Jump to content
Dogomania

Blow

Members
  • Posts

    1335
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Blow

  1. To zachowanie jest ja najbardziej normalne po narkozie. Sama to właśnie w tej chwili przerabiam, choć z samcem-pies wrócił do domu dwie godziny temu i wcześniej dosłownie pełzał, teraz powolutku, bardzo ostrożnie lecz chwiejnie drepcze sobie...
  2. Aga nie może się dostać na wątek^^
  3. Blow

    Pies i rower

    Grześ, często wyglądamy podobnie:diabloti:
  4. A ja jestem właśnie z tych, których psy podbiegają do innych:cool3: Ale nie ignoruję tego. Powiem Wam, że nieraz problem psa bardzo towarzyskiego wcale nie wynika z kompletnego braku zainteresowania właściciela ułożeniem psa i nawiązaniem z nim należytej więzi. Ja również uważam, że pies w miejscu publiczynm nie powinien włazić w paradę nikomu/niczemu bez zgody drugiej strony. I robię wszystko, by mój pies tego nie robił, jednak życie takiego właściciela nie jest lekkie:diabloti: Muszę szukać odosobnionych miejsc, muszę zawsze mieć oczy dookoła głowy muszę reagować odpowednio wcześnie, w odpowiedni sposób, uciekać się do pewnych rozwiązań... Życie z psem totalnie nieodwoływalnym nie jest łatwe;) Ale nie uważam, że pchanie się z nim w sam środek towarzyskiego miejsca, gdzie przychodzą psy grzeczne, jest racjonalne...
  5. A to już jest kwestia przyzwyczajenia pewnych ludzi, być moze zacofania(?) , choć nie wiem, bo dlaczegoby uważać te sprawdzone, od dawien dawna stosowane metody za ZUE i nienadające się do niczego? To tak, jak z gotowaniem bigosu...jeden doda przecieru pomidorowego a inny nie:P
  6. Meldujemy się po paru miesiącach;) Fado ma w tej chwili rok i dwa miesiące. Od dawna chodzimy na długie spacery do trzech godzin i wszystko jest w porządku. Myśle, że ważną rolę odgrywa tu odpowiednie przygotowanie psa i stopniowe przyzwyczajenie do forsownych wypadów. W każdym razie pies kondychę ma na medal, łapy silne i zdrowe(o dziwo, bo we wczesnym dzieciństwie miał z nimi problemy spowodowane niedożywieniem) i jest wzorcowo zdrowy:D
  7. Blow

    Pies i rower

    My jeździmy na razie przy rowerze, ale rozmyślamy nad uciągiem w jakiejkolwiek formie wiec być może kiedyś to zmieniy...:cool3:
  8. Blow

    Pies i rower

    Ja tam nic nie widzę tylko te świecące gały:diabloti: Muszę sobie zamontować błotniki w rowerze, bo miałam metalowe i je zdjełam, ale kupie jakąś plastikową tandete chociaż;P Bo jak jeżdżę w błocie, mam całe doopsko i plecy ochlapane błockiem:loveu: Potem zaparkowałam rower w magazynie i poszłam tak do sklepu i mam wrażenie, ze ludzie sie dziwnie na mnie patrzyli w towarzystwie równie ubłoconego, białego w orginale psa:cool3:
  9. Blow

    Czas na Nas...

    No to mój pseudopłochacz:cool2: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/32513258b788fa56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/56/88ea9fa1b6acbf7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/52/e9236c68ca1e1f11.jpg[/IMG][/URL] W akcji:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/51/7cf2e49087ccbfa8.jpg[/IMG][/URL] Wraca;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/51/b41b9fa6f8faf8a0.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images33.fotosik.pl/51/92d36dd3b6a1a152.jpg[/url]
  10. Blow

    Pies i rower

    No i wyszli a nie napisali, czy przeżyli nawet:diabloti:
  11. Ja sobie patrzylam i generalnie ceny wozkow i hulajnog sa wysokie... To drogi biznes, choc mozna poszukac uzywanych ale i takie tanie nie beda... Fajnie maja ci, ktorzy maja mozliwosc zrobienia sobie samemu:cool3:
  12. A ja bym na pewno obwiesiła ogrodzenie aluzyjnymi kartkami z ostrzezeniem typu: Proszę nie karmić psa", czy "zakaz zaśmiecania posesji", no nie wiem, cokolwiek;)
  13. Powinniście podkleić tu jeszcze osobny podtemat:"najlepsiejsze i najbardziej skuteczne cięte riposty":diabloti: Przychodze tu poprawic sobie humor:cool3:
  14. orlana...trzymtaj sie...przeżyłam już parę śmierci moich zwierząt, ale boli zawsze tak samo mocno:( To niestety wpisane w los posiadacza zwierząt...Taki juz glupi los osoby wrazliwej na zwierzęce uczucia...
  15. [QUOTE]Moje walą w biegu tylko cezar potrafil zatrzymać cala 10 ale bez cezara to tylko uniki by w twarz nie dostać[/QUOTE] ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ Prrroszę, zrób zdjęcie następnym razem!:cool3:
  16. Blow

