Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. [quote name='sleepingbyday']kła mu spiłowali... no trudno. ja tego kła lubiłam ;)[/quote] Ja tez! nadawał Puniowi charakter...:razz:
  2. Tyle że mamusia Gwiazdeczki dalej w schronie....:shake:
  3. Pokoik dokładnie zasiurany....Reksiu niechetnie bardzo wychodzil, zreszta w ogrodzie tyle było sniegu....;) acha44 bardzo dziekuje w imieniu p.Irenki.:lol:
  4. Kiedy własnie szpicki uwielbiaja igloo...!!!! Znam z autopsji...! Bjuta a co masz na myśli pisząc 'że nie jest to pies ktorego mozna oddac do domu??" W czym problem oprócz strachliwoSci?
  5. [quote name='ala'][URL="http://[url=http://www.glitterfy.com/][img]http://img34.glitterfy.com/60/glitterfy095042354D33.gif[/img][/url]"][URL="http://www.glitterfy.com/"][IMG]http://img34.glitterfy.com/60/glitterfy095042354D33.gif[/IMG][/URL][/URL][/quote] Sliczna jest ta Burcia serduszkowa!!!!
  6. A jak kulturalnie Mija traktuje łazienkę???? Jednej z moich kocic wanna myli sie z kuwetą! Mąż zagroził że przestanie sie kapac..?!!:evil_lol: Nie wiem co gorsze.....!!!??
  7. [quote name='Mija']A jak p.Irenka ???:loveu:[/quote] Tylko czekać jak znowu przytarga ze schronu nowego pudliszona...:evil_lol:
  8. Rodzynek dalej [B]Budryskowy,[/B] tylko dzisiaj z powodu stłuczonej lapeczki byl tak rozrywany...;)/[B]Budrysek[/B] na wyjeżdzie../
  9. Frodo w nowym domku...! Pewnie [B]bubu[/B] jak odetchnie to napisze. Pewnie juz nieżywa, tyle km dzisiaj przejechała...
  10. basiu! Starego Seniora mozna jeszcze dostac w workach 20 kg. po 139 zet. /ważność do kwietnia/. Ja sobie zamówiłam, odbieram w pn. Na pw. moge Ci wysłac wiad. gdzie jeszcze maja...
  11. Przepraszam że o tym napisze... ale w tle widać antyczne meble.Widać że wnętrze wytworne..! Punio trafil więc tam, gdzie od dawna byc powinien....! Na salony!
  12. [B]Budrysek[/B] we Wrocławiu dzisiaj, wiec odebrałam malucha z lecznicy. Lapeczka spuchnieta i zasiniaczona ale wszystko ok. Sline stłuczenie. Zrobiłam okład z kwasnej wody, dostał p.bólowe w lecznicy i do domu.... Apetyt ma że ho..ho...! Baaardzo sympatyczne i kochane maciupeństwo.:lol:!!!!!!! Strasznie jest malusi....Na tle śniegu wogóle go nie widać..! Przed chwila pojechał do [B]bubu [/B]na spanko! A moje stado do teraz dojść do siebie nie może po tej wizycie....Latają po domu jak głupie...;)
  13. Mój tymczasowy domek dla Gwiazdeczki nadal czeka... Jest bardzo biedniusia. Jestem zawsze w lecznicy gdy [B]budrysek[/B] z nią przyjeżdża...Po niedzieli kolejne badanie krwi.....Musi byc lepiej...!!!!
  14. http://www.dogomania.pl/forum/f402/pomocy-pozar-w-przystani-ocalenie-marzna-131944/ Cud,że żaden zwierzak nie ucierpiał...!!! Pomoc potrzebna dziewczyny........!
  15. Fifi dołączył teraz do stada Irenki....Zajmuje tam najniższą pozycję.. /piaty pies/.. Zachowania psów w tamim stadzie są zupełnie inne niż gdy pies mieszka sam czy w duecie... Ale wcześniej, jak był izolowany to nie stwarzał problemów... To piesiu młody, z temperamentem...Chce sie bawić, biegać ... Bardzo nakolankowy, zero agresji.... Idealny byłby ogródek bo tam mógłby sie bezpiecznie wyhasać... Troszke go szkoda do nudnych spacerków na linewce wokół bloku, no ale za to miałby kolanka pani do dyspozycji....No i plusem tego domku jest brak dzieci..;) A tak wogole to nie wiem czy staruszek będzie zadowolony z tow. energicznego Fifi? To nie zawsze jest dobry duet...:evil_lol:
  16. Basiu! spójrz na moje banerki...Wszystkie to "Zywiec". Ale myślę że Aspen do schronu nie trafi.....;) A nawet jestem pewna!!!!
  17. Kochana jesteś bumel że tu zaglądasz..... Swiateczny pomysł baaardzo dobry.Też tak praktykuję jak jest potrzeba.
  18. Frodo siedzi na walizkach..... Wyjazd do Rzeszowa planowany na jutro....!!!
  19. To niech sie w końcu ktoś zakocha.... Co za ludzie!!! Sliczny, młody, delikatny, wesoły i b.uczuciowy skarb wciąż bez domku!!!:mad:
  20. Piękne, mądre słowa...! Moje uznanie!
  21. Fifi to bardzo nakolankowy piesiu.... A u Irenki dostać sie na kolanka jest niemożliwością i Fifi cierpii:placz: Klaudusku, może jest jeszcze jakieś miejsce gdzie możnaby Fifulka ogłosic ..???
  22. Niewidzialny ten Fifi czy co??????
  23. Widziałam go dzisiaj w lecznicy... Najprawdziwszy szpic! Grzeczny, ułożony, posłuszny.... Nawet pani w rejestracji stwierdziła że " bardzo fajny pies"... Nawet nie jest taki bardzo zapuszczony....Wygłąda na mieszkającego w domu.... A to nieobecne oczko nie jest bardzo widoczne.. Ktoś kogo pokocha ,będzie szczęściarzem.
  24. W pobliżu jest jeszcze [B]Ziutka[/B]/Pruszków/. Kiedyś prosiłam ja o taka przysługe i nie odmówiła..Kochana jest!" Stara weteranka "w sprawach adopcyjnych..;)
  25. Ale beksy....;) Złe wiadomości przychodzą najszybciej...spoko!!!! Michal! a na miejscu Dropsa jest biały szpicek.....Nikt go jeszcze nie pokochał....:shake: http://www.dogomania.pl/forum/f28/pogryziony-szpic-martwe-oczko-w-schronie-nie-ma-szans-pilnie-dt-131996/
×
×
  • Create New...