-
Posts
1161 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by asiak
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']chwila chwila..mi tam nic nie zrobił :diabloti:[/quote] no i całe szczeście nasze, ze za nas się nie zabierał...:evil_lol: -
Oborniki Wlkp. Reksia - maleńki smuteczek. JUż wnowym domu.
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']hmmm..dostałam informacje od Kamili ze schroniska, że spokojnie mogę wystawić Reksię na allegro. Kamila była dziś u niej i posżły razem na spacer. Ja naprawdęnie wiem jak Kamila dokonała tego, że zabrała ją na spacerek... :shake: Może ja taka straszna?[/quote] i co cioteczka Halinka zrobiła małej Reksi ze tak się boi ?:mad: -
Ślepaczka też można pokochać!!!! Szczękuś w nowym domu...
asiak replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Szczękusiu na pierwszą stronkę szybciutko domku wypatrywać ;-) -
Bartek mix podhalana. Znaleziony nieprzytomny. Wa-wa.
asiak replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
no własnie...nawet nie wiemy czy Bartuś nadal tam jest... -
DIANKA - sliczna suczka adoptowana i oddana po roku . MA SUPER DOMEK!!
asiak replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Dianeczko hooopamy na pierwszą... nie mozemy spadać bo tam nikt Ciebie nie zobaczy... -
Oborniki Wlkp. Pikuś...maleńkie...maleństwo...Pikuś ma od dzisiaj DOM !!!
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
zakocha się na pewno... tylko jeszcze o tym nie wie...;-) -
[quote name='mrowa23']witam wszystkich, maksi zabiore dopiero w tym tygodniu, mam jutro pogrzeb w rodzinie, bardzo bliskiej osoby, jezeli ktos chcialby wytlumaczenia dlaczego przesuniete zostalo zabranie maksi chetnei udsziele na pw. przepraszam jeszcze raz wszystkich ale podlamalam sie troche.[/quote] myślami jesteśmy z Toba kochana... Dorotko nie musisz niczego tłumaczyć... Maksi na pewno cierpliwie czeka...
-
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']Ania,,,jest nowu spaniel chyba od jakiś dwóch tygodni. Jednak nic o nim nie wiem. Chyba tylko tyle, że erotoman.:diabloti:[/quote] dokładnie tak Halinko :evil_lol: obserwowałam Go troszku w sobotę...:roll: to taki pies na baby...;) -
witaj Synusiu... domku dla Synusia ujawnij się wreszcie...Synek juz tak długo czeka...
-
Bardzo chudy Chuderlak...pies pająk, JUŻ W NOWYM DOMKU!!!:))))
asiak replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Pajączek błagalnym szczeknięciem prosi o domek... -
Oborniki Wlkp. Rumcajs - mały rozbójnik już w nowym domu!
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']no jakto gdzie...ze mną nad rzekę sobie poszedł. :evil_lol:[/quote] to ja Was przeoczyłam? :oops: tyle nas było nad ta rzeczką, że naprawdę sobie nie kojarze że Was widziałam...normalnie mi wstyd...:oops: -
czas najwyższy... Tijunia nie powinna tak długo czekać na kochanego człowieka...
-
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
asiak replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
co u Ciebie pieseczku??? -
SUNIA MIX HUSKY- potrzebny DT! ... już w nowym domku !!!
asiak replied to lamia2's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: fantastyczna wiadomość :multi: :multi: :multi: tak nieśmiało zapytam czy jakieś zdjęcia z nowego domku będą możliwe???:loveu: -
witaj Tijunia... coś cichutko u Ciebie... gdzież cioteczki się podziały???
-
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
asiak replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
kciukasy mocno trzymane... -
Oborniki Wlkp. Rumcajs - mały rozbójnik już w nowym domu!
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
witaj Rumcajs... w sobote nie mieliśmy okazji sie spotkać... gdzie sie ukryłeś??? -
Oborniki Wlkp. - schroniskowe piękności. Dwa dalmatyńczyki na str 149
asiak replied to Hala's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']mam wieści od nowej pani Sagi! Sagunia jakoś powoli dogaduje się z kotami w domu. Przed pańcią udaje aniołka. Jednak było już wielkie siuuu i wielkie koooo... :cool3: Aportować patyków nie chce, jednak z zaciekawieniem obserwuje jak jej pani pokazuje jak należy to poprawnie wykonać. :diabloti:[/quote] super, super :multi: :multi: :multi: kochana Sagunia, a pańcia też wspaniała :loveu: nie ukrywam że chciałabym zobaczyc panią Lidkę jak pokazuje Saguni co znaczy aport :evil_lol: -
Kraków. Piękny Leoś - ok. 2-letni mix leonbergera już W NOWYM DOMU!!!!!
asiak replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
piękny Leoś :loveu: taki chłopak marzenie... szybko znajdzie domek, na pewno... -
DIANKA - sliczna suczka adoptowana i oddana po roku . MA SUPER DOMEK!!
asiak replied to iwop's topic in Już w nowym domu
myslę że Dianka znajdzie domek...musi... zasłużyła no to tak jak reszta opuszczonych przez swoich "wspaniałych" ludzi psiaków... -
oj to ci wybredna Sonia...;-) jeszcze troszkę czasu a się dogadacie kochane...;-)