Jump to content
Dogomania

emdziolek

Members
  • Posts

    3169
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by emdziolek

  1. [quote name='agaciaaa']Nikogo nie widze :razz: może zabładziła :diabloti: Nie cem ale muszem :shake: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ty idź juz sobie, Emcia lubi byc sama..:placz: :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: DOBRANOC!:loveu:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='agaciaaa']Emi!!!!!!!!!!!!!! Nie wieszaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: Ide tylko sie zdrzemnąć na te 3 minuty póki Vega po mnie nie dotrze :razz: a potem lece na filma :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ty oszuście Vega do mnie wróciła przed chwilka i powiedziała mi ze ty juz idziesz spać!:placz: Buu nikt mnie nie koffa:placz: Nikt nie chce ze mna oglądac filma:placz: Ide sie wieszać:placz: :grab:[/B][/COLOR]
  3. [quote name='agaciaaa']noo Ty też w matmie niezła jesteś :evil_lol: to ja sie ide zdrzemnąć na te 3 minuty, jak Vega przybędzie to lecimy do Ciebie :lol:[/quote][B] [COLOR=DarkOrange]Vega już pod Twoimi drzwiami otówrz jej bo pies mi sie pochoruje! I jedziecie do mnie i nie idziesz do wyrka!! [/COLOR][/B]
  4. [quote name='agaciaaa']:multi::multi::multi: Lece już do wyrka.. Dobranoc, niech Ci sie przyśni 666 słodkich snów :diabloti: :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B][SIZE=5][COLOR=Red]NIE!!!!!!!!!!!!!!!!:placz::placz::placz::placz::placz:[/COLOR][/SIZE] Miałaś ze mną oglądać filma!:mad: FOCH!!!!!!!!:obrazic: Foch na całe zycie[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B]:obrazic:[/B][/COLOR][COLOR=DarkOrange][B] jak ty tak mozesz?! Jestes bez serca, tak paskudnie mnie oszukać!:placz::placz: Ide sie wieszac:grab:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='agaciaaa']Tobie może i obojętne ale nie memu tyłkowi :evil_lol: rób ciepłą herbatke bo pewnie zmarzne :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Juz sie robi, Vega jest juz za Augustowem gdzieś, bedzie za jakieś 3 minuty u ciebie czyli Ty bedziesz u mnie za jakieś 10 minut, to herbatke pójde robić za 5 minut:evil_lol:[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Paula_']I to jako pierwszą :grins: ;) Zapytaj jeszcze tego lamusa o suczkę, co z nią ma zamiar zrobić, skoro wyjeżdża :-( Aaaa, no i cieszę się, że lepiej się czujesz, oby tak dalej :kciuki:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hihi ty jesteś pierwsza z pierwszych:evil_lol: Zapytam, mam nadzieje ze nie zamierze sie jej "pozbyc":roll: No nie no bo jeszcze do domu cała rodzine amstaffów przywioze i razem z nimi wyladuje pod mostem:evil_lol:[/B][/COLOR]
  7. [quote name='agaciaaa']I nie śmiej w to wątpić :razz: oczywiście że po 999 będzie... 666 :diabloti::diabloti:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]BRAWO!! :klacz:BRAWO!!:klacz: AGATKA UMI LICZYĆ!!:bigcool::evil_lol:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='agaciaaa']sanki? chyba na kółkach :evil_lol: śniegu ani ani :razz: chyba że będzie mnie ciągnąć tyłkiem po asfalcie :evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A mnie to obojętne, ważne zebyś dotarła na czas:evil_lol:[/B][/COLOR]
  9. [quote name='agaciaaa']Ja umim :diabloti::diabloti: I tak ma być :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Widze przecież że umiesz:diabloti: a co będzie po 999?? [/B][SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]do dołu brzuszkami[/COLOR][/SIZE][/COLOR]
  10. [quote name='agaciaaa']jak to sama, o mnie już zapomniałaś? :mad: Mati wpadaj, będzie weselej :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No, to Mati wpadaj juz nas bedzie 3 ( o ile Agata dotrze , bo coś mi tutaj bajki wciska ze jakies zaspy, ze z buta daleko:evil_lol::shake: a to tylko 80 km przecież to tylko tak mało...:diabloti:) ZAPRASZAM:multi:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='Paula_'][URL]http://img232.imageshack.us/img232/4196/clipboard13gp5.jpg[/URL] :grin: usiądę se na chwilkę, odpocznę :evil_lol: Popytam, ale szczerze mówiąc nie bardzo mam kogo :shake: znajomi, którym z czystym sumieniem powierzyłabym bublowatego, wyjechali z kraju :roll: a Ci co zostali albo zapsieni/zakoceni, albo się nie nadają :cool1: I popieram pomysł z parasolem, co do frajera, który rozmnożył suczkę :angryy: Witaj Emka :loveu: Zdrówka dla Lusiaczka :glaszcze: wesołych świąt :hand:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Huuuuuuuuuuuuuurrrrrra:sweetCyb: odwiedziłaś nas! Witanko Paulinko. Jak chcesz mozesz mi z tym parasolem pomóc:evil_lol: Już ja te szczeniaki rozpropaguje, mam 3 chetnych, i jeden u mnie bedzie na tymczasie, zostają dwie sunie:shake:[/B][/COLOR]
  12. [quote name='agaciaaa']oj Emi nie umiesz liczyć :shake: po 666 jest znowu 666 :razz: nie wiedziałaś? :diabloti::diabloti:[/quote][B] [COLOR=DarkOrange]No i wychodzi na to ze nikt tu ni umi liczyć:shake::diabloti: Dobra niech ci bedzie po 666 jest 666:diabloti:[/COLOR][/B]
