Fela ma kłopoty z zalogowaniem się na dogo( już prosiła o pomoc moderatora) i nie może nic napisać. Pies jest w domu tymczasowym. Ma się dobrze i zaczyna rządzić;). Ustawia nawet większe psy! To są dzisiejsze wiadomości od Feli, prosiła aby je przekazać..
Zrobiłam bazarek imienny. Nie wiem, czy dobrze?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244240-Czarny-nie-musi-by%C4%87-Murzynem-szukamy-imienia-kt%C3%B3re-pomo%C5%BCe-zmieni%C4%87-jego-%C5%BCycie-do-14-6?p=20950896#post20950896"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244240-Czarny-nie-musi-by%C4%87-Murzynem-szukamy-imienia-kt%C3%B3re-pomo%C5%BCe-zmieni%C4%87-jego-%C5%BCycie-do-14-6?p=20950896#post20950896[/URL]
Zglądajcie!!!!!
Wczoraj zdjęć niestety nie zrobiłam bo lało a kiedy przestało, Murzyna nie było. Tak więc bardzo dobrze, że już nie biega po wsi i nie szuka guza. W ciągu tego roku dwa razy był poobijany.
Dziś znowu tam jadę. Zrobię nowe zdjęcia a jutro prawdopodobnie Murzyn jedzie do Gajowej. Kupiłam (od kolegi weterynarza po cenie hurtowej )żel uspokajający na drogę. Trzymajcie kciuki.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1844/7a11abde413da6e5med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/2070/60943c56647dc480med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/2079/8620d90f03f92b5dmed.jpg[/IMG][/URL]
Zdjęcia z wczoraj. Murzyn chował mi się kilkakrotnie. Niestety nie chciał podejść blizej. To jest byłe gospodarstwo rolne. Z tyłu za ogrodzeniem Murzyn ma budę. Jednak rzadko do niej wchodzi. Zobaczcie jaki jest samotny......
Byłam wczoraj na wsi. Murzyn jest cały i zdrowy. Nawet ucieszył sie na nasz przyjazd ale nie dał do siebie podejść. Spacerował z sąsiadką i jej dzieckiem potem zniknął. Kiedy wyjeżdżałam znowu pojawił się na działce. On jest tam straszliwie samotny. Serce się kraje na jego widok. Az się boję myśleć ile na nim może być kleszczy. W około nieuprawiane pola i trawa wysokości człowieka
ale to chyba nie ta pani. Mail brzmi trochę inaczej niż telefon choć warunki podobne. Czy pisała o kotach? Mi mówiła, ze ma trzy koty i zalezało jej, żeby pies nie próbował uciekać. To było najwazniejsze na poczatku rozmowy.