[quote name='carolinascotties']Jest przepis, który mówi o tym, że pies nie może bez przerwy siedzieć w boksie...nie pamiętam dokładnej treści- ale widziałam program, w którym przeprowadzano [I]wizję lokalną[/I] na okoliczność trzymania psów w boksach - mowa o prywatnych posesjach....[/quote]
ale to chyba nie dotyczy schronisk... bo tam na prawdę nie ma innej możliwości.
[quote name='erka']Czy dla niego trzeba szukać domu, gdzie byłby w mieszkaniu, czy taki pies może mieszkać w budzie?[/quote]
raczej w domu z ogrodem... duże psy muszą dużo biegać. na razie nie ma na niego chętnych (niestety), więc nie ma co dyskutować