Jump to content
Dogomania

egradska

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by egradska

  1. [quote name='fafledwie']Czytam i czytam i kilku kwestii nie rozumiem?Dlaczego jest odrzucana pomoc finansowa dla psiaka-czy ktoś jest upoważniony do podejmowania takich decyzji, czy psiak podlega pod schron?Czy odbyły się jakiekolwiek konsultacje z dr Gerkiem z kliniki w Katowicach?Osoby ,które deklarują pomoc są lustrowane i traktowane niepoważnie.Piesek jest w schronie i w każdej chwili może być adoptowany przez jakąkolwiek osobę... Chyba na to wpływu niemacie.Najlepiej byłoby go wyadoptować i wtedy można mieć wpływ na jego przyszłość i dalsze losy. Jeżeli pies trafi na Śląsk! deklaruje swoją pomoc dla psiaka włącznie z domem tymczasowym,jeśli niemiał by się gdzie podziać po zabiegu.I jeżeli moje boksery go nie zjedzą!! Pozdrawiamy.:p[/quote] myślę, że stąd Aska wie o ofercie fafledwie
  2. [quote name='t_kasiek']psiak pojechal do domku ???????????? naprawde ????[/quote] podobno pojechał, czekamy na wieści od zorientowanych w temacie
  3. to niecierpliwie czekamy na szczegóły, trzymając ze wszystkich sił kciuki za Czakarta i jego Nowych Właścicieli;)
  4. Aguś, nie martw się, Justysia i Grześ przyciągają pieski w potrzebie:evil_lol: Znajdzie się tymczasowicz, bez problemu:evil_lol:
  5. [quote name='FilGre']Dom dla Czakarta został sprawdzony - nie będzie miał źle, czeka na niego młode małżeństwo kochające i szanujące zwierzaki. Pozostaje wierzyć że sam Czakart zaakceptuje nowych właścicieli i będzie się z nimi dobrze czuł.[/quote] witamy nową Dogomaniaczkę:multi: Cieszymy się, ze Czakart ma szansę na powrót do normalnego zycia, los nie był dla niego łaskawy odbierając mu kochającego Pana... Czy jest szansa, by Przyszli Właściciele też zagoscili na dogo i od czasu do czasu napisali, co u psiaka?:cool3:
  6. halo, halo, jutro coraz bliżej, a wieści o nowym domku nie ma:shake: czy ktoś wie, gdzie trafi Czakart?
  7. czy dobrze rozumiem, że to chodzi o nową rodzinę Czakarta? I że piesek nie musi się już martwić o swoją przyszłość?
  8. co u psiaka? jak oczka? ma ktoś jakieś nowe wiadomości?
  9. podnoszę psiaka, to naprawdę pilne, domku, znajdz się:Help_2:
  10. i co z Czakartem?
  11. jestem taka bezradna, kiedy to czytam:-( na chwilę obecną mogę tylko podnieść wątek
  12. już wtorek, moze okaże się szczęśliwy dla psiaka... trzymam kciuki
  13. co za smutne wiesci,:-( jakby tu pomóc... nie mam na razie żadnego konkretnego pomysłu:-(
  14. a nie dałoby się przedłużyć trochę tego DT?:-( Z allegro też nic?
  15. wredna - dzięki że dynamizujesz poszukiwania domku:loveu: Tak mi żal tego psiaka:-(
×
×
  • Create New...