  13. [quote name='agaciaaa'] No ale na piechote szybciej nie dam rady :razz: :evil_lol: chyba że mi ktoś zaserwuje porządnego kopa na rozpęd :evil_lol::evil_lol: To może dawaj mi tu Vege.. i mnie pociągnie, będzie szybciej :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]TO szykuj sanki a ja ide Vege zaprzęgać:evil_lol:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='agaciaaa']Bardzo mądra :diabloti: To sie cieszkam że dobrze :) pozdrów Lusiaczka :loveu: i zdrówka wam życze po raz 666 :lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]O noł, to juz poraz 667, 666 było ostatnim razem:evil_lol:Ale dziekujemy![/B][/COLOR]
  15. [quote name='agaciaaa']Fotki na poprzedniej stronie!!! :razz: Aha, a coś mi sie wydawało że ma być w tv :razz: ale z moją pamięcią to pewnie coś mi sie poplątało :evil_lol: na kompeczku jeszcze lepiej :loveu: to ja ide.. bede gdzies po nowym roku :evil_lol: chyba że śniegu napada i utkne w zaspie :evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]że co i co?:crazyeye: Jak to po nowym roku?:mad: Ja ciebie widze u siebie za 5 minut!:mad::diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=DarkOrange][B]Jak bedą zaspy to przyprowadze Ci Vege i w 5 minut zasp nie bedzie:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Paula_']Zara będę :razz: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No dzie jestes, ja tu czekam :placz:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='doddy']Margo jest wykastrowany, lagodny i gotowy do adopcji. Teraz jest w hotelu w Krakowie ale jak cos to bedziemy transportowac. [URL]http://www.fundacja-ast.pl/content/view/302/65/[/URL][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Pikny , juz kojarze, czytałam o nim:lol: Pokaże mu Margo i reszte bullowatych:lol: Mam nadzieje ze sam sobie czegos nei przytacha z polski:eviltong:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='agaciaaa']Hej Emi :multi: jak tam Twoje i Lusiaczka zdrówko? Mam nadzieje, że 666 razy lepiej :evil_lol: (wy tu ciągle o 666 to i na mnie przeszło:shake:)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]bo 666 to zaraźliwa , mądra liczba:diabloti: Moje zdrówko dobrze:multi: Czuje sie dobrze, Lusiaczkowi nózka boli, miała RTG, zbite kolanko, mocno zbite , Auć:tard:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='doddy']Emdziolek pokaz temu Panu naszego Margo. Ma 2 lata a juz ponad pol roku szuka domu...[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A któraśny to bo nie kojarze?:hmmmm: U kogo jest teraz ta suńcia dla której szukamy transportu? Ma ktoś do tej osoby nr tel? chciałabym z nia pogadac, uzgodnic wszystko, chłopak nie moze sie doczekać, cały czas gada tylko o suni, że nie moze sie doczekać i wogóle:evil_lol: [/B][/COLOR]
  20. [quote name='agaciaaa']Ok to ciesz sie dalej :loveu: Eee no racja, ale ja zaraz musze iść spać :roll: bo jutro wstaje o 8, czyli skoro świt, jak na weekend :razz: Jak gdzieś je wgram to dam, ale ja sie na tym nie znam więc nie wiem czy mi wyjdzie :evil_lol: To dzisiaj jest Zupelnie jak miłość? Miałam oglądać :razz: to ja mam wpaść do Ciebie czy Ty do mnie? :loveu: :lol: a na czym byłaś w kinie? oglądałaś film, czy nie? :evil_lol::evil_lol: [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ni wiem czy w TV to dziś leci ale ja mam na komopecku i ztwierdzam ze fajniuchny film:evil_lol: A w kinie bylam na "nigdy nei bede twoja" teksty mają zajebiaszcze wiec nie da sie tego nie oglądać, normalnie tam sie bez śmiechu nie da wytrzymać na tym filmie:evil_lol: To ty wpadaj do mnie bo oprócz Lusiaczka i Vegi nikogo ni ma w domu!:multi:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=DarkOrange][B]U mnie sie rozgadały a u ciebie cisza:crazyeye:? POBUDKA DZIEWCZETA !! nie śpijta!!:multi::multi::multi: :cunao:[/B][/COLOR]
  22. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu:koffana Emi ...jak ładnie wszystko spamietała :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Czyli niczego nie zapomniałam?:razz:[/B][/COLOR]
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: a to nie to samo :razz::razz:....to ja nie wiem .....choinke dzis stroiłam :grins: ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Ni. ni to samo, ale na jedno wychodzi, nie umicie liczyc:evil_lol: tak tak widziałam ,pikna,:loveu::loveu::loveu: my wczoraj wystroiłyśmy tzn ja stroiłam i jest pikna i stoi a twoja.. Wisi[FONT=Arial]:grins:[/FONT][/B][/COLOR]
  24. [quote name='Paula_'][IMG]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2007/img079.jpg[/IMG] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]AXA ODGRYZA MAXOWI UCHO!!:cry: Seansik pt,, Zupełnie jak miłosć":razz: Czekam na Ciebie z wielką micha popkornu i prazonymi orzeszkami w karmelu:cool3:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Matusz'] [COLOR=Navy][B]heej ;) jeszcze niet:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=DarkOrange][B] :cool2: No to zapraszam do mnie na seansik, nie lubie sama oglądać filmów:evil_lol:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...