Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Azuni zdecydowanie zaczyna sie nudzic, sloma jest juz na calym garazu, koope wczoraj tez zrobila na slomie, zostwaione kawalki miesa w plastikowym pojemniczku na noc w pomieszczeniu suteryn znalazlam w garazu oczywiscie miesko zjedzone a plastkowy pojemniczek pogryziony i jeszcze jakies tam drobiazgi tez poniszczone na szczescie bez wartosci. Ale wiem i widze ze Azuni przydaloby sie wreszcie wyjcie na dwor zeby mogla znow zobaczyc swiat nie tylko przez garazowe okno.
  2. Ta piekna morda budzi respekt swym wygladem a bez oka chyba jeszcze bardziej, jakby mu opaske na oko zalozyl zostalby piratem wsrod jego rasy.
  3. Ja tam wole liczyc zawsze na siebie, duzo nie musimy zabierac ze soba wrzuce do bagaznika lopate jakas miotle i worek na smieci to wszystko co potrzebujemy ze soba zabrac.
  4. Moniko piekna i blyskawiczna akcja, :lol::lol: :multi: :multi:czekamy na opis dalszych losow malego.
  5. O tak Shirka ma domek najlepszy z najlepszych.:loveu::loveu::loveu:
  6. Dorixx widzialas juz zalogowanego TZ Ulki na dogo wejdz prosze na watek chrzanowski i sama zobacz a ja mysle ze wlasnie moze to byc pierwsza jego pomoc jak sie oczywiscie zgodzi.
  7. A ja mysle ze bez Ulki sobie nie poradzimy i tak kolo sie zamyka bo kto jeszcze by mogl z nami pojechac wiem ze gdybysmy byly tam o godzinie 15.15. to w pol godziny jestesmy z tym gotowe i na 16.00 bysmy byly spowrotem. Wiec jak Ulka?
  8. Zadzwonie do babci i zapytam czy bedzie w domu, a Ulka odpowie sama za siebie.
  9. Dobrze zrobilas Ulka nie dajac Azuni na Allegro bo ona jeszcze musi pozostac pod naszymi skrzydlami co prawda za kilka dni zostana Azuni sciagniete szwy i maslalam czy nie mozna by bylo ja dac do margotki na probe ale z tego co nam wiadomo ich tez duzo nie ma w domu i dlatego nie wiem czy to bylby dobry pomysl.
  10. Chociaz Gina to pies ktory potrzbuje wlasciela odpowiedzialnego i gdyby miala znalezc domek daleko od nas zawsze znajdzie sie ktos na dogo kto ten domek bedzie mogl sprawdzic a i tak jest juz po sterylce.
  11. A to dzis hurtem ida psiaki na Allegro. Tzrymamy kciuki za wszystkie bidy poszukujace nowe domki.
  12. Pozostaje nam tylko czekac na odzew i dobry domek dla suni.
  13. No to dzis w nocy robimy nastepna probe, ale juz z czyms konkretnym coby szkody nie narobila.
  14. W takim razie trzeba na watku transportowym dac ogloszenie ze transport poszukiwany.
  15. To musze dzis na zakupy sie wybrac i cos wymyslic a najlepiej jak ty mi podpowiesz co mam kupic.
  16. Posluchalam Ulke zostawilam dzis na noc drzwi otwart do suteryn no i stalo sie. Aza znalazla buty mojego syna i wiadomo co zrobila, musze szybko byty wyrzucic zeby syn sie nie zorentowal bo w tym roku to juz ktoras jego para butow poszla do smietnika. A wogole to Azunia cieszy sie na moj widok, coraz glosniej skuczy dajac mi do zrozumienia zebym tam z nia zostala. Lasi sie do mnie lize gdzie tylko moze wszystko zjada co jej podaje ale nie na jeden raz. Ranne jedzenie je do poznych godzin popoludniowych a wieczorne zarelko konczy w nocy bo rano jak schodze to miska tez pusta. Mam nadzieje ze sie troche zaokragli.
  17. Szkoda takiego psa oddawac do schroniska przeciez jak nie znajdzie sie wlasciel to on szybko nowego pana znajdzie.
  18. Zapytamy najpierw dorixx kiedy by jej pasowalo a pozniej zadzwonie do babci i zapytam czy ten dzien pasuje ktory my wyznaczymy bo tu znow wchodzi kilka osob ktorym jeden termin musi przypasowac.
  19. bea i u nas jest sporo psow ktorym moze pomoc tylko Ulka bo na ich psychice najlepiej ona sie zna i potrafi kazdego psa wyprowadzic na prosta, Cent jest jednym z nich ale to Ulka podejmie decyzje ktory pies jest teraz w kolejce a ja jej decyzje uszanuje.
  20. Napewno ktos szuka tego psiaka, przeciez to niemozliwe zeby tak zadbanego psa ktos wyrzucil.
  21. Raczej syna tej babci trzeba ukatrupic bo to on przyprowadzil psa przed dwoma laty i sobie poszedl w swiat a babcia jest chociaz na tyle w porzadku ze zglosila sie do nas z tym problemem bo schronisko w Olkuszu juz tez powiadomila tylko ze nie zrobila z nimi terminu odbioru dajac psu dzieki nam szanse na zycie.
  22. Faktycznie maska na mordke chyba by sie jej przydala tylko ze ona to zrobila podczas obecnosci Ulki w domu i jak to wytlumaczyc? zazdrosc ze Ulka poszla zajac sie innymi psami?
  23. klaraveritas to co proponojusz dla Abi jest najlepsza wersja, z drugiej zas strony rozumiem twoje obawy i nikt za ciebie nie moze podjac decyzji nikt tez nie moze dac gwarancji jak dlugo bedzie sie szukac DS dla Abi, napewno postaramy sie zebrac pieniazki na sterylke dla niej jak rowniez wspomagac cie karma gdyby dla ciebie bylo to zbyt duze obciazenie.
  24. Jak jeszcze czlowiek z czasem jest w stanie wyrobic zeby naprawic bledy innych to by bylo ok. ale tu nie wiadomo toremu psu najpierw pomoc a do prostowania psychiki psa potrzebny jest czas.
  25. W takim razie pozostaje nam skontaktowac sie z babcia w ktorych godzinach mozna tam podjechac zeby byla w domu i umowic sie razem z dorixx, podjechac i posprzatc i koniecznie zaprosic na to sprzatanie Malgosie.
×
×
  • Create New...