[quote name='Puchatek']Nick chyba mówi sam za siebie, :evil_lol: wcale się nie ukrywam.
Chociaż w oryginale to Puchatek czyli Winnie był raczej Puchatką. :shake:
Ale z drugiej strony jak się bliżej przyjrzeć oryginałowi to może jednak był Puchatkiem :lol:[/quote]
[sorki za off topic] nie, Puchatek nie był dziewczynką, nawet z ciekawości przeczytałam oryginał ;) był tam na początku fragment, w którym autor rozmawiał z Krzysiem o Puchatku. Autor spytał się Krzysia jak ma na imię ten miś, Krzyś odpowiedział 'Winnie The Pooh'. Na co Autor, że to chyba chłopczyk, a Krzyś mu odpowiedział: 'nie powiedziałaem że nazywa się Winnie, powiedziałem że nazywa się Winnie The Pooh' :)
no i wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka - jesteś jednym z niewielu dogomaniaków płci męskiej :lol: