-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by egradska
-
czy ja dobrze myślę, że na te łapeczki nadal są potrzebne te specjalne opatrunki?
-
[quote name='wolf122']Witam :loveu:U Czesia zaczyna się pojawiać promyk nadziei.Prawdopodobnie,po konsultacji z fachowcem(nie będę wymieniał nazwiska)jest decyzja o amputacji krzywego palucha ,który przeszkadza w poruszaniu ale cała łapka nie będzie rekonstruowana,bo nie ma gwarancji na sukces.Poza tym inne tkanki też od urodzenia są inaczej rozwinięte i nie tylko problem jest z kostkami ale całą kończyną .Czesiu mieszka w Staszowie :loveu:[/QUOTE] wolf, jakiś optymizm ostatnio siejesz:loveu: Nie wiem, skąd się to bierze, ale nie przestawaj:razz:
-
[quote name='wolf122']Oby się udało ,nie pisałem,bo to świeża rozmowa na fb .Trzymam kciuki :loveu: Fajnie,że Pani zadzwoniła tak szybko:loveu:[/QUOTE] wolf, jeśli się uda.... masz u mnie kawę, piwo, czy co tam chcesz:lol: trzymam kciuki i nie dopytuję, żeby nie zapeszyć
-
[quote name='Zosia123']Mamy jeszcze dwie deklaracje, po 50 zł od Basi i od pani Urszuli! :multi: Uzupełniłam w pierwszym poście: [SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]DEKLARACJE STAŁE: Zosia123 - 20 zł Cantadorra - 20 zł egradska - 20 zł Kocurek - 12 zł piescofajnyjest - 10 zł figanadrzewna - 20 zł brzośka - 10 zł joteska - 20 zł Basia M. - 50 zł Urszula P. - 50 zł [U][SIZE=4]RAZEM: 232 zł[/SIZE][/U][/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] suuuuper, znów krok do przodu, dopisz jeszcze Zosiu moją koleżankę Maggie spoza dogo, dorzuci dychę dla Reksia
-
[quote name='Katarzyna Starkiewicz'][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Dd8cYAAGibc/UBmEXblwyUI/AAAAAAAAGok/LNaNFP1_mXM/s640/100_2262.JPG[/IMG] czy ten kwalifikowałby się do pomocy? według mnie sunia Joteski kwalifikuje się do pomocy, jako zwykły obserwator, tak jak to było wcześniej podane (kryterium przyznania pomocy) przypomina mi owczarka. Skarpeta nie nazywa się "skarpetą pomocy owczarkom niemieckim" i nie jest tez klubem miłośników czystej rasy. Nie pomagamy wyłącznie rexom i alexom. Raczej pomocy będą potrzebować psy onko-podobne, mixy owczarków, ofiary działkowców, którzy chcieli wyprodukować kolejnego rexa, ale im nie wyszło.[/QUOTE] Kasiu, ta sunia jako żywo przypomina owczarka wilczastego, kilka takich widziałam z bliska na zlocie:) Jak popatrzymy na fotki z pierwszej strony wątku, z naszymi beneficjentami kochanymi, to zauważymy, że pieski są mniej lub bardziej w typie rasy. Nikt nie miał zastrzeżen co do żadnego z nich... DONnka, zaraz dopiszę kolejnego członka Rady, już rano to robiłam, bo przybyła do nas także Iwon z Owczarka:multi: witamy i brzośkę:loveu:
-
[quote name='wolf122']Niestety albo stety nasza Egradska pomyślała już o tym.Za co dziękuję :loveu:.Swoją drogą chyba warto już pomyśleć w przyszłości o extra wątku -albumie "naszych owczarków",bo ile można edytować i rozciągać stronę ?Joteska i Egradska poruszyły ważną kwestię,którą w pewnym sensie sprowokowałem:roll:Warto by było to rozważyć,choć wiem,że i tak decydujący jest stan finansów Skarpety.Album owczarków w formie wątku najlepiej zrobiłaby ,tak myślę:roll: jedna,jedyna osoba,która w kwestii zdjęć i płci owczarków ma najlepsze rozeznanie:loveu:.Ja miałem z tym ostatnio problem ,więc nie podjąłbym się tak odpowiedzialnego zadania :eviltong::loveu::lol:;) Pozdrawiam DONnka :loveu:[/QUOTE] wolfie drogi, pięć fotek ma być w każdym poście wg regulaminu, więc zostało mi miejsce na jeszcze jednego pieska, a że nastepny post znów Twój, to pięć kolejnych psiaków będzie czekało na Ciebie zaraz jak im pomożemy:)
-
[quote name='kakadu']jeśli malinnois, to i podhalany; tez owczarki; moim zdaniem naszym celem powinna byc pomoc onkom; a w innych (wyjątkowych, uzasadnionych, pilnych, gardłowych) sytuacjach można rozpatrzeć opcję [B]pożyczki[/B], jeśli będą na nią środki[/QUOTE] Dziękuję za pierwszą opinię, kakadu. Własnie wklejałam na pierwszą stronę fotki i wątki kolejnych piesków, którym skarpeta udzieliła wsparcia i przy okazji zerknęłam, co u nich słychać. No i tak przy okazji nasunęło mi sie kolejne pytanie, czy pieski, które już raz skorzystały z pomocy, mogą się o nią ubiegać ponownie? Na przykład w trakcie kosztownego leczenia? Tak mi się nasunęło na widok łapek Parysa, które wyglądają już o niebo lepiej, ale wciąż wymagają drogich opatrunków i na widok Saszeńki dzielnie walczącej z nowotworem...
