie takich a ty tak to smacznego:loveu: A ja za piataka pupie sobie dwie paczki pizzowych:evil_lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[B]Oh jaki pycholek tylko całować:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images26.fotosik.pl/115/0ff596aa4edab587.jpg[/URL] Witanko bułkowe dziewczyny:multi::multi:[/B]
-
[quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz:mnie też coś w kościach zaczyna łamać ...ale ja się nie dam :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Lusiaczek tez sie nie daje troche kaszle ale dzielna jest. A ja odpornosć mam słaba chyba zaczne piś acitimela uehehehe:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:glaszcze: oj EMI:loveu:...życzę zdróweczka... kuruj się bo ze zdrówkiem nie ma zartów ...a za to żeby dzionek był miły trzymam :kciuki:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]OO dzięki mamuś:loveu: To jak już jesteś dla mnie dzisiaj taaaaka miła to: Daj piątaka:diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: melduję się porannie w zasmarkanym ;)blogasku ... witanko dziewczyny :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Wi[COLOR=Green]ta[/COLOR]m[COLOR=Green]y[/COLOR] Ale w zakichanym ( co chwile kicham) blogasku:cool3: Lusi właśnie wychodzi do pracy [/B][/COLOR] [COLOR=Green][B]Papa dziewczyny, miłego dnia!:loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]A ja zostaje w domu i zaraz idem do lekaria:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jeszcze nie wiem ale sie pomyśli i sposób się znajdzie ;) :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] tO JA poprosze o jakiś mało drastyczny:evil_lol: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hej Emi:loveu: widziałam foteczki cudne:) aaależ Vegusia ma terenów do hasania:) całuski kochani!! i powrotu do zdrówka życzę![/COLOR]:calus: [/B][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Basiu:loveu: No jest tu tych terenów jest, a ja chora, poszłam do szkoły, spóźniłam sie, wchodze do klasy i pierwsze co widze to inna nauczycielka ,nie spojrzałam na klase i mówie- przepraszam pomyłka- a do mnie kolezanka --Emka zaczekaj- - i patrze, ze dobrze trafiłam i pytam gdzie Witchka(wiczka znaczy sie nasza baba od angola) sie podziała oni ze chora i mamy zastępstwo i na dzień dobry krew mi z nosa zaczeła lecieć(pisząc temat wiec poplamiłam se zeszyt, bleee) to ja biegiem do pielęgniarki, spotkałam wyche swoją co mnie zatrzymala, napisała wyjsciówke i wysłała do domu, i tym oto sposobem za 15 minut ide do lekara:multi: Bedą fotki Vegi później:cool3:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Ja to ci zazdroszcze tego śniegu , wole śnieg niż taką chlape jaka jes u nas, wszedzie kałuze...:angryy: Witanko Chlorkowa:multi: Melduje sie chora Emi która przymusowo musi isc do szkoły:roll:[/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko Alu:loveu: Uh ale mam zły dzień, lusiaczek wygania mnie do szkoły z temperatura ale trudno i tak juz mam dużo godzin nieobecnych:roll: Buuu jeszcze gorzej sie rozchoruje to może przejży na oczy:shake: Miłego dzionka bo dla mnie miły nie bedzie:angryy:[/B][/COLOR]
- 78403 replies