-
Posts
585 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&kumpel
-
Witam kochani!!! :loveu: Niestety, nie poodwiedzam dzisiaj Waszych galerii. Jutro prawdopodobnie też. :placz::placz::placz::placz::placz: Tak wyszło. Ale to tylko najwyżej dwa, trzy dni. Później będzie już normalnie... :lol: [IMG]http://images21.fotosik.pl/11/670500627c848648.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/11/e0744a53d4b825c2.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/81/6c312e3a512af822.jpg[/IMG] Ta ostatnia foteczka jest specjalnie dla Ciebie Basiu, oraz dla siostrzyczki Kumpla, czyli Heksuni... :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/67/e8d114579f34921b.jpg[/IMG]
-
No tak.... :evil_lol: Basiu... A ja się na dzisiaj pożegnam bo padam na twarz i znowu zasnę na klawiaturze... :lol: [CENTER][SIZE=5][U][B][I][COLOR=Navy]DOBRANOC...[/COLOR][/I][/B][/U][/SIZE] [/CENTER]
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Ewa&kumpel replied to Samturia's topic in Galeria
Spokojnie. Napewno będę wpadac, żeby pościerac kurz. Wracaj szybciutko a wielką porcją fotkoof... :placz::placz::placz: -
[quote name='ß@$!@']i przepraszam, ale nie jestem kobietą :diabloti:[/quote] Ło matko kochana
-
NO to mnie podbudowałyście. Widzę, że nie tylko Kumpel jest zamykany w łazience jak ktoś przychodzi. :lol::lol::lol:
-
[quote name='Paulina_mickey']Witam:D oj Wy gaduły gaduły:evil_lol:[/quote] Się odezwała. Ta co nigdy nie gada, czasami to nawet kilka stronek dziennie... :eviltong: :lol: :evil_lol:
-
[quote name='ß@$!@']no dobra, ale ja chce nie sierść tylko psa!![/quote] Oj Tobie dogodzic to normalnie jest problem. Chyba go potnę na kawałki i cześc Ci wyślę. Ale poczekam jak mu będą łapki tak porządnie walic to wtedy jedną dostaniesz. OK? Ciszę się, że Ty się cieszysz...
-
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]i jaki ten Hotelik ..fajny;)pewno tam pozna jakąś laseczkę;) o rany podatki ....u nas 50 zł....kto chce Ozzulka:cool1: [/I][/B] Mam nadzieję, że fajny. W ogóle cud, że udało mi się jeszcze znaleźc wolne miejsce. Na okres świąteczny to trzeba chyba ze trzy miesiące wcześniej rezerwowac. A laseczkę to Kumpel ma na miejscu, dwa piętra niżej mieszka. Tylko jakoś ostatnio nie mogą się spotkac. Podatek za psa u nas wynosi 35 zł. Ale jak widzę to całkiem niedużo.
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Ewa&kumpel replied to Samturia's topic in Galeria
A ja nigdzie się nie wybieram w najbliższym czasie. Niestety albo stety, bo musiałabym mojego pieska zostawic ... Dopiero na święta... -
[quote name='_ChiQuiTa_']Ciotki ja to muszę Wam coś opowiedzieć. Dzisiaj Tina [B]ugryzła [/B]mojego kolegę :shake: Już wcześniej zdarzało jej się zaatakować jakiegoś psa, przechodnia. Niestety taka jest prawda ze zdarza jej się atakować nawet małe dzieci. Niedawno ugryzła mojego kuzyna (5 lat) ale wina była jego bo ją zaczepiał, ale dzisiaj całkiem bez powodu rzuciła się na rękę kolegi. Chciał się przywitać z innym kolega i tak się złożyło ze jego ręka była nad głową Tiny i zaatakowała jego [B]kciuka. [/B]Być może wydawało jej się ze chce mi zrobić krzywde... ale nie byłam z niej zadowolona :( Ale ona ma juz w sobie taki instynkt że jeśli ktoś próbuje zrobić mi krzywdę albo komuś z rodziny to jest gotowa zabić mimo ze jest taka mała....[/quote] Prawdziwa obrończyni z malutkiej Tinki jest. :crazyeye: Ale tak poważnie to nie dziwię Ci się, że się zdenerwowałaś. Mnie też kiedyś dziabnął pies koleżnki (bardzo dobrze go znałam), tylko dlatego, że trzymałam rękę nad jego glową. Może w przypadku Tiny też tak było, może nie lubi jakiś określonych sytuacji... Mam nadzieję, że Twojemu koledze nic strasznego się nie stało...
