Jump to content
Dogomania

egradska

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by egradska

  1. [quote name='zuzlikowa']Mocno zaciskam kciuki... i czekam na informacje.[/QUOTE] Na razie wiem, że Boston jest w hotelu w Gdańsku
  2. Niestety, wieści nie są pomyślne, Boston ugryzł nową Panią. Nasza Ala ze SMONu pojedzie do pieska z behawiorystką po swoich zajęciach, po 12 będę wiedzieć coś więcej.
  3. Dziewczynki, Aferka ma utrudniony dostęp do sieci, więc najlepiej się będzie umawiać telefonicznie, jak już będziecie coś wiedzieć konkretnie
  4. [quote name='yongman']Witajcie. Mam pewien problem. Jestem właścicielem owczarka niemieckiego. Pies ma nieco ponad rok i od pewnego czasu zaczęło mu... odbijać. W naszym domu wychowywał się od szczeniaka, bawił się z dziećmi, tolerował domowników. Od jakiegoś czasu po prostu zdziczał. Kiedyś bez problemów mógł biegać po podwórku wypuszczony z boksu, dziś musi być w zamknięciu i wypuszczam go tylko wtedy, gdy podwórko jest puste i jestem na nim WYŁĄCZNIE ja. Zwierzak toleruje tylko mnie, na innych członków rodziny szczeka. Od czego mogło mu się tak pomieszać w głowie? I jak to odwrócić? Proszę o pomoc![/QUOTE] skąd jestes? bo nie obraź się, ale domowymi sposobami to można usunąć kamień z czajnika. Pies z charakterem, a owczarki właśnie do takich należą, wymaga odpowiedniego traktowania i przynajmniej minimum wiedzy o jego potrzebach.
  5. [quote name='anett']Rewelacja!!! dzięki egradska za takie dobre wieści:lol: Niunia dzięki za wszystko!!!:lol::lol: dobrze rozumiem, że Boston jest w DS?[/QUOTE] Anetko, Niunię to osobiście wyściskam za zaangażowanie w ratowanie Bostona, bo Dziewczyna dziś 500 km zrobiła, żeby go zabrać. :buzi:Bostonek jest u znajomego Niuni, p. Ryszarda (którego w całym tym zamieszaniu zdezorientowany dziabnął, na szczęście niegroźnie). Mamy nadzieję, ze wszystko się poukłada, pies się oswoi, odpocznie po dzisiejszych wrazeniach i będzie ok,
  6. Boston już w Gdańsku, pozwolę sobie przekleić wypowiedz Niuni z Owczarka: [COLOR=#000000][FONT=Verdana]"Dziewczyny to jest kochany pies, ja przecież jestem laikiem, a jak się do mnie tulił, , Bostonek potrzebuje mieć domek z jednym panem (którego dziabnął) ale panią już nie, jak ich zawiozłam, to skurczybyk rozłożył się na kanapie, poradziłam im żeby mu jeszcze troszkę papu dali i jak zjadł to nowa pani go głaskała, a pan DT mówił żeby go nie głaskać, jutro idę z nimi na spacer ale bez moich suczek, bo to cholerne zazdrośnice, dziewczyny to naprawdę super psiak ale trzeba dużo spokoju i będzie gucio [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG]" Jak będą nowe fotki, przekleję
  7. [quote name='szafra']Muszę wam powiedzieć, że skarpeta ONkowa jest najlepsza ze wszystkich skarpet na świecie :loveu: [/QUOTE] ale to tylko dlatego, że co miesiąc niemal 70 osób z mozołem łata w niej dziury:loveu: togaa, dziękujemy za info, nieustająco trzymamy kciuki za zdrowie Fortuny:loveu:
  8. dt zaproponowała Kasia, pracująca na codzień z owczarkami, posiadaczka 3 suczek. Na dogo sporadycznie, na Owczarku od dawna (mam przyjemność znać osobiście ze zlotów owczarkowych, jedyna osoba, która wprowadziła na teren mojego dranioła innego psa i odważyła się mu ściągnąć kaganiec)
  9. [quote name='Aferka']Dajcie go do mnie migusiem ja oferuje DT a to tańsza opcja niż hotel ;)[/QUOTE] [B][SIZE=4]Transport do Aferki potrzebny [/SIZE][/B]
  10. Pomożemy i ze szczepieniami:) oby się go udało z tego mrozu zabrać
  11. [quote name='Ajula']dziewczyny, czy jest u Was ktoś, kto mógłby zrobić transport tego psa z Orlenu pod Brodnicę?[/QUOTE] Nie trzeba aż pod Brodnicę, Aferka proponuje dt w okolicach Płocka. MA ktoś możliwość pomóc?
  12. [quote name='Aferka']Dajcie go do mnie migusiem ja oferuje DT a to tańsza opcja niż hotel ;)[/QUOTE] Kasiu:loveu::loveu::loveu: Na jedzonko jakoś nazbieramy
  13. czy gdyby się znalazł dt w poblizu, znalazłby się ktoś z transportem
  14. Słuchajcie, teraz największe zimno jest, myślę, że skarpetowicze się zgodzą i będziemy mogli dołożyć do hoteliku na początek.
  15. oczywiście, szczepienia dające odporność to dla nich szansa na życie. Nasza Saszeńka za TM:-(
  16. wiadomo. Po Bostona jutro jedzie Niunia123 z Gdańska. Trzymajmy kciuki, żeby Boston się dogadał z rezydentkami, dwiema owczarkami
  17. Bardzo się cieszę,że Brosik wraca do formy:):multi: Wytrwajcie jeszcze troszkę:)
