Jump to content
Dogomania

egradska

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by egradska

  1. [quote name='wolf122']German Shepherd Dog czyli Owczarek Niemiecki :cool3:[/QUOTE] aaaaaaaaaaaaaaaa, po angielskiemu, znaczy:diabloti: . Czyli wszystko sie zgadza jednak, bo widze na fotce oneczke jak ta lala, a w tytule jakies GSD:evil_lol:
  2. hm, a moze mnie ktos oswiecic, co to jest rasa GSD?
  3. Wspaniale wiesci:loveu: Ale sie Kanisowi udalo, jeszcze nigdy nie mial czlowieka tylko dla siebie, zawsze musial sie dzielic z innymi czworonogami, a tu taka fajna Rodzinka tylko dla niego:multi: i dwie male Ksiezniczki, ktore tak go polubily:loveu:
  4. Dziekuje za zalozenie watku suni. Trzymamy kciuki za dom dla Klarci
  5. Od madzikato wiem, ze u pieska wszystko w porzadku:) Moze w weekend nowa Pani znajdzie chwile i napisze, jak tam po tygodniu wspolnego bytowania
  6. Jestem pewna, ze w warunkach domowych stan lapki sie jeszcze poprawi. Zanim pojechal do pierwszego dt w Rokitnie, lapka byla wygojona, tyle ze delikatniejsza. Bardzo dziekujemy za takie zaangazowanie w opieke nad Kaniskiem:loveu:
  7. Jakie fajne wiesci o Kamie:loveu: Od przedwczoraj wszyscy cieszymy sie tez niepomiernie nowym, wspanialym domkiem skarpetowego Kaniska:loveu: Trzymamy mocno kciuki za reszte pieskow czekajacych na dom
  8. Jak przyjemnie czytac takie wiesci:) Pozdrawiamy wszystkich serdecznie
  9. Sliczny jest, zeby tak domek znalazl przed zima...
  10. Wczoraj byl dla mnie najfajniejszy dzien w tym roku. Rycze sobie po cichutku na wspomnienie reakcji p. Sylwii i p. Rafala na spotkanie z Kanisem. Po poludniu postaram sie zrobic sciage z roznych dolegliwosci, ktore Kaniska nekaly (wszystko jest na watku, ale porozrzucane, w sumie pozaleczane, ale dobrze wiedziec, zeby sie na przyklad nie wystraszyc kilku takich kulek na skorze, dzieci na pewno odkryja i beda pytac, co to jest). Moge tez dac nr do weta, ktory przez rok prowadzil Kanisia, nie po to, zeby tam dalej jezdzic, ale on ma w komputerze wszystkie szczegoly, gdyby do czegos byly potrzebne). Jutro pojdziemy posciagac plakaty z Kanisiem,a jeszcze wczoraj tablica mnie spytala, czy przedluzyc wyroznienie Kanisiowi. Nawet nie wiecie, z jaka ulga moglam zamknac to ogloszenie. Kakadu juz wie, ze Kanis pojechal, ale pewnie do neta dorwie sie dopiero jutro, musimy poczekac na zmiane tytulu watku. Ale to w sumie nie jest takie wazne... Udanej niedzieli wszystkim:loveu:
  11. Bede dozgonnym fanem Madzi za Ludzi, ktorym zaproponowala Kanisia. Mysle, ze sama napisze szczegoly, ja tylko wspomne, ze lez bylo co niemiara. :loveu: Kanisku, powodzenia edit: wlasnie dostalam fotki na komorke, Kanisek padl po zabawie i przywitaniu z wszystkimi Domownikami:loveu: edit2: bardzo dziekuje wszystkim, ktorzy towarzyszyli Kanisiowi na drodze od schroniska do domku, :loveu:
  12. [quote name='madziakato']Jutro chyba ma być piękne popołudnie, jak myślicie?:eviltong:[/QUOTE] madziukato, nie moge sie doczekac...
  13. [quote name='egradska']Dena mozemy oglaszac (podajac nr wolontariusza, wtedy jest pewnosc, ze potencjalny dzwoniacy oszolom zostanie wyslany na drzewo), zabierac do dt (gdyby sie takowy znalazl), brac do domu, generalnie schronisko z zadowoleniem przyjmuje inicjatywy, dzieki ktorym starsze pieski wychodza poza jego mury. Kto oddal Dena, nie wiadomo, ale moze uda sie tego dowiedziec.[/QUOTE] Rozmawialam z wolontariuszka, pieska oddala osoba prywatna. wersja oficjalna glosi, ze ponoc ma problemy mieszkaniowe. Dem mieszkal w bloku, jest uosobieniem lagodnosci. Konczy mu sie kwarantanna, zaraz wyladuje w budzie na boxach. Ma juz problemy ze stawami, a wyglada na to, ze i ze skora. Trzeba go wyciagac w trybie pilnym
  14. Dena mozemy oglaszac (podajac nr wolontariusza, wtedy jest pewnosc, ze potencjalny dzwoniacy oszolom zostanie wyslany na drzewo), zabierac do dt (gdyby sie takowy znalazl), brac do domu, generalnie schronisko z zadowoleniem przyjmuje inicjatywy, dzieki ktorym starsze pieski wychodza poza jego mury. Kto oddal Dena, nie wiadomo, ale moze uda sie tego dowiedziec.
  15. Irenasie kochany, a jakby tak Misiowi olej lniany zapodac, ponoc taki cudotworczy jest
