Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Biedna sunia, beton i paleta a to tylko przez urzadasow bo juz conajmniej od maja mogla doopke w domku grzac.
  2. A ja dzis rozmawialam i tez wiecej nie powiem coby nie zapeszyc.
  3. Nie potrzeba ja sie dzis z Ewcia osobiscie widzialam, ale ciekawa jestem wieczornego sprawdozdania a nr. tel. do Ewy nie zapomnialam.
  4. Jak tylko uda mi sie dorwac Amikat i cos z nia ustalic to dam ci znac a po rozmowie z Amikat podejme decyzje o wykonaniu telefonu do UM. Prosze cie napisz mi na PW czy dzwoniac do schronu podajesz swoje dane mam na mysli czy podajesz swoje nazwisko jako osoba ktora chce zabrac psa do siebie. Bo nie chce narobic bigosu jako ze ja przez telefon do UM podaje swoje pelne dane lacznie z miejscem zamieszkania.
  5. Nie nie dzwonilam do UM ale jesli mi tylko kazesz to zrobie to w poniedzialek a dzis sprobuje na skypie polaczyc sie z Amikat.
  6. A my jak otrzymamy obiecana karme to juz dzis z Ulka postanowilysmy ze jeden wor idzie dla Abi.
  7. Tengusia blagam cie uwazaj, przeswietl dobrze te osobe i dowiedz sie o niej ile mozesz. Abi juz tyle wycierpiala ze powinna juz od czlowieka tylko same czulosci odbierac. Napewno wszystkim nam na tym zalezy.
  8. Pozostaje teraz tylko ten najlepszy wybrac.
  9. Tylko ze wtedy moj kocur juz by mnie wcale nie ogladal i zapomnial a nie daj Boze zeby sie jeszcze obrazil, mialabym wtedy przechlapane.
  10. Dlaczego Ewa milczy? :angryy: czyzby nie chciala sie podzielic z nami najnowszymi wiadomosciami bo jakos nie dociera do mnie ze nie bylo zainteresowanych kropkami?:crazyeye:
  11. Niw wiem juz naprawde jakich slow uzyc do zachwalania Azuni, za kazdym razem co do niej schodze jej zaufanie wzrasta, dzis juz zjadla pod wieczor pol porcyjki ktora jej zanioslam ryz z surowym miesem i marchewka a teraz jak bylam to juz tak bardzo mnie lize daje buzi i tuli sie do rak i juz tak zaczyna zalosnie za mna patrzec czuje ze juz chce powiedziec zeby jej tam samej nie zostawiac. Ten jej wzrok zaczyna mnie ujmowac, jeszcze troche a wezma ja do gory do lozka.
  12. A co z Mefisto? czy z osoba z ktora jestes umowiona na wyjazd do Luszowic w sobote rano jest nieaktualne?
  13. Zdecydownie nie dadza szczeniaka do kojca ani do garazu jak mi pani powiedziala ze przeciez wiedza i nie sa bez serca, a jesli pozniej na wiosne beda chciec go wypchnac na dwor to mysle ze Jade nam i im w tym pomoze.
  14. Ta piekna blyszczaca siersc i te oczy jakie one czyste i ufne wprost uwierzyc nie mozna ze jeszcze dwa tygodnie temu byl to prawie wrak psa, dziekujemy ci Jade i twojejej rodzinie za tak wspaniala opieke nad sunia. Zauwazylam ze zmienilas sobie nick, latwiejszy do zapamietania i do wypowiedzenia. Rodzinka spod numeru 130 o ktorej ci wspomniala nie chce naszej suni ale chca szczeniaka ktory jak wyrosnie bedzie mogl zamieszkac w kojcu. Jezeli to my znajdziemy dla nich szczeniaka to tez bedziemy cie prosic o kontrole nad psem.
  15. Ewciu odezwij sie jak wyglada zainteresowanie kropkami i nie tylko czy masz jakies nowe nr. tel. ktore mozna wykorzystac.
  16. Cholera Ulka trzeby bylo ja zabrac obojetnie gdzie ty lubisz przeciz dzialac pod wplywem emocji a pozniej te paczki razem konsumujemy i wpadamy w dol. To byl zart oczywiscie ale napewno nie z sytuacji Abi.
  17. A sami by nie chcieli zawisnac na tym lancuchu, a moze by tak takim bestie z Sierszy zaoferowac i nawet by nie zdazyli go na lancuch zapiac.
  18. Amikat do mnie nie dzwonila jak rowniez nie dostalam od niej zadnego PW.
  19. Bo w bylym krakowskim mowi sie wychodze na pole a nie na dwor.
  20. Ulka prosze zmien tytul watku, dogomaniacy sie tego dopominaja i slusznie.
  21. Tak wode ma pod dostatkiem, pilnuje tego a dzis juz u niej tez bylam i zniknelo z miski to surowe miesko ktore jej przynioslas ale ryz i reszta dalej nie tknieta.
  22. Zalatwione Ulka przypomnij sie jeszcze tylko pani Beacie moze w piatek wieczorem i ustal z nia godzine mowila ze ktorys z jej mezczyzna z toba pojedzie.
  23. I my w to wierzymy ze Zorka domek znajdzie a do Zagorza pod nr 130 na tej samej ulicy co ty mieszkasz pojdzie sunia ktora jest teraz u mnie na DT a ciebie bedziemy wtedy prosic o odwidzanie suni co jakis czas i uswiadamianie ludzi jak maja sie z psem obchodzic takim jaka jest sunia Aza, ktora bardzo na dzien dzisiejszy stroni od ludzi.
  24. Nie mam przeciez wyjscia moge tylko cierpliwie czekac schodzac do niej co chwilke miziac glaskac i prosic zeby choc jeden kawaleczek wziela do pyszczka ale nie chce wypluwa.
×
×
  • Create New...