Dziękuję bardzo. :lol:Założyłam za hotel 53 zł. jeszcze nie opłaciłam wścieklizny. Więc gdy przyjdą pieniądze, dopłacę Gajowej 20 zł. i będziemy wtedy w hotelu na zero za czerwiec i wszystkie zabiegi.
[B]Dziś przelałam 273 zł. na hotel do Gajowej[/B]. Proszę o potwierdzenie kiedy wejdą.
W tym miesiącu przeznaczyłam dla Konga 50 zł. ile będę mogła przeznaczyć w kolejnych miesiącach będzie zależało od tego czy mój mąż wreszcie znajdzie pracę. Wiecie jak wygląda sytuacja na rynku pracy, mimo dużego doświadczenia zero odzewu na cv.
jutro Myszka jedzie na wczasy do Feli. Ja wyjeżdżam w czwartek i wracam 11lipca, wtedy Myszka o ile nie znajdzie domu wraca do mnie. Wiem, ze Fela ma kłopoty z logowaniem się na dogo więc może nie być informacji o panience. Nie zapominajcie o niej.
Oj sama nie wiem. W sobotę robiliśmy grila. Było trochę osób ale raczej było cicho bo sami dorośli. Niestety Myszka mimo otwartych drzwi bała się wyjść. Siedziała ukryta pod swoimi schodami i szczekała.
Dziś pojechaliśmy zajrzeć do Kropki. Psy lubią tam jeździć i kiedy zawołałam je do samochodu cała trójka natychmiast wskoczyła do tyłu. Myszce musieliśmy trochę pomóc ale kiedy wracaliśmy Myszka na zawołanie natychmiast wskoczyła ale nie do tyłu tylko za kierownicę i była z siebie taka dumna!:lol: W samochodzie jest bardzo grzeczna. To mądra dziewczynka!
bazarek super!
Ja zrobię ale dopiero po 11 lipca. Od 4do 11 po raz pierwszy od kilku lat wyjeżdżam i prawdopodobnie nie będe miała dostępu do komputera.
niestety, nie mam na koncie:shake: Z 20.06 mam wpłatę od azalii - 50zł a z 25.06 od agusizet -80zł.
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD="class: leftalign showdetails_4"]
[/TD]
[TD="class: centeralign showdetails_4"][/TD]
[TD="class: nowrap rightalign paddingRight6"][/TD]
[TD="class: option_column"][/TD]
[/TR]
[/TABLE]