-
[quote name='joteska']szkoda, ze takiej opcji tzn na transport chociaż w niewielkiej kwocie nie ma w wypadkach nagłaych... może by o tym pomyśleć jednak, jak sadzicie? Skarpeta tak naprawde dopero sie kształtuje izycie samo będzie przynosić rózne przykłady sytuacji do rozwiązania mam prośbę tez by skarpeta podjęła decyzję czy pomagamy owczarkom belgijskim i malinois, np. u nas schronisku jest piekna zrównowazona i kochana sunia mix belga i donka [URL]http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/546314_445859392132679_522555389_n.jpg[/URL] Z całym szacunkiem Sami ma wilcze znakowanie na ogonie w kształcie czarnego trójkata co widac na filmie- ma wg mnie ma w korzeniach owczarka ( no może w 2giej generacji:eviltong: ), nisko osadzony ogon i onkową posturę, chociaż jest mixem:roll: bardzo trudne decyzje...[/QUOTE] proszę szanownych Członków Rady do wyrażenia swojej opinii, podobną prośbę zamieściłam na Owczarku
-
mamy juz 58 sprzedanych cegiełek:) plus obietnicę Niuni1234 do wsparcia Reksika. Wierzę, że damy radę
-
a ja się waham, wolf. Bo jeśli raz pomożemy pieskowi, który owczarka przypomina "umiarkowanie", "z charakteru", to w przyszłości takich piesków będzie coraz więcej. Ja wiem, że każdy czworonóg jest wart pomocy i naszej atencji, ale każdemu nie pomożemy, możliwości mamy ograniczone, niestety. Musimy wybierać. Ja wybieram owczarka. Oczywiście, że decyzja zostanie podjęta zgodnie z regułami skarpetowymi. A tak na marginesie, kundelki też mają swoją skarpetkę:)
-
[quote name='wolf122']Zamawiam trzy długopisy Egradska (pisałem też na Sk.Ow,),tylko tak mogę wspomóc Reksa,jednorazowo. Choć leży mi jego los na sercu...[/QUOTE] dzięki, wolf, zaraz zrobię wpis na wątku bazarkowym:) Nie wiem, jak inni deklarujący, ale ja juz od pazdzernika trzymam odłożone pieniązki dla Reksia. Gdyby się okazało, że nie tylko ja, to byłby już zapas na następny miesiąc co plus cegiełki długopisowe dałoby spokojnie srodki na hotelik. Mam nadzieję, że z kiermaszu też się uzbiera co nieco, plus pomoc ze Skarpety....
-
Diablo czyli Bzik znalazł kochający bezpieczny stały dom.
