Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. szukaj domku Zefirku w przciwnym bowiem razie wesprze cie znow finansowo w marcu
  2. Cyganku nie spij tylko doku szukaj prosze !
  3. [B]musi sie udac!!![/B] czekamy na dobra wiadomosc
  4. Moj amstaff spi w domu na parterze a ja na pietrze ale ze mna spi kot wczesniej spaly dwa i mala adusia pies pudelek. niestety Adusia bardzo powaznie zachorowala w wieku 12 lat miala cukrzyce byla calkiem slepa i do tego doszla jeszcze padaczka cukrzycowa i musialam sie z nia rozstac, podobny los spotkal mojego kota Nikusia ktory rowniez zachorowal na niewydolnosc nerek. i tak w moim lozku jest w tej chwili dosc pusto poniewaz mojemu Am. nie pozwalam spac razem ze mna ze wzgledu na dominacje tej rasy. pozdrawiam
  5. to nie prawda ze nikt nie zaglada jestm tu codziennie zdrowiej jak najszybciej nasz zefirku
  6. ja tez dolozylam sia skramna kwota przeznaczona na leczenie Malinki i chcialabym aby opiekowala sie nia osoba odpowiedzalna za jej los pozdrawiam
  7. do supergoga czego nie rozumiesz? to ze wiemy iz pies zyje w swim domku i ze jestem w kontakcie z osoba ktora powiadomi mnie gdyby bylo cos nie tak.
  8. Do Adzia & Senka nie nie pogubilas sie narazie jest w domku w ktorym sie wychowywala, to ty powinnas wiedziec do kogo ja dotarlam i kogo znalazlam.
  9. dzieki dziewczyny za wsparcie dla megi w postaci karmy ja tez o tym pomyslalam ale najpierw musi zrobic rozeznanie pani z tymczasu.
  10. Halo dziewczyny ! od niedzieli godz.22 nie moglam wejsc na dogomanie i dlatego dobra wiadomosc dociera do was dopiero teraz jak juz pisalam zabawilam sie w dedektywa w niedziele o godz. 20 poniewaz Ula nie mogla isc ze mna poprasilam pania Rawicka ktora to zaklada tow.opieki dla zwierzat na naszym terenie, poszlysmy od bloku do bloku ze zdjeciem Megi ktore to sciagnela Ula z internetu, po przepytaniu w kilku mieszkaniach dotarlysmy wreszcie do pewnej pani ktora to wskazala nam gdzie mieszka pani ktora miala Megi na tymczasie i wyobrazcie sobie zdziwienie tej osoby jak juz stanelysmy przed jej drzwiami. Nie bede pisac wszystko co sie dowiedzialam ale na dzis sprawa jest pod kontrola w razie czego pani z tymczasu poinformije mnie gdyba trzeba psa zabrac.Megi jest u swojej wlascicielki i ona bardzo jest przywiazana do Megi ale sytuacja nie jest tam wesola poniewaz dziewczyna chodzi do szkoly a jej koles nigdzie nie pracuje i praktycznie to oni nie maja co jesc a co dopiero pies.Ale obiecuje ze bede w kontakcie z pania z tymczasu i w razie czego postaramy sie znalezc dobre rozwiazanie. Z radosci wycalowalam pania z tymczasu jak rowniez pania Rawicka ktora ze mna byla.Nie wyobrazacie sobie co to byla za ulga, nareszcie w niedziele moglam spac spokojnie. pozdrawiam
  11. tez tak mysle ze kontrole sa potrzebne z zewnatrz a nie miejscowe bo te tylko udaja ze cos robia.zreszta to nie ma znaczenia jaki temat jest do poruszenia umia sie wszedzie dogadac. to straszne czy kiedykolwiek doczekamy sie zmian w naszym kraju od ludzi ktorzy to zyja za pieniadze podatnikow ale nic dla nich nie robia tylko mysla w jaki sposob wyciagnac jak najwiecej dla siebie.aco do dyrektorow takich schronisk to poprostu patrzylam na to z wlasnego punktu ze wiecej radosci jest z dawania anizeli z brania. wszyskim nam zycze duzo wytrwalosci i sil do walki ze zlem.
