-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by egradska
-
Adoptowana!!! Klara ,piękna przedstawicielka rasy GSD !!!
egradska replied to wolf122's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='wolf122']German Shepherd Dog czyli Owczarek Niemiecki :cool3:[/QUOTE] aaaaaaaaaaaaaaaa, po angielskiemu, znaczy:diabloti: . Czyli wszystko sie zgadza jednak, bo widze na fotce oneczke jak ta lala, a w tytule jakies GSD:evil_lol: -
Adoptowana!!! Klara ,piękna przedstawicielka rasy GSD !!!
egradska replied to wolf122's topic in Owczarek niemiecki
hm, a moze mnie ktos oswiecic, co to jest rasa GSD? -
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
egradska replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Wspaniale wiesci:loveu: Ale sie Kanisowi udalo, jeszcze nigdy nie mial czlowieka tylko dla siebie, zawsze musial sie dzielic z innymi czworonogami, a tu taka fajna Rodzinka tylko dla niego:multi: i dwie male Ksiezniczki, ktore tak go polubily:loveu: -
Adoptowana!!! Klara ,piękna przedstawicielka rasy GSD !!!
egradska replied to wolf122's topic in Owczarek niemiecki
Dziekuje za zalozenie watku suni. Trzymamy kciuki za dom dla Klarci -
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
egradska replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Od madzikato wiem, ze u pieska wszystko w porzadku:) Moze w weekend nowa Pani znajdzie chwile i napisze, jak tam po tygodniu wspolnego bytowania -
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
egradska replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Jestem pewna, ze w warunkach domowych stan lapki sie jeszcze poprawi. Zanim pojechal do pierwszego dt w Rokitnie, lapka byla wygojona, tyle ze delikatniejsza. Bardzo dziekujemy za takie zaangazowanie w opieke nad Kaniskiem:loveu: -
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
egradska replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Jak przyjemnie czytac takie wiesci:) Pozdrawiamy wszystkich serdecznie -
Zachar - piękny ONek czeka w kojcu na swój dom!
egradska replied to paula91's topic in Już w nowym domu
Sliczny jest, zeby tak domek znalazl przed zima... -
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
egradska replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Wczoraj byl dla mnie najfajniejszy dzien w tym roku. Rycze sobie po cichutku na wspomnienie reakcji p. Sylwii i p. Rafala na spotkanie z Kanisem. Po poludniu postaram sie zrobic sciage z roznych dolegliwosci, ktore Kaniska nekaly (wszystko jest na watku, ale porozrzucane, w sumie pozaleczane, ale dobrze wiedziec, zeby sie na przyklad nie wystraszyc kilku takich kulek na skorze, dzieci na pewno odkryja i beda pytac, co to jest). Moge tez dac nr do weta, ktory przez rok prowadzil Kanisia, nie po to, zeby tam dalej jezdzic, ale on ma w komputerze wszystkie szczegoly, gdyby do czegos byly potrzebne). Jutro pojdziemy posciagac plakaty z Kanisiem,a jeszcze wczoraj tablica mnie spytala, czy przedluzyc wyroznienie Kanisiowi. Nawet nie wiecie, z jaka ulga moglam zamknac to ogloszenie. Kakadu juz wie, ze Kanis pojechal, ale pewnie do neta dorwie sie dopiero jutro, musimy poczekac na zmiane tytulu watku. Ale to w sumie nie jest takie wazne... Udanej niedzieli wszystkim:loveu: -
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
egradska replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
Bede dozgonnym fanem Madzi za Ludzi, ktorym zaproponowala Kanisia. Mysle, ze sama napisze szczegoly, ja tylko wspomne, ze lez bylo co niemiara. :loveu: Kanisku, powodzenia edit: wlasnie dostalam fotki na komorke, Kanisek padl po zabawie i przywitaniu z wszystkimi Domownikami:loveu: edit2: bardzo dziekuje wszystkim, ktorzy towarzyszyli Kanisiowi na drodze od schroniska do domku, :loveu: -
KANIS w nowym domu! trzymajcie kciuki, żeby tym razem się udało...
egradska replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziakato']Jutro chyba ma być piękne popołudnie, jak myślicie?:eviltong:[/QUOTE] madziukato, nie moge sie doczekac... -
[quote name='egradska']Dena mozemy oglaszac (podajac nr wolontariusza, wtedy jest pewnosc, ze potencjalny dzwoniacy oszolom zostanie wyslany na drzewo), zabierac do dt (gdyby sie takowy znalazl), brac do domu, generalnie schronisko z zadowoleniem przyjmuje inicjatywy, dzieki ktorym starsze pieski wychodza poza jego mury. Kto oddal Dena, nie wiadomo, ale moze uda sie tego dowiedziec.[/QUOTE] Rozmawialam z wolontariuszka, pieska oddala osoba prywatna. wersja oficjalna glosi, ze ponoc ma problemy mieszkaniowe. Dem mieszkal w bloku, jest uosobieniem lagodnosci. Konczy mu sie kwarantanna, zaraz wyladuje w budzie na boxach. Ma juz problemy ze stawami, a wyglada na to, ze i ze skora. Trzeba go wyciagac w trybie pilnym
-
Dena mozemy oglaszac (podajac nr wolontariusza, wtedy jest pewnosc, ze potencjalny dzwoniacy oszolom zostanie wyslany na drzewo), zabierac do dt (gdyby sie takowy znalazl), brac do domu, generalnie schronisko z zadowoleniem przyjmuje inicjatywy, dzieki ktorym starsze pieski wychodza poza jego mury. Kto oddal Dena, nie wiadomo, ale moze uda sie tego dowiedziec.