egradska replied to Kasiulek 27's topic in Już w nowym domu
to ja też się tu zamelduję. Trzymam kciuki za Diablo -
[COLOR=#000000][INDENT] Reksiu zbiera pieniążki na hotelik, gdzie mógłby być leczony, gdzie stanąłby na łapy, i gdzie, na co liczę, jest nadzieja na wzrost szansy na własny domek. Reksiu wie, że każdy potrzebuje czasem coś napisać i dlatego zamówił dla Was takie długopisy: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/kairosidlugopis.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img707/7747/kairosidlugopis.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us/"]ImageShack.us[/URL] Długopisy są czerwone, z niebieskim wymienialnym wkładem, i napisem, na który składają się: logo SMON i napis: adopcje owczarków niemieckich, [URL="http://www.owczarki.eu/"]www.owczarki.eu[/URL] Mamy ich sporo, podobnie jak sporo jest dni, za które trzeba będzie zapłacić. Reksiu prosi o zakup długopisów. Możliwy jest odbiór osobisty m. in w Krakowie, Warszawie, Toruniu, Gdańsku (tylko w określonym dniu w tym tygodniu, zamierzam puścić długopisy na objazdówke po Polsce ) no i oczywiście, u nas na Śląsku. Proponujemy 3,5 zł za jeden cegiełkowy długopis dla Reksia. Co Wy na to?[/INDENT]Pomóżcie rozreklamować akcję długopisową:) [/COLOR]
-
pamiętacie Reksia vel Kosmo? Reksiu zbiera pieniążki na hotelik, gdzie mógłby być leczony, gdzie stanąłby na łapy, i gdzie, na co liczę, jest nadzieja na wzrost szansy na własny domek. Reksiu wie, że każdy potrzebuje czasem coś napisać i dlatego zamówił dla Was takie długopisy: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/707/kairosidlugopis.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img707/7747/kairosidlugopis.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Długopisy są czerwone, z niebieskim wymienialnym wkładem, i napisem, na który składają się: logo SMON i napis: adopcje owczarków niemieckich, [url]www.owczarki.eu[/url] Mamy ich sporo, podobnie jak sporo jest dni, za które trzeba będzie zapłacić. Reksiu prosi o zakup długopisów. Możliwy jest odbiór osobisty m. in w Krakowie, Warszawie, Toruniu, Gdańsku (tylko w określonym dniu w tym tygodniu, zamierzam puścić długopisy na objazdówke po Polsce ) no i oczywiście, u nas na Śląsku. Proponujemy 3,5 zł za jeden cegiełkowy długopis dla Reksia. Co Wy na to?
-
10mieś suka strachulec-szukam dla niej domu/sunia w DT na resocializacji
egradska replied to a topic in Już w nowym domu
czy ja dobrze myślę, że Lunka jest u Kasi z Kamabedy z Owczarka? jeśli tak, to póki co jest ok. A Kasia jest pierwszą osobą, która wkroczyła na teren mojego Maxia ze swoim psem i zrobiła czary mary, tak ze Max nie chcial zeżreć ani jej, ani psa, po tym jak osobiście ściągnęła mu kaganiec. Rzeczona sytuacja miała miejsce na zlocie owczarków niemieckich:) -
Młody ONek Laurenty ma domek! :)
egradska replied to natalia.aleksandrov's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalia.aleksandrov']Spieszę donieść, że u Laurentego (Kła) wszystko jest swietnie, wszyscy go kochają, a on kocha wszystkich. Jest zdrowym, zaszczepiony, wykastrowany... :)[/QUOTE] i takie wieści na początku tygodnia bardzo cieszą:) dziękujemy, Natalio, oby tak dalej, Laurenty -
Piękny,wyszkolony ON...Marko pojecha do swojego domu!!! :)
egradska replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Ja co do Bobrku też bym wielkich nadziei nie miała. Czuję się tam niepewnie, nawet przejeżdżając tylko tramwajem... Już Szombierki nie budzą we mnie takich obaw, centrum też ok, ale Bobrek:shake: -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
egradska replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że Nikuś szczęśliwy:) a jego Ekipę zapytuję nieśmiało, czy nie ma jakiegoś pomysłu na pomoc tej dziewczynce: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233504-Szura-kochana-sunia-w-typie-Onka-czeka-na-pomoc%21-Nie-mo%C5%BCe-siedzie%C4%87-sama-na-podw%C3%B3rku%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233504-Szura-kochana-sunia-w-typie-Onka-czeka-na-pomoc%21-Nie-mo%C5%BCe-siedzie%C4%87-sama-na-podw%C3%B3rku%21[/URL] -
[quote name='Ptysiak'] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-M--gvciCc1E/UHF2praSxII/AAAAAAAAFKk/zme-TvHcIOU/s617/IMG_0023.JPG[/IMG][/QUOTE] ale urosła ta galeria w tak krótkim czasie, chyba na rekord idziecie:) zaglądam czasami, bo piesiu rośnie niemal na oczach forumowiczów i tak się zastanawiam, jak to możliwe, że takie fajne zdjęcia, jak to powyżej, nie zostały wysłane do kalendarza owczarkowego na przyszły rok:razz: miłego weekendu wszystkim Ptysiolubnym:)