Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Przykra sytuacja, zwłaszcza dla Gosi. Oby sie szybko zagoiło i nie bolało.... Ja przez kilka lat na spacery z psami zabierałam gaz pieprzowy.(sasiedzi mieli agresywną,owczarkowatą sunię i często nie zamykali bramy).
  2. [quote name='kado']Nie psuj [B]Basi[/B] humoru na weekend kobito kochana:evil_lol:[/QUOTE] O to, to.... Póki co, [B]Lolo[/B] się napawa wiosną i popędza przegiśniegi co by szybciej wyłaziły...:razz: [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8312/sam2851x.jpg[/IMG]
  3. [quote name='pamela555']Zapraszam na bazarek dla Was: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240633-Kartki-WIELKANOCNE-dla-Braci-Mniejszych-do-11-03-2013-godz-20[/URL] Kartki na Wielkanoc! Zapraszam! ;)[/QUOTE] Bardzo jesteś kochana [B]pamelko555[/B] ! Dziękujemy z całego serca. Coś bieda nas nie opuszcza, każda pomoc na wagę złota...
  4. Pewnie że zaglądamy. ;) Pomysł ze sztuczną trawą intrygujący?!
  5. [quote name='magdyska25']co za średniowiecze! no dobrze a co z puszczaniem psa z łańcucha? przecież nie może wisieć na nim ciągle (co 12 godz. puszczanie- takie prawo)- nie stosują się do niego to chyba można interweniować?[/QUOTE] To też było poruszane. Twierdzą że nastoletnie dzieci z psem wychodzą. Potwierdzili to niestety sąsiedzi (prawdopodobnie rodzina). Wierzcie mi, z każdej strony dziewczyny próbowały to 'ugryżć". Nie ma jak.
  6. [quote name='Malgoska']Rozliczenie z bazarku Lolusia: [TABLE="class: cms_table"] [TR] [TD="class: cms_table_xl63"]razem[/TD] [TD="class: cms_table_xl63"][/TD] [TD="class: cms_table_xl64"][/TD] [TD="class: cms_table_xl65"][B]202,00[/B] prezent od Smyku: 17,00 6,00 11,00 razem: [B]236,00[/B][/TD] [/TR] [/TABLE] gdzie przelać pieniążki?[/QUOTE] Ogromna kwota. Będzie w sam raz na[B] Lolkowe[/B] jedzonko. [B]Smyczku,Malgoska [/B]dzięki ogromniaste !:multi::loveu::multi: Wpłata jak w 1-szym poście, b.proszę; [B][I][B][SIZE=2][COLOR=darkred]Stowarzyszenie humanitarno-ekologiczne Dla Braci Mniejszych[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]34-300 Żywiec[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [B][I][SIZE=2][COLOR=#8b0000]ul.Folwark 8[/COLOR][/SIZE][/I][/B] [COLOR=darkred][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I][B]46 1140 2017 0000 4202 1012 0220[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=darkred][B][FONT=Times New Roman][I]tytułem : Darowizna na cele statutowe; Pomoc dla Lolusia[/I][/FONT][/B][/COLOR]
  7. Jest w innym miejscu, tuż przy drzwiach wejściowych do budynku.
  8. Sunia wróciła na łańcuch....:-( W mrożne dni faktycznie biorą ją do domu, ale lato jak nic spędzi przy budzie . Dziewczyny nie odpuszczają. Nękają ich teraz by wybudowali kojec.
  9. [B]Kaduniu[/B]! może ja tutaj potwierdzę Twoją wpłatę na konto Stowarzyszenia [B]100,00 zł !!![/B] Jako że swój udział ma w tym też nasza [B]Oneczka03,[/B] ogromnie Wam kochane dziękujemy !!!!:multi::loveu:
  10. Też podziwiam cierpliwość[B] L/L[/B] i profesjonalizm Pani [B]Ewy[/B] ! Niesamowite te filmiki.
  11. Dziękujemy Wam dziewczyny pięknie [B]za 1 % !!!![/B] a[B] Mamie_Alfikowej z[/B]a bazarek !!! W Lecznicy mamy na sterylce sunię z tego wątku;[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220959-Mila-ju%C5%BC-w-swoim-DS-Druga-dalej-w-syfie-rodzi-co-cieczk%C4%99-TRAGEDIA!!-POMOCY[/url]! Niestety, nie można na nią zrobić bazarku bo ma "właściciela". Ech...
  12. [B]Sharka [/B]! pięknie dziękuję w imieniu [B]Lola [/B]! Pieluchy dotarły dzisiaj rano !!!! Siedzą na L[B]olkowe[/B]j pupie całkiem dobrze. Nigdy nie nosił Pampersów, no to teraz ma okazję... Dzięki, kochana ! [B] Oneczko03,[/B] ale okaz wyhodowałaś ! Super!
