Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [B]Pikuś [/B]też sliczny. [B]Terra[/B], załóż mu wątek. Do mnie, taki wypłoszek uliczny podszedł po pół roku zachodów z mojej strony i powodem była cieczka mojej suni a nie ja.;)
  2. Dziewczyny, taką bidę znalazłam na dogo. Też złamany kręgosłup....:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245056-Złamany-kregosłup-u-szczeniaka-po-wypadku-czy-ma-jakiekolwiek-szanse-na-dom-([/URL]
  3. Trafiłam tu z linku bazarkowego. Ależ ON śliczny. Niech się domki biją o malucha !
  4. [QUOTE]czyżby wszystkich poustawiała po kątach;-)[/QUOTE] Coś koło tego. Jest tak zadziorna, że przypadkowo, w ferworze 'walki" dziabnęła [B]Irunię . [/B]Charakterna pannica. Poszły w świat ogłoszenia, , ale narazie cisza..
  5. Też zaglądam co u ciupeństwa ?
  6. [QUOTE]Jakbyś poczytała wątek to byś wiedziała, że koty są u staruszki, która nie będzie ich 24/h pilnować, by nie rozwaliły rany/szwów, dlatego ubranka są konieczne. [/QUOTE] Nie ma to znaczenia, u kogo są koty. Uważam , że fartuszek dla kota to dodatkowy stres . Gdy szew jest dobrze założony, fartuszek jest zbędny. Chyba że wet. nie jest pewny swej "roboty". I to by było na tyle w tym temacie...
  7. [quote name='Izabela124.']Przepraszam bardzo, ale gdzie Ty tam widzisz taśmę i koszmarne fartuszki? :crazyeye: Bez przesady. Na oczach maja mokry gazik, by nie wyschły im gałki oczne. A "fartuszki" to normalne ubranka posterylkowe.[/QUOTE] Dla mnie to lekkie nadużycie, nadgorliwość że tak powiem. Fartuszki są gratis? Koty czują się w nich komfortowo? Jeśli tak, więcej się nie czepiam.
  8. [quote name='Figunia']Maksiu, bądź grzeczny, bardzo cię prosimy! Nie goń już kota i nie podgryzaj ludzi. Za to rozkochaj w sobie opiekunów tak, aby przez myśl nawet im nie przeszło, że...tfu, tfu...[/QUOTE] O ! to, to....Samo sedno, Figuniu !
  9. Sorry że się tu wcinam, ale czemu te biedne koty (po sterylkach jak sądzę), mają zaklejone taśmą oczy i ubrane są w te koszmarne fartuszki? [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/DSC01791.jpg[/url]
  10. [B]Nika,[/B] pewnie ktoś jeszcze widział to zdarzenie. Zadbaj o świadków, bo sie baba od Suczyny wyprze że takie zdarzenie z udziałem jej psa , miało miejsce...
  11. Tydzień minął a tu cicho, głucho... Po [B]Lolku[/B] ani śladu.... [B]Oneczko03[/B], żyjecie jakoś ????
  12. [B]Ihabe[/B] rzadko tu zagląda, ale wyślę Jej tą wspaniałą wiadomość o kochanym[B] Skiperku. [/B]:lol: Zapraszamy na bazarek [B]b-b[/B] dla [B]Fizi która nie otwiera pyszczka. [/B] [B]b-b[/B], ogromnie dziękujemy ! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245787-F-i-r-a-n-y-dla-Fizi-do-6-08-godz-20-00[/URL]
  13. Straszne !!! biedna sunia. To Jej spojrzenie !!! Rana choć paskudna pewnie się wygoi, ale uraz psychiczny może zostać. I nie tylko u psa. Dzieci i Ty też już nie będziecie się czuli komfortowo , wychodząc z domu ...
  14. Nie wiem, nie dzwoniłam ostatnio i nie za bardzo mnie korci...;)
  15. [quote name='Poker']Cudownie ,że Żabolkowi tak się w końcu poszczęściło. Imię mu zostawili?[/QUOTE] Głosy co do imienia były podzielone. O ile wiem , został "Żabolek" .;) Nadal nie mogę zmienić tytułu watku. Ki diabeł ? Taki ma być ;) ; " [B]ŻABOLEK z poplątanymi łapkami też ma DOMEK ! Tak jak Jaworek !!![/B]"
  16. Była tam [B]Irunia[/B] dopełnić formalności adopcyjnych. Państwo zachwyceni, [B]Żabolstwo[/B] zadowolone. Ma swój osobisty fotel przed telewizorem i jest oczkiem w głowie nowych Państwa. Będzie dobrze !;) Edytuję, bo chciałam zmienic tytuł, ale się nie da.....!!! Może jutro?