-
RAMBO-MISIO u irenas-najcudowniejszy DS!!!
egradska replied to wegielkowa's topic in Już w nowym domu
Irenasie kochany, a jakby tak Misiowi olej lniany zapodac, ponoc taki cudotworczy jest -
Kochani, nie ulega watpliwosci, ze kazdy z odwiedzajacych ten watek ma swoja cegielke w procesie ratowania pieskow, ale osoba, ktora wklada w to najwiecej pracy, to nasza skarbniczka Marzenka, ktora pamieta kazdego skarpetowicza, jest w kontakcie telefonicznym z wiekszoscia owczarkowej rodziny, panuje nad watkiem i tutaj, i na Owczarku (na FB i Owczarkopedii tez w sprawach owczarkowych sie udziela), robi bazarki, zamawia karme, placi rachunki, koordynuje rozne akcje pomocowe... Wlasnie dzis Marzenke sciskamy za to szczegolnie serdecznie, zyczac Jej spelnienia marzen:loveu: [IMG]http://stjudescreations.netfirms.com/-paper-roses-/paper-flower-bouquet-1.JPG[/IMG]
-
Ślepy Lord ma już swoje miejsce u rodzinki we Wrocławiu
egradska replied to kika22's topic in Już w nowym domu
ponawiam pytanie, wiecie, jak Lordzik? i co najwazniejsze, nie ma ktos pomyslu, jak inne domy zachecic do adopcji? Wczoraj Zosia wkleila fotke psa, ktora wciaz mam przed oczyma, cytuje: [COLOR=#000000][INDENT]Patrzcie jakie cudo mamy we Wrocławiu. Pies pracował z dziećmi chorymi na autyzm, a teraz wylądował w schronisku. Ma 10 lat :-( [URL]http://www.schronisko.in/1528-13.html[/URL] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1_zpsf127640b.jpg[/IMG][/INDENT] [/COLOR] -
Cytuje Zosie123: [COLOR=#000000][INDENT]Patrzcie jakie cudo mamy we Wrocławiu. Pies pracował z dziećmi chorymi na autyzm, a teraz wylądował w schronisku. Ma 10 lat :-( [URL]http://www.schronisko.in/1528-13.html[/URL] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1_zpsf127640b.jpg[/IMG][/INDENT] [/COLOR] [INDENT] Piekna emeryture mu zapewnili za lata pracy:angryy:[/INDENT]
-
Brak mi slow, trzeba byc niezlym popaprancem, zeby takie cudo wyslac na emeryture do schroniska:-(
-
Zagłodzony do granic możliwości owczarek niemiecki. Mona ma dom
egradska replied to Merys's topic in Już w nowym domu
Piekne fotki, szczesliwy pies:) -
51. piesek to [B]Hektor[/B], dalej w potrzebie [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5829/h9kopia.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240962-Hektor-złamany-pies-szuka-domu-i-wsparcia-!!![/URL] 52. miejsce zajmuje [B]Shiba,[/B] juz w nowym domku [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/62689_505711862799033_2129646393_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240848-Shiba-donkowe-psie-dziecko-znalezione-nad-strumykiem-MA-DOM-)[/URL] 53. piesek to [B]Majk[/B], juz w DS [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ec6dc163806.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239451-Majk-piekny-czarny-onek-juz-w-hoteliku-ale-nadal-potrzebne-wsparcie-albo-Stały-Dom[/URL] 54. jest [B]Fuks[/B], dalej w potrzebie [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/556788_500124903385664_450249927_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=22460[/URL]
-
46. jest [B]Zorka, [/B]juz w DS [IMG]http://images50.fotosik.pl/1857/8b8829d9e848858dmed.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235375-8-szczeniąt-Jogurt-BARDZO-PILNE-DT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/page19[/URL] 47. piesek to [B]Coca, j[/B]uz w DS [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/16429_492532420805139_523299600_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240066-Młodziutka-onka-Coca-ropomacicze-niewykluczone-parwo-pomocy[/URL] 48. miejsce na liscie skarpetowiczow zajmuje para [B]Szarik [/B](w DS) i[B] Misiek[/B] (dalej w potrzebie) [IMG]http://imageshack.us/a/img545/1829/79926867.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240578-Misiek-i-Szarik-w-typie-ONka-chore-niechciane-porzucone-proszą-o-wsparcie?p=20524694#post20524694[/URL] 49. jest [B]Emka[/B], dalej w potrzebie [IMG]http://i52.tinypic.com/21abt54.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209082-EMKA-na-minusie-a-jeszcze-są-Ramzes-i-Atos!-([/URL] 50. na liscie jest [B]Nana,[/B] juz w ds [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6137/diana3l.jpg[/IMG] [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=22470&PN=4[/URL]
-
Misiek - owczarek niemiecki miszkający w polu
egradska replied to anouk92's topic in Już w nowym domu
Czyli piesek dalej w potrzebie. Dopytuje, robie zestawienie naszych skarpetowiczow i chce zaktualizowac info o ich losach. Trzymam kciuki za Misia -
43. piesek to [B]Cezary[/B], dalej w potrzebie [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8189/73431452198781450167319.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238652-Do-niedawna-schroniskowy-numer-ZJAWISKOWY-OWCZAREK-BEZ-OGONA[/URL] 44. skarpetowicz to [B]Sknera[/B], juz w DS [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/264025_500237890026594_872723131_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=22085&PN=1[/URL] 45. na naszej liscie jest[B] Zair[/B], juz w DS [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/64962_542706865754357_1272851209_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239950-Zair-9-letni-owczarek-wyciągnięty-ze-schronu-w-hoteliku-potrzebujemy-deklaracji!![/URL]
-
Ktos wie, jak tam Lora?