Jump to content
Dogomania

egradska

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by egradska

  1. dlaczego tak mało osób się interesuje ON-kiem:placz::placz::placz:
  2. "Jego płacz, gdy zamyka się drzwi rozdziera serce Niech ktoś pomoże mu zapomnieć o rozstaniach i uwierzyć już tak naprawdę w to, że już nigdy na stałe drzwi jego domu nie zamkną się za nim" No właśnie, Bryk :loveu::loveu::loveu:przypomina, że bardzo potrzebuje pomocy!!!!:modla:
  3. [B][SIZE=6]Ludzie, tymczas dla onka potrzebny, są środki na jego leczenie, nie zmarnujmy szansy na normalne życie tego psiaka[/SIZE][/B]
  4. [SIZE=4][B]Tymczas potrzebny pilnie!!!![/B][/SIZE]
  5. Kochani ON-kolubni z Lublina, pomocy!!!!!!!!!! Potrzebny tymczas i rehabilitacja: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=94431 Brajl:loveu::loveu::loveu: przepraszam za offa, ale twoj kolega tez cierpi
  6. Jakoś po tym olbrzymim odzewie za apel albiemu o pomoc dla straszliwie okaleczonego Maro/Brajla bardziej optymistycznie widzę szanse także tego pieska... Mam nadzieję, że się nie mylę
  7. Ratunku!!!! POmocy dla pieska!!!! Kto mieszka w poblizu i mógłby mu dać tymczas, oswoić z człowiekiem, poćwiczyć:modla::modla::modla:
  8. [quote name='anula1959']Podaj proszę link do wątku na forum wieluńskim;) nie wiem, czy jest na forum wieluńskim, na owczarku jest: http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=12191&PN=10 :lol:
  9. dogo chyba pada, bo wszyscy z nieciepliwoscią czekają na powrót Petera B ;) O ile się nie mylę, Brajl zamieszka niedaleko od nas:loveu:
  10. Na Owczarku p. Edyta już ponad godzinę temu napisała, że czeka z miską ciepłego jedzonka:loveu: Moze już dotarli? Mam wrażenie, że całe dogo czeka na relację z przywitania pieska z nową Panią
  11. halo halo fan club Szarika proszony o aktywne poszukiwania dla Bryka :loveu: (post powyżej)
  12. wredna ma rację, prosimy o odpowiedz na te pytania, trzeba zdynamizaowac poszukiwania domku... ps. vrijedna po chorwacku znaczy dobra, wartościowa, pracowita:evil_lol::lol:
  13. co z pieskiem? jak przebiega leczenie? czy ktoś sie nim interesuje?
  14. Aniu, jesteś niezawodna:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Dziękujemy !!!!!!!!!!!!!
  15. Takie fajne, ufne i przerażone psie dziecko:loveu: czeka na nowego własciciela. Pomocy z rana:modla::modla::modla:
  16. pomocy dla Czakarta, to taki piękny ONek, przegrał już z chorobą swojego pana, niech chociaż wygra z ludzką obojętnością i samotnością
  17. myślę, że nasza Ania kochana nam nie odmówi, jeśli Ją poprosimy o allegro dla psiaka, jak myślicie?
  18. widzę, że akcja ratowania jamnika nabrała imponującego tempa;) Cieszę się, że trafi do dobrego domku stałego, ja mogłabym go zabrać tylko na tymczas. Jamniś jest obolały i zestresowany, ale raczej bezpieczny w schroniskowym biurze, więc wszystko powinno być ok do chwili wyjazdu ze schronu.
  19. Bardzo dziekuję całej owczarkolubnej rodzince za szybki odzew:loveu: Szczególne podziekowania:loveu::loveu::loveu: dla Osób Najbardziej Zaangażowanych i Najskuteczniejszych:loveu: I prośba do tych, którzy oferowali schronienie dla Maro- pomóżcie innemu On-eczkowi, tyle z nich naprawdę potrzebuje pomocy
  20. [quote name='nescca']Hurrra....właśnie się dowiedziałam ,że jamniorek będzie miał domek ...i to nie tymczas!!!! Jednak moja siostra (basia0607) jest Wielka!!!! Dzięki Baśka!!![/quote] Brzmi dobrze, ale... trzeba się skontaktować ze schroniskiem, a najlepiej z Justynką (ma być dzisiaj po południu) i dokładnie wszystko ustalić, żeby adopcja była udana...
×
×
  • Create New...