wczoraj na akcji rozmawiałam z jakąś panią, która wzięła pół roku temu psiaka ze schronu. mówiła, że bywa na stronie schroniska prawie codziennie, i bardzo by chciała wziąć jeszcze jednego psa, nawet ma takiego jednego na oku, nazywa się... Melanż :) oczywiście mówię to tylko w formie ciekawostki, że jednak jakieś zainteresowanie Melanżykiem jest, bo Pani na razie warunków nie ma...