  13. Sunia nadal w Lecznicy. Jest cudowna. Sama psia łagodność. Na myśl że trzeba ją wydać, wszystkich skręca.... Dziewczyny nie odpuszczą, ale tak po prawdzie to nie ma się do czego przyczepić. Sunię zaszczepili, budę jako tako ocieplili,wyłożyli słomą, w mrozy zabierana jest do domu. Twierdzą że wyprowadzają ją na spacer :crazyeye:. Nawet ją wykąpali i obcięli kołtuny. Nie chcą jej wydać , 'bo dzieci ją lubią" .
  14. Mamusię wczoraj dziewczyny za Stow. "Dla braci mniejszych" zawiozły do Lecznicy. Jest juz po sterylce (była w ciąży). Kilka dni tam zostanie, by wydobrzeć. Niestety, "właściciele" nie chcą zrzec się suni. Samo wydarcie Jej na sterylkę odbyło sie w towarzystwie Straży Gminnej, bo wcześniejsze rozmowy trafiały w próżnię. Zobaczymy co będzie dalej... [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/65/zdjcie0013lj.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Nikaragua']z bazarku nie mam ani złotówki tym razem, niestety[/QUOTE] Szkoda Twojej pracy Nikaraguo, no ale cóż ??? [B]Na pociechę stary i nowy czarusiowy domek; [/B][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4333/czaru3.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1674/dscn3298f.jpg[/IMG]
  16. [QUOTE] reszta to tylko "stewardami" się zajmuje :evil_lol:[/QUOTE] [B]Energy![/B] Ty to widzisz ? Normalnie nas szykanują....! Cenzura jakaś , czy co?
  17. Już wysyłam adres. Są trochę obszerne, ale nie szkodzi. I tak ogromnie Ci dziękuję. Latem można trochę pieluch zaoszczędzić bo[B] Lolo[/B] hasa w ogrodzie, ale zimą - tragedia.
  18. Jestem w kontakcie z Nową Panią. Emek pomalutku się otwiera. W sytuacjach dla niego nie jasnych, albo gdy jest czymś zaskoczony pokazuje zębole albo warczy. Traktuje tak wszystkich, tylko nie na p.Grażynę za którą chodzi krok w krok. Pani Grażyna ma na szczęście wyczucie w prowadzeniu psów i ufam że relacje z domownikami sie ułożą. Na spacerach w Emka wstępuję duch psa bojowego i rzuca sie na wszystkie spotkane psiury... Prosiłam, żeby wyprowadzać go w szeleczkach i obróżce. I jedno i drugie plus linewka i adresówka Pani Grażyna dostała wraz z Emkiem i na Emku. Mam nadzieję że wszystko sie ułoży, ale póki co łatwo nie jest...
  19. W końcu dzisiaj znalazłam pieluchę [B]Happy6 ,[/B] do 'przymierzenia". Siedzi na pupie bez problemów, bo też[B] Lolo[/B] trochę zarośnięty. [B]Sharka, [/B]jeśli koszty przesyłki nie zrujnują Ci domowego budżetu, to będę bardzo wdzięczna na wspomożenie. Nie ukrywam że ciężkie czasy nastały , [B]Lolo[/B] golutki jak turecki święty i każda pomoc jest na wagę złota !
  20. Zniknęła mi z podpisu sygnaturka Stowarzyszenia. Nie wiem czemu? [B]ihabe[/B] słoneczko, poratuj !!!! Ty się na tym znasz !
  21. [quote name='Poker']Jak tam Loluś po podroży? Odgłuchł już?[/QUOTE] [B]Lolo [/B]jest nadzwyczajnym psem. Naprawdę jest inny niż wszystkie. Nie wiem skąd rano wiedział że sie 'załapie' na podróż i był w pełnej gotowosci do wyjścia? [B]Pokerk[/B]u ! gratuluję udanej akcji z Miśką. Ogromnie sie cieszę i podziwiam Twoje i dziewczyn zaangażowanie !!!
  22. Ogromnie sie cieszę. Cały czas podczytywałam ze sciśnietym sercem...uff!
  23. Czaruś juz w nowym domku. Pani "tymczasowa" wyprawiła Czarka z pojemnikami pełnymi ciepłego jedzonka; kurczak,ryż itp... W samochodzie Czaruś przeszedł samego siebie i japa mu sie nie zamykała przez 70 km... Wysiadłysmy z lekka ogłuszone, a przecież przed nami była dalsza podróż, bo do Wrocławia... Najbardziej wściekał sie na biednego[B] Lolka.[/B] Jak takie cyrki bedzie odstawiał w [B]DS[/B], to w try migi wróci do Bielska... Na szczęście dostałam takiego oto e-maila; [I]Dobry wieczór, Z Czarusiem wszystko w porządku, bardzo grzeczny, mało szczeka, bawi się, trochę śpi, tylko mało je i to mnie martwi (ale może on tyle jada, trudno mi powiedzieć). Pozdrawiam [/I] Nowe panie zasponsorowały dowóz w wyskosci 45 zł .:lol: Dzielnica zielona i spacerowa, nowe Panie b.sympatyczne .Sasiedzi też zapsieni, więc szczekliwośc Czarka być może jakoś ujdzie. Zapowiada się że bedzie dobrze !:lol:
×
×
  • Create New...