Jump to content
Dogomania

Ada-jeje

Members
  • Posts

    17036
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Ada-jeje

  1. Mysle ze pieniazki mozna by wplacac na moje konto bo i tak ktos z nas musialby psa tam przewiezc i podpisac z met umowe, bo taka chyba jest procedura u met. Najwazniejsze zebysmy mieli na pierwszy miesiac, moze w ciagu miesiaca pies znajdzie dom, a jesli nie to niestety trzeba bedzie rowniez dalej myslec. Nie chcialybysmy zostac z problemem same. Zaraz tez poprosze kolezanki zeby zrobily jais bazarek ktory pokryl by koszty benzyny. Ulka trzeba tez zapytac Dominike czy zawiozla by psa do met za pokryciem kosztow za benzyne.
  2. Owczarze i wilczarze zycie tego psa jest zalezne od was, my sami nie damy rady, bez pokrycia kosztow pobytu psa u met pies zostanie [B][SIZE=4]USPIONY.[/SIZE][/B]:-(
  3. Nie tam jeszcze nic do wczoraj nie bylo gotowe.
  4. Ulka w tym watku odezwali sie charciarze ale chcieli go wziasc pod swoja fundacje, jezeli oni sie nim moga zaopiekowac jak rowniez znalezc mu dom to dlaczego nie maja tego zrobic. Kazde wyjscie w tej sytuacji lest lepsze anizeli schron.
  5. To nieprawda dorixx panstwo zamykaja bramke na klucz wlasnie zeby psy nie uciekly.
  6. Jezeli umiescimy Sorbona u met to potrzebujemy darczyncow ktorzy sa w stanie okrslic sie jak kwote miesieczna sa w stanie placic na Sorbona do czasu znalezienia mu domku.
  7. Dominika mysle ze najlepiej jak kontakt w sprawie tego pieska podasz do siebie. Wyslij prosze PW do Tantinki i podaj jej swoje namiary.
  8. Jest miejsce u met za Krakowem okolo 50 km czyli od nas okolo 100 km w jedna strone. Miesieczny koszt pobytu psa u met wynosi 300 zl. Czy znajda sie chetni wsrod wilczarzy zeby pokryc koszty utrzymania psa na DT. u met.
  9. Jestem po rozmowie z Peter Beny i szukam zaraz na dogo met z pytaniem o miejsce u niej i koszt pobytu psa.
  10. Oczywiscie jutro bede dalej interweniowac w sprawie psa i dowiem sie kto tak naprawde odpowiada za psa i dlaczego niczego nie zrobili wczesniej zeby psu innego opiekuna szukac tylko potrktowali psa jak zbedna rzecz.
  11. Gwiazdeczka zaznaczam podworko ma byc bez kotow.
  12. Nie sadze ze trzeba by zaplacic za psa za ktorego jeszcze trzeba za uspienie zaplacic, podpisza napewno bez skrupolow umowe zrzeczenia sie psa.
  13. Arko to nie jest pies policyjny on jest tylko po takich samych szkoleniach. Pies jest wlasnoscia KWK kopalnia Janina i sluzyl do obchodow terytorium kopalni. O psie dowiedzialam sie przypadkiem przedwczoraj a wczoraj juz dziewczyny pojechaly zrobic fotki i rozeznac sytuacje, ja rowniez od wczoraj jestem w kontakcie z opiekunem psa ktory nie ma tutaj nic do gadania, kierowniczka powiedziala ze nowy pies przyjezdza 1-go grudnia i tego ma tu juz nie byc. Okazalo sie ze nowy pies przyjechal juz dzis. Jedyne co moge zrobic to tak jak juz wspomnialam daje jutro z samego ranca cynk do dziennikarki w naszej gazecie. Do Petera tez wysylam zaraz wiadomosc.
  14. Praktycznie wiecej pieskow znalazlo by domek gdyby nie to ze ludzie chca pozbyc sie psa z dnia na dzien. A ten ma byc uspiony bo podobno nie akceptuje i atakuje jedno z dzieci.
  15. Libiaz nalezy pod schronisko w Olkuszu czy mam pisac cos wiecej? :-(
  16. Drugi dom tez spalony, i jak sie dowiedzialam ze wzgledu na wiek psa bedzie trudno mu dom znalezc, nawet gdyby sie znalazl DT bedzie blokada dluzsza.
  17. W gore psiaku nie mamy czasu moze ktos cie zauwazy, prosimy osoby z dogo o wrzucenie ONka na forum ONkowatych.
  18. Nie mialam mozliwosci porozmawiania z kierowniczka ktora decyduje o losie psa, ale sprobuje jeszcze jutro powiadomic dziennikarke z Przelomu.
  19. Rzeczywiscie bardzo ladna mordka, i to umaszczenie takie niezwykle tylko znow domku brak, bo wszyscy chca domki na wczoraj.
  20. Ulka nie doczytalas mojego posta, nowy pies juz dojechal, Luszowice odpadaja teraz dalam drugi namiar do kogos innego.
  21. Ja juz moge dopisac ze w tej chwili rozmawialam z opiekunem Sorbona i nowy pies juz dojechal pan trzyma go narazie w szatni ale my mamy 24 godziny do zabrania psa bo on nie ma tam nic do powiedzenia. Niestety domek w Luszowicach odpada bo tam sa dwa koty a opiekun powiedzial ze kotom nie odpusci ale za to nadaje sie do kojca.
  22. No to wszystko dograne babcia juz tez wie ze ma byc w domu o godzinie 10.00 a buda po besti jest nasza.
  23. Zobaczymy jutro reakcje Azuni jak jej towarzystwo podrzucimy, moze szybciej zdecyduje sie wyjsc z towarzyszem z garazu.
  24. Jesli sie nam rolnik nie rozmysli to bestia w sobote o 10.00 wyjezdza w swiat.
  25. Szkoda ze nie zdarzylam juz wydrukowac plakatu przed wyjsciem z domu bo juz by wisial w lecznicy. Moze jutro cos wymislimy zeby podjechac i powiesic no i w Pupilu by sie przydalo. Ulka a nie moglabys poprosic Gosie z Trzebini zeby ona wydrukowala ktores z naszych plakatow i porozwieszala w Trzebini.
×
×
  • Create New...