[quote name='FilGre']Dom dla Czakarta został sprawdzony - nie będzie miał źle, czeka na niego młode małżeństwo kochające i szanujące zwierzaki. Pozostaje wierzyć że sam Czakart zaakceptuje nowych właścicieli i będzie się z nimi dobrze czuł.[/quote]
witamy nową Dogomaniaczkę:multi:
Cieszymy się, ze Czakart ma szansę na powrót do normalnego zycia, los nie był dla niego łaskawy odbierając mu kochającego Pana...
Czy jest szansa, by Przyszli Właściciele też zagoscili na dogo i od czasu do czasu napisali, co u psiaka?:cool3: