Myślę, że w przypadku Majkiego jest tak, że dopóki był bardzo wystraszony nowymi okolicznościami, to się nie oddalał, a teraz po prostu poczuł się swobodnie, pewnie, poznał okolicę i chce się wybiegać za te 2 lata spędzone w Schronisku:lol: . Poza tym, to w ogóle chyba typ "polowczyka", bo cały czas coś tam tropi w krzakach:lol: .