  12. zdejmij ja z portali jesli by sie znalazla to dam znac. dzisiaj byla u mnie Ula i sciagnela zdjecie jutro chcemy isc na osiedle i sie czegos dowiedziec. pozdrawiam
  13. kochani dogowicze! wpadlam dzisiaj na pomysl aby obleciec nasze 3 lecznice w Chrzanowie i prosic naszych wetow o wyzaczenie jednego dnia w miesiacu w ktorym to wykonywali by zabiegi po kosztach wlasnych,dotatkowo zaproponowali oni rowniez wykonywanie zabiegow za ktore to moga ludzie placic w ratach. jeszcze tylko oni musza sie dogodac co do cen aby w kazdej lecznicy byla taka sama. Udalo sie! mam nadzieje ze w niedlugim czasie nasze trzy lecznice z Chrzanowa znajda sie na forum dogomani jako te ktore wspolpracuja z dogomania. Krok nastepny to dawac regularne ogloszenia w naszej terytorialnej gazecie gdzie i kiedy mozna bedzie wykonac tego rodzaju zabigi. Dalej poniewaz zbliza sie okres rocznych rozliczen podatkowych bedziemy rozwieszac plakaty gdzie sie tylko da jak rowniez rozdawac ulotki z wypisanymi numerami kont na ktore mozna przelac 1 % podaku. o tym fakcie powiadomimy rownie na lamach naszej gazety, ktora to bedzie z nami wspolpracowac. Mysle ze tego typu akcje moglby kazdy sprobowac wykonac na wlasnym terenie. pozdrawiam
  14. Czy Malinka nadal potrzebuje wplat? Gdzie ona teraz jest i w jakim stanie?
  15. Dzis wplacam na leczenie Mamby 50 zl. Pozdrawiam.
  16. Wpacam na hotelik dla Dianki 50 zl na AFN.
  17. [FONT=Arial]Czy Zefirek nadal potrzebuje pieniazkow na leczenie? Czy jest mu niezbedna szybka pomoc finansowa?[/FONT] [FONT=Arial]Prosze o szybka odp.[/FONT]
  18. do Adzia & Senka jak Ci juz powiedzialam przez telefon dzwonilam tam juz dzis 3 razy nikt nie odbiera telefonu,napisz mi prosze czy ta twja znajoma tez jest dogomanka,i czy czyta nasze posty tak czy inaczej jutro Ulaa jest juz dyspozycyjna i przyjdzie do mnie bo bez jej pomocy sie nie obejdzie. potzrebuje ta fotke tego psa sciagnac z intrnetu a mysle ze to jest mozliwe po czym poswiecimy troche czasu byc moze w niedziele poniewaz wiem jakie to osiedle i jaka to ulica, bede tak dlugo chodzic od bloku do bloku az znajde i jesli policja zechce sie tym zainteresowac to to zrobie powiadomie dzielnicowego i zapytam o pomoc tak czy inaczej znajde s....na.
