Z kostki na pewno się ucieszył. On lubi takie rzeczy. I nawet psie ciasteczka lubi, co jest nieczęste wśród schroniskowych psiaków z Ostrowii. Cieszę, że karma dojechała. A zdjęcia prześliczne.
Ogromnie dziękuję ronji, za odwiedziny u Szamana., a Igusi za wsparcie.
Aga_i_Krzys - dziękuję za dowiezienie karmy Szamanowi.