  18. Ile wiadomości naraz:) Tak się cieszę z postępów agresora:) Szkoda, ze onek bardziej oporny na socjalizację. A co dolega paskowi, ze nie działa? Zapięcie jest zepsute?
  19. Gdzie są pieski, Buell? Dlaczego są na niemieckiej stronie, z info, że to z ich hodowli? [COLOR=#000000][FONT=Verdana]http://deutschlandsagtnein.com/?p=4167 przeklejam pytanie z Owczarka: [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]"ja znalazłam świeże zdjęcia psów nie wiem czemu na portalu niemieckim... [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.302761696505839.73093.284861531629189&type=3[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]dlaczego szczeniak, którzy rzekomo miał dom jest cały czas w hotelu a nie w domu?" [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] dyskusja tu: [/FONT][/COLOR]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=21537&PN=10 [COLOR=#000000][FONT=Verdana] [B]CO JEST GRANE?[/B] [/FONT][/COLOR]
  20. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, to Agatka już pewnie na wizycie. Bardzo się denerwuję
  21. [quote name='egradska']Dziewczynki, [SIZE=4][B]gdyby dzwonił ktoś z Halemby, że mu zaginął młody skoczny długowłosy ONEk[/B][/SIZE], to jest u owczarkarza Janka: [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=21822[/URL][/QUOTE] sprawa wyjśniona, onek FOREST już u właściciela:)
  22. Wysyp prawdziwy onków w potrzebie, aż się boje pomyśleć, co będzie, jak się prezenty gwiazdkowe znudzą:( [SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=tahoma][COLOR=#333333][SIZE=3][B]Zachar [/B][/SIZE]to ok. 5-6 letni Owczarek Niemiecki wyciągnięty z jednego ze schronisk, pies jest w dt w kojcu, jest bardzo mądry, ładnie chodzi na smyczy, jest łagodny, spokojny, grzeczny, lubi spacery. Zachar miał martwicę ucha, dlatego jedno ucho ma krótsze. Psiak miał też nieleczone zapalenie ucha, miał wykonywany zabieg i na chwilę obecną musi dostawać krople do uszu. Psiak po za tym jest zdrowy i naprawdę cudowny! Szukamy dla niego domku. Chętnie też przyjmiemy karmę dla Zachara. W sprawie adopcji lub innych spraw proszę o kontakt na pw, mail lub na wątku. Mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][SIZE=2][FONT=arial][SIZE=2][FONT=tahoma]Zachar kiedy się go woła, żeby wszedł do kojca po spacerze, posłusznie idzie i staje przy drzwiczkach do kojca i czeka, żeby go wpuścić, potem grzecznie do niego wchodzi, pewnie przez tyle lat w schronisku już przyzwyczaił się do przebywania w kojcu, ale my chcemy to zmienić, pomóżcie nam szukać dla niego domku. Chętnie też przyjmiemy dla niego karmę do póki nie znajdzie dobrego domku.[/FONT][/SIZE] [/FONT][/SIZE] [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]Wątek na fb: [/COLOR][URL]http://www.facebook.com/events/347697791994439/?fref=ts[/URL] [IMG]http://i50.tinypic.com/11lok0w.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237208-Zachar-pi%C4%99kny-ONek-czeka-w-kojcu-na-sw%C3%B3j-dom%21[/url]
  23. Dziewczynki, [SIZE=4][B]gdyby dzwonił ktoś z Halemby, że mu zaginął młody skoczny długowłosy ONEk[/B][/SIZE], to jest u owczarkarza Janka: [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=21822[/url]
  24. [quote name='Angela i Grzegorz']Witam Wszystkich. Tu Grzegorz,własciciel Gaji. Wszedłem tu pierwszy i zarazem ostatni raz, czytając Wasze wypowiedzi. Powiem tak. Gaja ma dom,który spełnia jej wymogi. Piszecie o schodach. Który dom, blok, nie ma schodów? Nie widziałem takiego. Ale nie o tym...ok. Śledzimy już pewien czas z żona Wasze wypowiedzi. Jest nam przykro. Naprawdę. Jak wspomniałem Gaja ma już dom,ma kochającą rodzinę,pokarm wytyczony przez wolontariuszy z fundacji,jest pieszczona,czesana,głaskana,przytulana i zna już wszystkich z osiedla hehe. Nie śpi na posadce,za kratami,gdzie zimno i nie jest głodna. Rozumiecie? Nie tyczy się ta wypowiedz Ewy i jej męża,który Gajkę nam dostarczył. Jeżeli chodzi o Panią Alexe...podzielamy Pani ból, po wypadku,jak również po ( tu w przenośni ) po utracie w pewnym sęsie Gaji. Dla nas Gaja,to teraz członek rodziny.[/QUOTE] Witamy, P. Grzegorzu. Cieszymy się, ze Gajka się tak pięknie zaaklimatyzowała w nowym domku:) Czy sa szanse na jakąś nową fotkę tego całuśnego pieska? edit: a te przykre wrażenia w żadnym wypadku się nie odnoszą na dom, który Gaja ma u Państwa.
×
×
  • Create New...