  17. [quote name='pamela555']Ten szczeniul z czarną plamką na oku?[/QUOTE] Tak, to cudo ! Sunia zamieszkała u Rodziny u której od zawsze mieszkały miniaturowe, białe pudliszonki. Domek z ogródkiem, spanie w łóżku, kolanka Pańci lub Pana zawsze dostępne , spacerki, wycieczki, wyjazdy zawsze z sunią. To było zjawiskowe stworzonko ! Taki psi amorek cały w białych piórkach ...
  18. Chciałam jeszcze bardzo podziękować [B]memory, [/B]że pamiętała !!!! :lol: Zielony[B] jeż[/B] wprawdzie został ściągnięty z dachu i[B] Igulec[/B] wniebowzięty, ale pomarańczowy przyćmił wszystko !!!! Oczywiście mała ma dylemat jak obydwa ogarnąć jednoczesnie ?;) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4972/w7v6.jpg[/IMG]
  19. Słodka jest na tych filmikach. Zadowolona, wesolutka... Szybko się pozbierała po zabiegu.
  20. [B]Oneczko03,[/B] Twoja przepiękna Tunbergia dojechała bez szwanku i zajęła honorowe miejsce w kwiatowym kąciku...Dziękuję, kochana!:loveu: [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/741/ioyc.jpg[/IMG]
  21. [B]Smyczku[/B] ! trzymamy za słowo !!!! Przy okazji spotkania ,zaaranżowany został przez naszą [B]Poker[/B] błyskawiczny, parkingowy bazarek ciuszkowy na [B]Lolkowe[/B] pieluchy ! Uzbierała sie całkiem ładna sumka, bo aż [B]60,00 [/B]zł , które to wczoraj skarbnik [B]Kado[/B] wpłaciła na Stowarzyszeniowe konto a co niniejszym oficjalnie potwierdzam!!!!:multi:
  22. [B]Nika[/B], ten kociak tam zostanie? U Kuzynki ? Bo jak niczyj, to może któraś z wrocławskich dziewczyn wzięła by malucha na tymczas ? Takie cudo na pewno się nie zasiedzi.Gwarantuję ! Ja takim ciupeństwom gotowałam pierś,nóżkę z kurczaka,indyka , drobniutko kroiłam z odrobiną rozgniecionej marchewki ,czasem dodałam ciupinę makaronu niteczki lub ryż.
  23. [quote name='wellington']Jesli nie w Bielsku to gdzie ? We Wroclawiu ? Koszty +/- ?[/QUOTE] Rude kociątko umarło w Lecznicy w niedzielę .Powodem podobno było zapalenie otrzewnej po operacji przepuklinki . Trudno nam się z tym pogodzić . Z tą Lecznicą rzadko współpracujemy. Po tym co się stało, chyba sobie całkiem odpuścimy... Dziekuję Wellington kochana że zwróciłas na biedactwo uwagę.... [QUOTE]A to Białe cudo to co? Togaa adoptowała? ;-) A ten ząbalek jest prze śmieszny że aż nie można się nie zakochać ;-)[/QUOTE] Kogo ja widzę ??? Anetko wracasz na dogo na stałe czy tylko przelotem wpadłaś? [B]Białasek[/B] już w DS, nawet myślałam o Tobie jak szukaliśmy tymczasu.. Ząbalek upchany w DT. Zębiska przy okazji kastracji będą wyczyszczone co by bardziej zdobiły.;)
  24. [quote name='Nikaragua']Nika została u dziadków, a ja przeżywam katusze na wsi. Suczki mają cieczkę, psy nocami się zlatują: piski, skowyt, walki i gwałty :( A gospodarze wzruszają ramionami na hasło: 'sterylizacja' Od wczoraj do gospodarstwa doszedł mały rudy kociak. Sliczności :)[/QUOTE] Współczuję[B] Nika[/B]. Ręce opadają... Rudasy to najbardziej adopcyjne kociambry...Szkoda go na wieś. Nie pożyje długo.
  25. [quote name='necianeta89']jestem i Alaskę odwiedzę ;)[/QUOTE] No to przynajmniej jest gwarancja że zdjęcia będa extra !!!
×
×
  • Create New...