ja ma wolne tylko weekendy, ewentualnie piątek :) tylko znowu będą cyrki z tymi karteczkami, że jestem niepełnoletnia itd :roll: po 11 marca jestem w stanie tylko z Włoszką przyjść (Włosi z wymiany do nas przyjeżdżają, przez 2 tygodnie wszędzie muszę z moją chodzić), ale ona może po prostu towarzyszyć ;)
mam nadzieję że będę mogła iść z Tosią :)