-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Azuni zdecydowanie zaczyna sie nudzic, sloma jest juz na calym garazu, koope wczoraj tez zrobila na slomie, zostwaione kawalki miesa w plastikowym pojemniczku na noc w pomieszczeniu suteryn znalazlam w garazu oczywiscie miesko zjedzone a plastkowy pojemniczek pogryziony i jeszcze jakies tam drobiazgi tez poniszczone na szczescie bez wartosci. Ale wiem i widze ze Azuni przydaloby sie wreszcie wyjcie na dwor zeby mogla znow zobaczyc swiat nie tylko przez garazowe okno.
-
Pit bull red nose bez oka, zostaje u Darii i Jarka! Dziękujemy!
Ada-jeje replied to Inez's topic in Już w nowym domu
Ta piekna morda budzi respekt swym wygladem a bez oka chyba jeszcze bardziej, jakby mu opaske na oko zalozyl zostalby piratem wsrod jego rasy. -
Moniko piekna i blyskawiczna akcja, :lol::lol: :multi: :multi:czekamy na opis dalszych losow malego.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
O tak Shirka ma domek najlepszy z najlepszych.:loveu::loveu::loveu: -
Dobrze zrobilas Ulka nie dajac Azuni na Allegro bo ona jeszcze musi pozostac pod naszymi skrzydlami co prawda za kilka dni zostana Azuni sciagniete szwy i maslalam czy nie mozna by bylo ja dac do margotki na probe ale z tego co nam wiadomo ich tez duzo nie ma w domu i dlatego nie wiem czy to bylby dobry pomysl.
-
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Chociaz Gina to pies ktory potrzbuje wlasciela odpowiedzialnego i gdyby miala znalezc domek daleko od nas zawsze znajdzie sie ktos na dogo kto ten domek bedzie mogl sprawdzic a i tak jest juz po sterylce. -
Suczka rasy Rottweiler uratowana od śmierci-Już w nowym domu
Ada-jeje replied to Jade_Natalia's topic in Już w nowym domu
Pozostaje nam tylko czekac na odzew i dobry domek dla suni. -
W takim razie trzeba na watku transportowym dac ogloszenie ze transport poszukiwany.
-
Posluchalam Ulke zostawilam dzis na noc drzwi otwart do suteryn no i stalo sie. Aza znalazla buty mojego syna i wiadomo co zrobila, musze szybko byty wyrzucic zeby syn sie nie zorentowal bo w tym roku to juz ktoras jego para butow poszla do smietnika. A wogole to Azunia cieszy sie na moj widok, coraz glosniej skuczy dajac mi do zrozumienia zebym tam z nia zostala. Lasi sie do mnie lize gdzie tylko moze wszystko zjada co jej podaje ale nie na jeden raz. Ranne jedzenie je do poznych godzin popoludniowych a wieczorne zarelko konczy w nocy bo rano jak schodze to miska tez pusta. Mam nadzieje ze sie troche zaokragli.
-
Szkoda takiego psa oddawac do schroniska przeciez jak nie znajdzie sie wlasciel to on szybko nowego pana znajdzie.
-
bea i u nas jest sporo psow ktorym moze pomoc tylko Ulka bo na ich psychice najlepiej ona sie zna i potrafi kazdego psa wyprowadzic na prosta, Cent jest jednym z nich ale to Ulka podejmie decyzje ktory pies jest teraz w kolejce a ja jej decyzje uszanuje.
-
Napewno ktos szuka tego psiaka, przeciez to niemozliwe zeby tak zadbanego psa ktos wyrzucil.
-
Raczej syna tej babci trzeba ukatrupic bo to on przyprowadzil psa przed dwoma laty i sobie poszedl w swiat a babcia jest chociaz na tyle w porzadku ze zglosila sie do nas z tym problemem bo schronisko w Olkuszu juz tez powiadomila tylko ze nie zrobila z nimi terminu odbioru dajac psu dzieki nam szanse na zycie.
-
AMSTAFKA porzucona w lesie.... WRESZCIE W SWOIM WYMARZONYM DOMKU!!!!!!!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Faktycznie maska na mordke chyba by sie jej przydala tylko ze ona to zrobila podczas obecnosci Ulki w domu i jak to wytlumaczyc? zazdrosc ze Ulka poszla zajac sie innymi psami? -
klaraveritas to co proponojusz dla Abi jest najlepsza wersja, z drugiej zas strony rozumiem twoje obawy i nikt za ciebie nie moze podjac decyzji nikt tez nie moze dac gwarancji jak dlugo bedzie sie szukac DS dla Abi, napewno postaramy sie zebrac pieniazki na sterylke dla niej jak rowniez wspomagac cie karma gdyby dla ciebie bylo to zbyt duze obciazenie.