-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Bylysmy z Ulka dzis zobaczyc sunie, to co zobaczylysmy jest przerazajace. Dzis sunie odpchlilismy zostawilysmy rowniez tabletki na odrobaczenie ale w sobote trzeba ja pokazac u weta. Sunia jest naprawde chuda jest to szkielecik z lebkiem rotka. Ale moze Jeyp jeszcze nam tu cos dopisze i Ulka takze. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Po przegryzieniu kabla do laczy internetu wpadlam juz na pomysl ze na pietro sunia nie ma dostepu, schody zastawione krzeslami w nocy i w dzien jak wychodze. No i jak na razie mamy spokoj. -
Czekamy na jakies wiadomosci dogo juz dziala.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Podobno dorixx miala kupic ten spray, poczekamy na relacje dorixx. A tak naprawde ja sie juz odzwyczailam sie od tego ze pies cos niszczy i trzeba przed nim, chowac wszystki co jest mozliwe. Moj psiur naprawde jak skonczyl rok to juz nic nie niszczyl to samo z Megi ktora jest u mnie na DT juz od kwietnia, wogole nieduze szkody narobila a teraz juz jest tez spokojna. Zobaczymy bo tego buta jej zostawilam a ten kabel tez moze sobie juz gryzsc reszte do woli, oby tylko nie znalazla czegos nowego. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka ty nie zapominaj ze te szkody powstaly w nocy, albo nad ranem po poludniu odkrylam ze kabel od widea tez jest przegryziony, a koopy i siku to tylko w domu robi i nie mow mi ze sie kreci i pokazuje tylko ja nie zauwazam, bo chyba drzwi wyjsciowe sa na dole a nie na pietrze lub na polpietrze, dla mnie ona jest o wiele trudniejsza od Megi, Megi w porownaniu z nia to skarb. -
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
jest jeszcze jeden pies podobno pobity w lecznicy i tez czeka na nas ale szczegoly zna Ewa. -
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Jeyp do zobaczenia jutro. Przylaczam sie do gratulacji jestes naj....:lol::loveu: Sunia jest naprawde niczego sobie i napewno jak nie swojego wlasciela, to nowego znajdzie. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
bea ty nie badz taka dowcipna, takie nieposluchane psiury tylko w klatkach powinny byc zamkniete jak malpy. -
Koffi ma dom, ktos ja pokochal taka jaka jest :)
Ada-jeje replied to justine.'s topic in Już w nowym domu
Gonitwa ale nie ten watek to jest watek Koffi ktora juz ma domek, chodzi o watek do ktorego link podala Ulka. -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ratunku oby te psy znalazly domy bo juz nastepne trzy od wczoraj w kolejce czekaja. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Potrzebna klataka dla Shiry vel Strzygi, dzis zalatwila mi buty kozaczki prawie nowe. Ta rozzuchwalona bestyjka pojdzie chyba dzis spowrotem do garazu jak jej za dobrze w domu. O koopie juz nie wspomne mimo ze jeszcze o polnocy na dworze byla. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
bea to ja wam zazdroszcze bo ja tak nienawidze zimy a ta macocha zbliza sie szybkimi krokami. Ale jeszcze slowo o Shirce ona przezzemnie od dzis Strzyga jest nazwana, tak sie juz rozzuchwalila ze nie tylko musi byc w tym pomieszczeniu gdzie ja jestem to na dodatek mojej Megi na wersalke nie wpuscila, biedna moja Megi na podlodze lezec musiala ale za to kolo panci. -
To nie z netem sa problemy tylko z serwrem dogomani chodzi jak ruski traktor, ja tez juz dzis ku...cy dostaje zreszta to juz jest trzeci dzien, kazda strona otwiera kilka minut i albo sie otworzy albo znika forum. Strata czasu ogromna trudno sie porozumiec nie wiadomo nawet czy PW dochodza. Mysle ze ciotki sie jutro spotkaja i cos ustala, ja zreszta tez jutro zobacze sie z Ewa.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka nie przejmuj sie przeciez Shirka nie jest glodna, juz ja wiem co jej smakuje, postaraj sie tylko o te witaminy dowiedziec gdzie sa bo chyba to jest wazniejsze. -
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulka twoja karme lubi ta gotowana zas sucha woli moja, ta drobniutka jej nie podchodzi.