-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Dlatego nie bylo zadnego odzewu, a jakie te kotki, ile maja jakie kolory jak rowniez plec? -
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Natalia a cos mi sie przypomnialo ze u was chyba kotka do strylki jest? A jeszcze zapytam jak w Przelomie ukazal sie artykul gdzie rowniez jest wspomniane o rotce to chyba tam nie bylo zadnego telefonu kontaktowego gdzie mozna by bylo pytac o Zorke? -
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Kazdy pies goni kota jak ten ucieka ale jezeli dogaduje sie w domku z nimi to poza domem tez nic im nie zrobi. Z twoja ONka nie moze sie dogadac bo rotka w tej sytuacji ma przewage gdyz jest wolna na ogrodzie a twoja sunia w kojcu ale lepiej nie ryzykowac. Napewno sie zgodzi z psem a moze i z inna sunia ktora bedzie bardziej ulegla. ONka i rotka to przeciez dwa typy psow rasy obronnej. -
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Tak to jest z tymi pieskami, niektore znajduja domki w jeden dzien a inne troche musza poczekac w kolejce az trafia na swego. -
A bacia to jak wiatr zawieje, jak bylysmy wczoraj z Ulka popatrzec na kocurka i wyczyscic przy okazji uszka to babcia w placz dlaczego zabralysmy jej Azunie przeciez ona ja sama wychowala od malego juz sie lepiej czuje to by chciala ja spowrotem. Pomyslalam sobie juz ty ja zobaczysz :angryy: wychowala sama, w budzie gdzie do dzis wyglada buda taka jak byla bez zmian. :mad: Ale Sabunie by chciala teraz Azunie by chciala, czekaj tatka latka. :shake:
-
Jest to prawie niewykonalne jako ze brama garazowa jest otwierana do gory ale jakis sposob musimy znalezc. Przed godzina zostawilam jej otwrte drzwi ktore sa pomiedzy garazem a wejsciem do domu niestety bylam tam teraz zobaczyc i sunia poszla znow do przybudowki za garazem zamiast proby podejscia do wewnatrz domu. Jedno mnie tylko pociesza ze jak wchodze i wolam na nia to przychodzi spowrotem na poslanie i widac ze chce do mnie podejsc bo jak do niej mowie to zaczyna cichutko skuczec ale jak do tej pory niepewnosc jej jest wieksza anizeli zaufac nawet mnie. Bede cierpliwie czekac dalej schodzac do niej w dalszym ciagu tak czesto jak tylko bede mogla.
-
Maja zawsze wyjscie moga przeciez kupic rodowodowego, bez paniki ja wiem ze kropkowe forum musi placic za DT ale nie mozna nic robic na sile i dawac psy z deszczu pod rynne lub do nieudanej adopcji i pies wraca rykoszetem. Trudno trzeba czekac dalej.
-
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Ok. sprobuje poszukac sama. -
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Jak wiesz Ulka kto sie rotkami zajmuje to podaj mi a ja napisze PW z prosba. -
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Ulka a co stoi na przeszkodzie zeby jeszcze nie wystawiac na allegro, ale mozna by bylo poprosic kogos z dogo zeby ja na forum rotkowym umiescic. -
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Nie czytalam do tej pory artykulu w Przelomie z srody ale po nim nie bylo zadnego odzewu, dlatego teraz dajemy ja do ogloszenia, jaka jest twoja opinia odnosnie Zorki czy w tym stanie moze juz szukac domku docelowego? -
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Ada-jeje replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Czytam ten watek od poczatku niestety nie zawsze jest sie w stanie pomoc ale dzis chociaz trzymam kciuki za powodzenie akcji i szczesliwe dowiezienie pitusia do dariaopole. :loveu: Powodzenia. -
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Tak dajemy juz Zorke do Przelomu ze szuka nowego domku, bo z twojego opisu mozna jej juz domku szukac a co sie tyczy sterylki i szczepienia mozna to juz zrobic w nowym domku w ktorym bedziemy pilotowac sunie do momentu sterylki. -
Dzwonila teraz pani Beatka i prosila zebysmy przyspieszyli zapoznanie sie Pitusia z nowym domkiem i z kotami to znaczy jak najszybciej bo sie sie coraz bardziej przyzwyczaja do DT a to ich bardzo boli ze wzgledu na psa. Gdyby Piotr byl pewny ze zostanie w kraju to pies mialby u nich dom docelowy ale jezeli musialby wyjechac to nie mozna zostawic tego psa z jego ojcem ktory jest wiekowy i nie poradzil by sobie z tak silnym psem. Pitus chodzi na dlugie spacery i na szczescie w kagancu bo jak dzis dorwal psa to gdyby nie kaganiec nie zostaloby z psa nic. Wiemy juz ze pies nie moze wychodzic nawet w nowym domku poza teren bez kaganca, jest rowniez nie posluchany nie wraca jak sie go wola. Olewa swego pana.
-
Azunia jest bardzo kochana sunia ale tez i bardzo skrzywdzona na moje cieple slowa reaguje coraz lepiej ale jak przyszla Ulka podac jej ostatni antybiotyk i otwralam brame garazu zeby podjac probe wyprowadzenia suni to Azunia uciekla do przybudowki za garazem i to byl koniec. Po okolo 2 godzinach jak wrocilam i poszlam do niej z zarelkiem zastalam ja w przybudowce ale na moj glos przyszla spowrotem na swoje poslania i lizala mnie jak zwyle tulac sie do rak i pokazujac brzuszek. Katastrofa nie mam pojecia jak ja wydostac z garazu na dwor. Przeciez nie moze tam siedziec wiecznie.
-
Bylysmy dzis z Ulka sprawdzic domek docelowy dla Pitusia, jezeli Pitus zaakceptuje nowego pana i jego trzy koty bedzie mial domek po kastracji. Domek super z ogrodem gdzie w kojcu mieszka sunia Malamut, tak ze Pitus mialby rowniez z kim po ogrodzie pobiegac. Pitus nie wyglupiaj sie musisz lubiec koty. :mad:
-
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
W srode bedzie zgloszona Zorka juz do oficjalnej adopcji. -
Ewciu co do pierwszej rodziny ktora opisujesz zatrzamyj prosze namiary bo wasza wetka pytala dzis o domek dla mixa dalmata. Jak juz Dominika zrobi fotki to sie zdzwonimy. A za kropki w DT dalej trzymamy kciuki bo swoj swego zawsze znajdzie.
-
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Ulenko i Mefisto jak rowniez nowy domek.:loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: -
Najnowsze wiadomosci o Azuni, od wczoraj zarelko znika z miseczki bez problemu dwa razy dziennnie, no i dzisiaj nareszcie zobaczylam pierwsza koope ale to jaka mozecie sobie wyobrazic po pieciu dniach ile sie tam tego uzbieralo. Czekamy teraz na ciocie Ulke zeby przyszla podac ostatni antybiotyk sunce i bedziemy probowac zabrac ja na pierwszy spacerek moze uda sie ja wyciagnac choc na podworko. Dzisiaj dopiero widac jaka to jest chudzinka, wszystkie zeberka biedakowi mozna policzyc.
-
FAJNY SZCZENIOR 4 m-ce. Duży, rasy nieokreślonej ;) ma dom!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Napewno kciuki trzymamy az do bolu i czekamy z niecierpliwoscia na najnowsze wiesci dotyczace Mefista.