    Pies i rower

    Czekamy zatem na relację;) A jak u Was ze śniegiem? Bo u nas jakby chciało a nie mogło:cool3:
  17. Blow

    Pies i rower

    Tekst stylizowany jak coś bardzo stylizowanego:cool3: [QUOTE]O to Ci chodzi?[/QUOTE] Nie dobijaj mnie:diabloti: Ładny śmig ujęto na tym zdjęciu:loveu: Czy do roweru można dostać coś w rodzaju zimowego ogumienia?:p Istnieje coś takiego? Shangrila:patrze na psa ale i na siebie i stwierdzam, ze oboje tego potrzebujemy, tylko ze u nas do perfekcji daleko a cwiczenie jej na lodzie nie nalezy do naszych marzen;) Zimkiem tak bardzo sie nie przejmuje, chodzi raczej o bezpieczenstwo psa(i moje w jakims stopniu), bo przyczepnosc kiepska, a pies mocno ciągnący i szarpiący w reakcji na zewnętrzne bodźce(czytaj:inny pies:))
  18. Blow

    Pies i rower

    A jeździta teraz? W tą pogodę? Tzn myślałam o jeżdżeniu przez cały rok, ale po pierwsze: potrzeba by dobrej odzieży ochronnej przed wiatrem, wodą i mrozem, po drugie: itak jest ślisko a jeśli pies miałby mi jeszcze pomóc w efektownej glebie, nie rozmawiałabym tu z Wami:diabloti: Ale rozważam psi rower w zimę...
  19. [QUOTE]Albo oberwania w twarz, jakby sie zdecydowal zrobic w biegu... [/QUOTE] BUAHAHAHA!!!!:diabloti: Nie moge! Posiklam sie jeno:cool3: Kurcze, nigdy nie zastanawialam sie nad problemem kupy podczas wielogodzinnego marszu:diabloti: Szczerze...Chcialabym zobaczyc na zywo rozwiazanie tego problemu na 4. biegu:diabloti: To musi byc co najmniej...ciekawe:cool3:
  20. Oluna: nie moglam sie oprzec tej cenie:diabloti: Zaraz kupie:cool3:
  21. W sensie, kiedy chcę trenować już konkretnie i na maksa?:) Nie mam konkretnych planów i oczekiwań, choć fajnie by było już spróbować saneczkować jeszcze w tą zimę:cool3: (na razie śniegu ani kszty:()
  22. [QUOTE]Moze miec na przyklad duzo wieksza [/QUOTE] Myslisz?:cool3: Tzn. moim zdaniem psy typowo zaprzegowe nie roznia sie specjalnie budowa od innych psow, nie maja jakich cech swiadczacych o tej konkretnej specjalizacji... Moze oprocz harakteru, checi pracy i temperamentu;) Ale to wszystko moze miec i zwykly pies, nieprawdaz?:cool3:
  23. [QUOTE]A to rób to prawko, rób - powodzenia! - suków mam trzy na stanie! - kuń na chodzie - w miarę - bo to emeryt! ( 19 latek zaraz stuknie!), więc go oszczędzamy - łódecka i kajacek! - pewnie, że mi dobrze, dlatego się z Gd. wyprowadziłam na tę wiochę! - a klubie jeździeckim koników na dobrym chodzie ze 30 - i ludziska nawet z gdyni przyeżdżają - bo ceny niskie i im sie opłaca a woda w lecie cieplusia i czyściusia! jeziorko 9 km długości i 1 klasa czystości[/QUOTE] ŁAAAA!!!!!Super!:cool3: Musze Was odwiedzic:diabloti: Tylko ten dojazd...:roll::(
  24. Ale fajna rzecz....
  25. [QUOTE]Z gdańska głównego to jest tak ok 30 - 35 km - zleży skąd, od mojej pracy na Hallera (Wrzeszcz) - 38 km i jak nie ma korków to jadę ok 40 minut samochodem - czyli nie tak źle, a jak pracowałam w Gdyni - to obwodnicą i skręca się w Straszynie na Starogard - od Straszyna jakieś 15-20 min. kuń jest emeryt i stoi u chlopa ( w mojej wsi) w stajni - żeby mieć bliżej do niego, przedtem stał w klubie jeździeckim, a klub jeździecki 3 km od nas i kolejne jeziorko! ta .... a w leśniczówce do zabawy jeszcze trzy psy i łódeczka do pływania! [/QUOTE] Nooo... to troszke jednak jest tych kilosów:cool3: Do samego Wrzeszcza mam jakie 20 km;)A dojazd z przesiadkami zajmuje mi minimum godzine:diabloti: Samochodem nie przyjade jeno bo dopiero robie prawo jazdy:cool3: Nie za dobrze Ci poza tym?:diabloti: Jak psy do zabawy to świetnie choć najlepiej suki bo z samcami może (choć nie musi)być dym...Ale z sukami...:loveu: I łódecka do pływania!!!!:loveu: A kuń to na chodzi e w miare??:cool3::diabloti:
×
×
  • Create New...