Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Kto pomoże w ogłoszeniach Misia? On już tyle przeszedł. Musi wreszcie trafić do normalnego domu!
  2. Szkoda. Oktawia ma charrrrakterek oj ma! Ale działać też potrafi a to jest chyba najważniejsze.
  3. W górę malutki!
  4. Jaki śliczny takie pieski sa bardzo mądre!
  5. Maleńka, co z tobą będzie. Czy dom tymczasowy nie może jej przetrzymać dłużej? Przy wsparciu z naszej strony.
  6. Podnoszę sunieczkę. Biedna, oby było lepiej. Ale co dalej?
  7. Misio, prosi o nowe ogłoszenia!!!!!!!!!!!
  8. Wykrzykniki trochę pomogły;) Kika lepiej dogaduje się z kotami niż z psami. Fredzio jej ustepuje lub ignoruje a Atos goni. Po dwóch tygodniach pobytu u mnie, mała w dalszym ciągu boi się dotyku. Poza tym jest coraz fajniejsza. Na podwórku szaleje a jak pędzi za moimi psami to nawet przestaje utykać;), choc generalnie chroni łapkę utyka lub skacze na trzech. Będzie dobrze.:lol: Niedługo będę prosiła o ogłoszenia.
  9. zmiany w życiu starszego psa są dla niego bardzo trudne. Kilka razy wyadoptowałam dorosłego psa i te spojrzenia pamiętam cały czas. Patrzyły tak jakbym je zdradzała. Jak można zostawić takiego psa.:shake:
  10. dLACZEGO MA TAKIE PROBLEMY Z PORUSZANIEM SIĘ? czy ona widzi?
  11. No to trochę emocje opadły.
  12. Czy ktoś wie, gdzie jest sunia?
  13. Musi tu wejść założycielka wątku.
  14. No cóz, podnoszę! Może ktoś pomoze!
  15. ciotki przepraszam. Sunia jest z Kielc. Dziś zostanie uśpiona[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183499-Pomocy-Sunia-za-kilka-godzin-zostanie-uA-piona[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/183499-Pomocy-Sunia-za-kilka-godzin-zostanie-uA-piona"][/URL]
  16. Trzeba porozsyłac wątek szkoda suni.
  17. Trzeba zawiadomić ciotki z Kielc.
  18. [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1030/p1010607i.jpg[/IMG] ona jest chyba trochę jamnikowata? [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/2693/p1010631z.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3329/p1010636h.jpg[/IMG] z Bambolkiem. Jeśli nie śpią, to szaleją.
  19. Nie wierzę!!!!!!!!!:shake: Ale i na świnkach nie pisze.
×
×
  • Create New...