-
Posts
3169 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by emdziolek
-
[quote name='MaStaCh_'][CENTER][SIZE=3][COLOR=green][B]Ahh wy jeDne :P NienaPasione xDD[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=green][B]Ja moGe tyLko Z jednĄ :loveu:koBietą:loveu: DzieliĆ Łorze :P[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=green][B]<emi Zapraszam>>[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] [COLOR=DarkOrange][B]A Idź ty ZboczQ:eviltong: ŁoŻe - przez Ż z kropeczką kochanie:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Izabela124.']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: fajny komentarz, on raczej chcial ugryzc ten mikrofon:evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]BOBIŚ SMACZNEGO!:loveu::evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Luncia:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/188/408de551b46efa91.jpg[/IMG][/URL] Luncia nr 2 ( nowa kolezanka Vegi) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/189/c49d5b708fb6df50.jpg[/IMG][/URL] I na koniec śpikajaca ksiezniczka:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/181/6d502361f47efc86.jpg[/IMG][/URL] Reszte dam jutro:diabloti:[/B][/COLOR]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/181/cc20becc6cc137f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/181/207fd5edb2c5f321.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/180/2df317db95f85fd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/188/21caceded55d395a.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=DarkOrange]Luna strzela fajne minki:evil_lol:[/COLOR] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/181/2a4a80027b67f07d.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrange][B][url]http://images28.fotosik.pl/181/f65e0c107d3bcb7e.jpg[/url] kilka slow do mikrofonu:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: małpo Ty :) [/B][FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=Cyan]kochana :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Sama jestes MaUpa:evil_lol: [FONT=Georgia][FONT=Garamond][SIZE=1]kochana :loveu:[/SIZE][/FONT][/FONT][/B][/COLOR] [quote name='Izabela124.']Hej A ja poprosze o jakies foteczki Pacco, Vegi, Kajtusia i Lunki[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Hej Iza, moge dac fotaski Vegi i Argo i Vegi i Lunki bo z pakusiem nei posiadam:shake:[/B][/COLOR] [quote name='Selket']Dokładnie.... Ja bym wszystkie maluszki, które potrzebują domku przygarnęła...Ale się nie da...:placz::placz::placz:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]TO tak jak ja:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o ratunku co za słodycz [URL]http://images28.fotosik.pl/181/b44d318063076f09.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: gdybym tylko mogła mieć drugiego piesa to bym na pieszo szła do Ciebie a tak to dupa:roll::roll: buziak i miziaki dla psiaków :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Szkoda ze nei mozesz:-( CHcialabym zobaczyc jak idziesz do mnei taki kawal z buta:evil_lol:[/B][/COLOR]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
emdziolek replied to Selket's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko!!:multi:\ Wesolutkich i cieplutkich swiat![/B][/COLOR] -
[COLOR=DarkOrange][B]niewiniątko:loveu: [url]http://img519.imageshack.us/img519/176/44292016rn3.jpg[/url] Wesolych swiat:multi:[/B][/COLOR]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
emdziolek replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[COLOR=DarkOrange][B]Bueheheheh pomalowaliscie klockowi jajuszka?:evil_lol: Witanko Madzialeno!:loveu:[/B][/COLOR] -
Dwa zajace w koszu siedzą i rzeżuchę sobie jedza ksiadz za stolem juz sie buja WESOLEGO ALLELUJA!:loveu:
-
[quote name='agaciaaa'][URL]http://images28.fotosik.pl/181/b44d318063076f09.jpg[/URL] przesłodka :loveu:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Sama slodycz:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='natija']Z okazji Świąt Wielkanocnych: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Dziekujemy i wzajemnie:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='gops']no tak pilo ale nie doczytalam :oops: za duzo roboty dzisiaj :roll: az sie myslec niechce po calym dniu w kuchni ;)[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]No dzisiaj duzo roboty,my z Lusiaczkiem zrobilysmy dzisiaj 3 ciasta, 2 salatki i obiadek na jutro;-)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Witanko:loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/188/34504300746fb60b.jpg[/url] duży ten jej kolega:loveu:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bereczek :loveu: nie wchodziłam od 2 dni na blogaski ale zaraz zajrzę ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Widzialam, bylas:loveu:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='gops']piekny szczenior :) wszystkie jeszcze szukaja domkow? :roll:[/quote] [COLOR=DarkOrange][B]Na szczescie tylko 4:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:cudo ....czyli już się zaczęło na dobre ze szczeniaczkami ......znów coraz więcej sierotek [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkOrange][B]U nas juz drugi miot w ciagu miesiaca, i jeszcze mam w bloku miot kudlatych kociat, masakra:shake: A tak w ogóle cześć Alu:multi:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=DarkOrange][B]Czesc Iza daj jakies fajnie fotki spikajacego Bobisia:loveu:[/B][/COLOR]