witaj Baronku...
taki kochany z Ciebie psiak, a ja nie mogę zabrac Ciebie do siebie...:-(
a tak bardzo bym chciała...
cioteczki co Wy robicie???
na wątku Baronka ma byc tak płaczliwie??? o nie moje kochane,żadnych łez...;-)
płakać bedziemy ale ze szcześcia jak Baronek wspaniały domek znajdzie ;-)