-
Posts
17036 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ada-jeje
-
Mysle ze pieniazki mozna by wplacac na moje konto bo i tak ktos z nas musialby psa tam przewiezc i podpisac z met umowe, bo taka chyba jest procedura u met. Najwazniejsze zebysmy mieli na pierwszy miesiac, moze w ciagu miesiaca pies znajdzie dom, a jesli nie to niestety trzeba bedzie rowniez dalej myslec. Nie chcialybysmy zostac z problemem same. Zaraz tez poprosze kolezanki zeby zrobily jais bazarek ktory pokryl by koszty benzyny. Ulka trzeba tez zapytac Dominike czy zawiozla by psa do met za pokryciem kosztow za benzyne.
-
ok 5 mies. sunia mix HUSKY + LABRADOR. ......... !!! MA DOMEK !!
Ada-jeje replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
To nieprawda dorixx panstwo zamykaja bramke na klucz wlasnie zeby psy nie uciekly. -
Arko to nie jest pies policyjny on jest tylko po takich samych szkoleniach. Pies jest wlasnoscia KWK kopalnia Janina i sluzyl do obchodow terytorium kopalni. O psie dowiedzialam sie przypadkiem przedwczoraj a wczoraj juz dziewczyny pojechaly zrobic fotki i rozeznac sytuacje, ja rowniez od wczoraj jestem w kontakcie z opiekunem psa ktory nie ma tutaj nic do gadania, kierowniczka powiedziala ze nowy pies przyjezdza 1-go grudnia i tego ma tu juz nie byc. Okazalo sie ze nowy pies przyjechal juz dzis. Jedyne co moge zrobic to tak jak juz wspomnialam daje jutro z samego ranca cynk do dziennikarki w naszej gazecie. Do Petera tez wysylam zaraz wiadomosc.
-
Ja juz moge dopisac ze w tej chwili rozmawialam z opiekunem Sorbona i nowy pies juz dojechal pan trzyma go narazie w szatni ale my mamy 24 godziny do zabrania psa bo on nie ma tam nic do powiedzenia. Niestety domek w Luszowicach odpada bo tam sa dwa koty a opiekun powiedzial ze kotom nie odpusci ale za to nadaje sie do kojca.
-
Szkoda ze nie zdarzylam juz wydrukowac plakatu przed wyjsciem z domu bo juz by wisial w lecznicy. Moze jutro cos wymislimy zeby podjechac i powiesic no i w Pupilu by sie przydalo. Ulka a nie moglabys poprosic Gosie z Trzebini zeby ona wydrukowala ktores z naszych plakatow i porozwieszala w Trzebini.