  19. Witajcie ! w tej chwili przeczytalam wszystkie posty koszmar!!! jak to jest mozliwe ze cos takiego istnieje nazywa sie schroniskiem i sa pobierane na to pieniadze z UM.a skad UM ma na to pieniadze ,czy przapadkiem nie sa to tez pieniadze z Unii? jak mozna sie tego dowiedziec? Najgorzej jezeli reka reke myje, sama mieszkam w malym miasteczu i wiem jak to jest, ale nic nie trwa wiecznie miejmy nadzieje ze i te pseudo schroniska wreszcie znikna z terenow Polski. Moim zdaniem na stanowiska dyrektorskie w schroniskach powinny byc powolywane osoby ktore beda otrzymywaly niewielkie wynagrodzenie na wlasne utzrymanie dach nad glowa przy schronisku a ktore to kieruja sie wylacznie dobrem zwierzat, tacy ludzie napewno dobraliby sobie tez odpowiednich wspolpracownikow jak rowniez jest wiele osob do pomocy ktorzy to robia nieodplatnie jak np.wolontariusze. Przeczytalam rowniez na Forum ze w miesie Wroclaw dziela juz "POLICJA DLA ZWIERZAT" czy nie mozna by im zglosic te przypadki w Walbrzychu Dzierzoniowie i Ligocie kolo Wroclawia. pozdrawiam
  20. dzis juz nie moge dzwonic bo jest pozno,sprobuje jutro po poludniu bo p.Aneta pracuje. Ale przez ostatnie 30 minut rozmawialam ze swoja kolezanka ktora tez mieszka na tym osiedlu niedaleko i prosilam orozeznanie sie w sytuacji czy czasem ktos nie znal tego psa.moze sie cos uda ustalc. wiecej nie potrafie nic wymyslic.
  21. w tej chwili znow skonczylam rozmowe z p. Aneta ale do taej pory nie spotkala sie ze swoja kolezanka chociarz probowala mipowiedziec ze jej kolezanka byla do psa przywiazana i go pilnowala. p.Aneta przypuszcza ze jednak gdzies go oddali. Ja jednak jeszcze raz dzis tam zadzwonie okolo 22,00 tak sie z nia umowilam, chyba dzisiejsza noc znow mam z glowy. w mojej wyobrazni ciagle widze ja gdzies przywiazana do drzewa.
  22. do Adzia & Senka mowilas mi wczoraj ze p.Aneta jest twoja zajoma srobuj sie ty z nia skontaktowac i naciskaj aby sie dowiedziala od swej kolezanki co z psem. mnie sie to tez nie podoba ja jej to od razu powiezialam zeby czasem nie stalo sie cos zlego i tez naduszalam p Anete aby sie dowiedziala co dalej mowila mi ze byc moze zobaczy sie jeszcze dzis ze swoja kolezanka i sprubuje sie czegos dowiedziec ale z tonacji jej glosu wyczuwalam cos zlego.Jeszcze raz cie prosze skontaktuj sie z nia i zaraz mi odpisz lub odzwon maja komorka juz dzisiaj czynna podaje nr jeszcze raz 0500811165. czekam z niecierpliwoscia.
  23. kochani dogowicze! wpadlam dzisiaj na pomysl aby obleciec nasze 3 lecznice w Chrzanowie i prosic naszych wetow o wyzaczenie jednego dnia w miesiacu w ktorym to wykonywali by zabiegi po kosztach wlasnych,dotatkowo zaproponowali oni rowniez wykonywanie zabiegow za ktore to moga ludzie placic w ratach. jeszcze tylko oni musza sie dogodac co do cen aby w kazdej lecznicy byla taka sama. Udalo sie! mam nadzieje ze w niedlugim czasie nasze trzy lecznice z Chrzanowa znajda sie na forum dogomani jako te ktore wspolpracuja z dogomania. Krok nastepny to dawac regularne ogloszenia w naszej terytorialnej gazecie gdzie i kiedy mozna bedzie wykonac tego rodzaju zabigi. Dalej poniewaz zbliza sie okres rocznych rozliczen podatkowych bedziemy rozwieszac plakaty gdzie sie tylko da jak rowniez rozdawac ulotki z wypisanymi numerami kont na ktore mozna przelac 1 % podaku. o tym fakcie powiadomimy rownie na lamach naszej gazety, ktora to bedzie z nami wspolpracowac. Mysle ze tego typu akcje moglby kazdy sprobowac wykonac na wlasnym terenie. pozdrawiam
×
×
  • Create New...