-
Edytko, cieszę się, że wpadłaś do nas. Tak sobie prowadzimy ożywioną dyskusję na znany Ci temat. Ale nieszkodliwa dla nikogo, mam nadzieję. Basiu kochana. Jak zbieram siersc to nie wiem z której części Kumpla jest. Dostaniesz jak leci, bo przebierac nie będę. Mogę Ci dołożyc kilka kłaczków z ogona, bo są raczej długie... Dlatego je odróżniam... :diabloti::diabloti::diabloti: :lol::lol::lol:
-
[quote name='Samturia']do TOZU was podam za upijanie psoof :)[/quote] Spoko! Kumpel to tylko z palca zlizuje, jak umoczę w piwku. Nie żebym mu do michy nalewała. Nawet by nie ruszył...
-
Śliczna, ale ja poproszę więcej... :razz:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Ewa&kumpel replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4240/619ab1.jpg[/IMG] :lol::lol::lol: Uśmiech roku... :cool3: -
[quote name=':: FiGa ::']Cześć :cool3: Swietny av :evil_lol: Co do alkoholu - mało jest takich psów co lubią, Figa nie znosi. Ale np mój poprzedni psiak popijał piwo z moim tatą :roll:[/quote] Hej... Mój uwielbia piwo... Nie znosi za to szampana... :diabloti:
-
Mój Cooper :) Słodki uparciuch. Kilka fotek z życia Beagle
Ewa&kumpel replied to Ibazelka's topic in Galeria
[quote name='Ibazelka']Witamy i dziekujemy za odwiedzinki. Moze wspolny spacerek ??:eviltong:[/quote] No w sumie, czemu by nie. To gzie się spotykamy. Żeby było sprawiedliwie to obydwie musimy zrobic po około 25 km, żeby się spotkac... :evil_lol: -
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Ewa&kumpel replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Ewa- e tam poprawisz sie:roll: Prawda?:>:P :evil_lol: Pewnie, że tak. Chyba nie mam innego wyjscia. I nawet nie chcę miec... :evil_lol: -
Koniec!!!! Nie kłócic mi się więcej. Jak chcecie po kawałku Kumpla to powysyłam Wam po trochu jego sichy, jak jutro pozamiatam. [B]Samturia [/B]- znalazłam hotel dla Kumpla... :multi:, ale się cieszę... :megagrin::megagrin::megagrin:
-
Łapciuchowa galeria...Czarnulka Łapa zaprasza.... ;) 311 foty...!:)
Ewa&kumpel replied to Samturia's topic in Galeria
A Łapkę w końcu zabierasz ze sobą czy zostawiasz w domu?? -
Mój Cooper :) Słodki uparciuch. Kilka fotek z życia Beagle
Ewa&kumpel replied to Ibazelka's topic in Galeria
[IMG]http://www.negustor.pl/images/Kupsik/konkurs1.gif[/IMG] [IMG]http://www.negustor.pl/images/Kupsik/PIC00457.gif[/IMG] Witamy nową dogomaniaczkę z naszego województwa. My napewno będziemy wpadac... :lol: Ten pomarszczony ryjek jest przesłodziutki... Ale się chłopak ułożył... ;) :loveu: -
[quote name='ß@$!@']Hej Dobciu !!:multi: Może trzeba poprostu tak, jak ja :D powiedziec ze to juz moj pies a nie twoj:cool1: bo ja juz mam 2 psy :cool1::cool1::cool1:[/quote] :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: A ja też mam dwa i siostrzyczkę Kumpelka... :loveu:
-
[quote name='ß@$!@']witam właścicielke mojego psa[/quote] Ok, jak tak to dobrze. Zbliża się termin płacenia podatku... Jak jest Twój ... to wiesz ja nie odmówię... :eviltong::eviltong::eviltong:
-
Startujemy. Galeria Ikuśki - setera szkockiego (gordona)
Ewa&kumpel replied to Patkant's topic in Galeria
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/5229/image032wh2.jpg[/IMG][/URL] Przyjmuje na nocha... :crazyeye: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3809/image035kr4.jpg[/IMG][/URL] Latające złotko, które jeszcze w powietrzu tańcuje lambadę... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/5788/kopieqq4.jpg[/IMG][/URL] A Ika dalej kopie ... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5371/glowaih3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/231/kopie1kn1.jpg[/IMG][/URL] Dokopała się w końcu??? :evil_lol: -
Moja propozycja: JAK ZAKOSIC KOMUS PSA z GALERKI... :eviltong::eviltong::eviltong: Pasuje???
-
[quote name='ß@$!@']Kumpel jest mój!! TYLKO MÓJ!!!!!!!!!!!!!! :mad::angryy:[/quote] :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: Nie dam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eviltong: