-
Posts
585 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&kumpel
-
Protest rzecz jasna podpisałam. Obowiązkowo. Bez dwóch zdań. Pozrawiamy.
-
POWRACAMY Moje Psisko Goldenisko - NERUŚ:))) FOTKI 136str!!!
Ewa&kumpel replied to DiDDlina85's topic in Galeria
Hej. I jak tam, co ciekawego u Was? :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
Ewa&kumpel replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Również przyłączam się do gratulacji. :lol: Ale mam zaległości w tym tygodniu. Muszę to jak najszybciej nadrobic. :evil_lol: -
Bailey jest wspaniałym psinkiem, bardzo mądrym i pojętnym. Wiem, co mówię bo miałam to szczęście, że go poznałam osobiście.Mam nadzieję, że znajdzie taki domek na jaki zasługuje ( z resztą jak każdy piesek). Wierzę, że jego nowi opikunowie pokochają go bezgranicznie, a on odda im tę miłośc w dwójnasób. Baluś trzymam mocno kciuki.
-
[quote name='_ChiQuiTa_']No i reszta :) [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_a3-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_a5-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_a6-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_a9-1.jpg[/IMG] i to mi sie strasznie podoba :loveu::loveu: [IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_a8-1.jpg[/IMG] Fotki śliczne, jak zwykle...
-
Witajcie... Wreszcie i do Was dotarłam, żeby się przywitac...
- 78403 replies
-
Hej kochane...
-
[quote name='_ChiQuiTa_'][IMG]http://images20.fotosik.pl/94/5a2a26d93aef5e2e.jpg[/IMG] Moooje kochane bydle :loveu::loveu::loveu::loveu: jakie problemy z moim czarnuszkiem ??[/quote] [SIZE=3]Acha, szkoda gadac... Zaczęło się wczoraj. Kumpel leżał sobie spokojnie. W pewnym momencie szybko się zerwal i chciał wejśc na łóżko. W sumie to nic w tym dziwnego, bo często włazi na wyrko. Tylko że nie dał rady. :placz: Zaczął nerwowo kręcic się po pokoju... I nagle zesztywniały mu tylne łapy. Przyjął prawie taką pozycję, jakby się chciał załatwic. Na początku myślałam, że to jakiś skurcz, ale nie. Zdarzają mu się skurcze, ale tylko wtedy, kiedy jest porządnie wybiegany i zmęczony - i w takej sytuacji piszczy. A wczoraj nie piszczał. W takim półprzysiadzie był około 10 minut i nawet nie pisnął. Wiem jednak, że go bardzo bolało, bo aż się zesikał, a oczy miał takie przerażone... Niestety wet, do którego mam 100% zaufanie będzie dopiero jutro i wtedy pójdziemy. Boję się tylko, żeby to nie okazało się coś strasznego...:nerwy::nerwy::nerwy:[/SIZE]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ewa&kumpel replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czesc biała w czarne. Co słychac??? -
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Ewa&kumpel replied to Samturia's topic in Galeria
Hej. I co tam??? -
[quote name=':: FiGa ::']Dzień dobry... Przylazłam trochę popilnować galeryjki :cool3:[/quote] A Ty co biegasz po galeriach parę minut po piątej? Dośpac nie możesz??? :evil_lol: Też przyszłam się przywitac...
-
Hej, nocny, chorujący marku. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Heeeeej. Dziś postaram się wrzucic coś ciekawego. Ale to dopiero po południu lub wieczorem. Miałam to zrobic wczoraj, ale, niestety, jak nie urok to ... Pojawił się problem z Kumplem. :placz: I nie mogłam ...
-
A te fotki przedstawiają ulubioną pozycję Kumpla. W innej ciężko go złapac, przynajmniej w domu... [IMG]http://images20.fotosik.pl/94/5a2a26d93aef5e2e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/24/aaa6f80cd978e818.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/24/ac3c99c247012bf5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/24/cc1016a71df32544.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/94/6c952c2df76379e4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/24/48ab6a1d3d49bb11.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/24/407d7c1dbfe492e7.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/24/10f14a508fd15f35.jpg[/IMG]
-
Witam wszystkich. Wróciłam. Widzę, że próby uprowadzenia Kumpla się zakończyły... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Natomiast robi karierę jak jest ubrany w moją ulubioną apaszkę. :laola: Cieszę się ze nie zapomnieliście o nas mimo naszej nieobecności... Bardzo dziękujemy... :lol::lol::lol:
-
Czesc. Wróciłam. Co słychac??? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Ewa&kumpel replied to Samturia's topic in Galeria
Hej. Foteczki cool. Fajnie, że wróciłaś. Ja też wróciłam... :evil_lol: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Ewa&kumpel replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img455.imageshack.us/img455/2293/628yj2.jpg[/IMG] [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5758/625ti0.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7135/631el1.jpg[/IMG] [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/5415/626pn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img455.imageshack.us/img455/5838/627px0.jpg[/IMG] Dzień dobry. Co Ty robisz, że ta sierśc jest taka lśniąca. Piękna... :loveu: -
INEZ,ATOS,PEREłKA i DWIE SUCZKI SZUKAJĄ DOMU
Ewa&kumpel replied to barbara.h's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7179/tndscn2231wc1.jpg[/IMG] Coż za dumna postawa. -
Łoj , ale nagadane. Jak zawsze. Przyszłam powiedziec CZESC... :evil_lol:
-
POWRACAMY Moje Psisko Goldenisko - NERUŚ:))) FOTKI 136str!!!
Ewa&kumpel replied to DiDDlina85's topic in Galeria
Witam z rana. Chyba przegapiłam ciekawy temacik. No cóż, czasami tak bywa... -
Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)
Ewa&kumpel replied to *Monia*'s topic in Galeria
Widzę ciekawy temacik na topie... Witamy siostrzyczkę bardzo, bardzo, bardzo... -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Ewa&kumpel replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Mama wczoraj siedziała sobie w kuchni i rozmyslała przy Obiedzie że chciałabymnieć takiego małego radosnego Jamnika:lol::lol::lol: na co ja zaczełam sie śmiać że bedziemy mnieć 3 psa w domu:lol::lol: taaaaa:lol: sąsiedzi By mnie zabili:shake: przedwczoraj dostalismy list od administracji w sprawie tego iż Moje psy niby brudzą:| Ludzią sie w głowach poprzewracało:shake: powtarza sie sytuacja przed 7 lat..kiedy Kora była szczeniakiem i specjialnie wylewali wode na korytarz..a potem mówili ze Kora zostawia swoje Siuuu :| Witam! Skąd ja znam ten problem???? -
Witam po krótkiej przerwie i życzę miłego dnia... :evil_lol:
-
Czesc Edytko... :lol: Długo mnie nie było, dużo zaległości mi się narobiło. Widzę sporo zmian: nowy awatar, nowy baner. No, No pozazdrościc... Buziaczki...