  16. Kochani, nie ulega watpliwosci, ze kazdy z odwiedzajacych ten watek ma swoja cegielke w procesie ratowania pieskow, ale osoba, ktora wklada w to najwiecej pracy, to nasza skarbniczka Marzenka, ktora pamieta kazdego skarpetowicza, jest w kontakcie telefonicznym z wiekszoscia owczarkowej rodziny, panuje nad watkiem i tutaj, i na Owczarku (na FB i Owczarkopedii tez w sprawach owczarkowych sie udziela), robi bazarki, zamawia karme, placi rachunki, koordynuje rozne akcje pomocowe... Wlasnie dzis Marzenke sciskamy za to szczegolnie serdecznie, zyczac Jej spelnienia marzen:loveu: [IMG]http://stjudescreations.netfirms.com/-paper-roses-/paper-flower-bouquet-1.JPG[/IMG]
  17. ponawiam pytanie, wiecie, jak Lordzik? i co najwazniejsze, nie ma ktos pomyslu, jak inne domy zachecic do adopcji? Wczoraj Zosia wkleila fotke psa, ktora wciaz mam przed oczyma, cytuje: [COLOR=#000000][INDENT]Patrzcie jakie cudo mamy we Wrocławiu. Pies pracował z dziećmi chorymi na autyzm, a teraz wylądował w schronisku. Ma 10 lat :-( [URL]http://www.schronisko.in/1528-13.html[/URL] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1_zpsf127640b.jpg[/IMG][/INDENT] [/COLOR]
  18. Cytuje Zosie123: [COLOR=#000000][INDENT]Patrzcie jakie cudo mamy we Wrocławiu. Pies pracował z dziećmi chorymi na autyzm, a teraz wylądował w schronisku. Ma 10 lat :-( [URL]http://www.schronisko.in/1528-13.html[/URL] [IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/1_zpsf127640b.jpg[/IMG][/INDENT] [/COLOR] [INDENT] Piekna emeryture mu zapewnili za lata pracy:angryy:[/INDENT]
  19. Brak mi slow, trzeba byc niezlym popaprancem, zeby takie cudo wyslac na emeryture do schroniska:-(
  20. 51. piesek to [B]Hektor[/B], dalej w potrzebie [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5829/h9kopia.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240962-Hektor-złamany-pies-szuka-domu-i-wsparcia-!!![/URL] 52. miejsce zajmuje [B]Shiba,[/B] juz w nowym domku [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/62689_505711862799033_2129646393_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240848-Shiba-donkowe-psie-dziecko-znalezione-nad-strumykiem-MA-DOM-)[/URL] 53. piesek to [B]Majk[/B], juz w DS [IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5ec6dc163806.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239451-Majk-piekny-czarny-onek-juz-w-hoteliku-ale-nadal-potrzebne-wsparcie-albo-Stały-Dom[/URL] 54. jest [B]Fuks[/B], dalej w potrzebie [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/556788_500124903385664_450249927_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=22460[/URL]
  21. 46. jest [B]Zorka, [/B]juz w DS [IMG]http://images50.fotosik.pl/1857/8b8829d9e848858dmed.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235375-8-szczeniąt-Jogurt-BARDZO-PILNE-DT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/page19[/URL] 47. piesek to [B]Coca, j[/B]uz w DS [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/s480x480/16429_492532420805139_523299600_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240066-Młodziutka-onka-Coca-ropomacicze-niewykluczone-parwo-pomocy[/URL] 48. miejsce na liscie skarpetowiczow zajmuje para [B]Szarik [/B](w DS) i[B] Misiek[/B] (dalej w potrzebie) [IMG]http://imageshack.us/a/img545/1829/79926867.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240578-Misiek-i-Szarik-w-typie-ONka-chore-niechciane-porzucone-proszą-o-wsparcie?p=20524694#post20524694[/URL] 49. jest [B]Emka[/B], dalej w potrzebie [IMG]http://i52.tinypic.com/21abt54.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/209082-EMKA-na-minusie-a-jeszcze-są-Ramzes-i-Atos!-([/URL] 50. na liscie jest [B]Nana,[/B] juz w ds [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6137/diana3l.jpg[/IMG] [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=22470&PN=4[/URL]
  22. Czyli piesek dalej w potrzebie. Dopytuje, robie zestawienie naszych skarpetowiczow i chce zaktualizowac info o ich losach. Trzymam kciuki za Misia
  23. 43. piesek to [B]Cezary[/B], dalej w potrzebie [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8189/73431452198781450167319.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238652-Do-niedawna-schroniskowy-numer-ZJAWISKOWY-OWCZAREK-BEZ-OGONA[/URL] 44. skarpetowicz to [B]Sknera[/B], juz w DS [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/264025_500237890026594_872723131_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=22085&PN=1[/URL] 45. na naszej liscie jest[B] Zair[/B], juz w DS [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/64962_542706865754357_1272851209_n.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239950-Zair-9-letni-owczarek-wyciągnięty-ze-schronu-w-hoteliku-potrzebujemy-deklaracji!![/URL]
  24. Ktos wie, jak tam Lora?
×
×
  • Create New...