-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[quote name='Poker']WiosnaA, bardzo dobry pomysł. Z mojego bazarku wyślę pieniądze na konto babi2 i niech je spożytkuje na to co potrzebuje L/L[/QUOTE] Też tak myślę. Przypomnę że na rehabilitację L/L na koncie Stow. jest [COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]+ [SIZE=3][SIZE=3]37[/SIZE]4,02 [/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] zł ( stan na 27.01.2013 r.) .
-
Witaj [B]koelka[/B] ! Fajnie że pamiętasz.... Sygnaturki sobie w końcu naprawiłam. Trzeba stary link wykasować i wstawić go na nowo. Zauważyłam , że[B] Iga[/B] sekutnica daje chłopakom wycisk. Kłapie w powietrzu bez ostrzeżenia, jak tylko który sie zbliży do fotela .[B] Lolo[/B] oburzony na takie traktowanie, ale potulnie odchodzi, mamrocząc pod nosem...
-
Na naszym Stowarzyszeniowym koncie[B] L/L[/B] ma blisko [B]400,00 zł [/B]. Decydujcie dziewczyny , jakie wydatki pokryć. Może rehabilitację?
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Może ktoś Cię tu wypatrzy, maluchu ? -
[quote name='Malgoska']a jakie byłyby koszty?[/QUOTE] Dom łódzki to 350,00 zł z dobrą karmą , u długoletniej dogomaniaczki z zacięciem behawiorysty. Dom bielski pewnie podobnie. Jeszcze o tym nie było mowy. W obydwu domkach b.dobre warunki. Psiak mieszkałby z rodziną a nie w pustym pokoju ze starą kanapą jak to często bywa w tzw.pseudo- domowych DT. Czekam na decyzję domku bielskiego,bo zawsze lepiej mieć psiaka na miejsu. Potem sie bedę martwić skad wziąść na to pieniądze...
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Pokaż sie cudaku Swiatu ! Powstrzymuję się ze wszystkich sił , by nie wylądował u mnie na zawsze....Cudny jest ! -
Rysują sie dwa tymczasy. Płatne niestety, ale u wiarygodnych osób. Jeden nawet w B-B, alternatywą jest Łódż! Perspektywa organizowania kasy mnie mrozi. Mamy wystarczająco duzo problemów ze spłatą długów w Lecznicach, utrzymaniem kilkudziesięciu kotów i stada niedopcyjnych psów . Pakowanie sie w płatny tymczas to szaleństwo...
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Nie oddzwoniła. ( Miała być narada rodzinna z Czarusiem w roli głównej. ) -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj był dość sensowny telefon z Będzina. Zobaczymy, czy Pani jeszcze sie odezwie ? -
[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2448/sam1807j.jpg[/IMG] [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/1848/sam1819l.jpg[/IMG]
-
Dzień dobry[B] Smyczku ![/B] Nudy i nas ( z psiego puktu widzenia ). Ogród w śniegu, nic się nie dzieje.... Jedyne co ożywia menażerię, to pudło ze żwaczami. [B]Lolowi[/B] oczywiście nie mogę odmówić, więc potem pupa do mycia. Znalazłam w necie hurtownię gdzie żwacze można kupić na kilogramy po przystepnej cenie i zrobiłam ogoniastym prezent. Może przestaną "sprzątać" kocie kuwety. Przyszły dzisiaj nowe szeleczki od kochanej [B]taks[/B] !!!! Takie wiosenne, w żółtą kratę. Śliczne i na wymiar,oczywiście. Dziękujemy pięknie, kochana[B] taks[/B] !!!!! Zaraz wstawie zdjecie.
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
togaa replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, dokąd[B] Nika[/B] pojedzie na zimowe ferie ?:razz: -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
togaa replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, dokąd Nika pojedzie na zimowe ferie ? -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Szczekliwość i temperament chłopaka może nie sprawdzić się w blokowych warunkach. Szukamy dalej... -
Doszła na nasze Stowarzyszeniowe konto wpłata [B]260,00 zł [/B]od Pani Agnieszki G. z [B]Wrocławia[/B], z [B]Pracowni Grafiki Warsztatowej MDK na ul. Kołłątaja [/B]. Dochód z aukcji dziecięcych prac . [B]Poker[/B] ! bardzo , bardzo dziękujemy bo to za Twoją rekomendającją dzieciaki po raz kolejny wspierają Stowarzyszenie. Pieniądze te przeznaczymy na rehabilitacje [B]Leonka/Luzika.[/B]
-
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Oooo, zamknęła zakład, ciekawe.[/QUOTE] Dostała wymówienie najmu..... Był telefon w sprawie chłopaka. Mieszkanie w bloku, a Czaruś dość szczekliwy. Nie wiemy też jak Czarek do kotów? Trzeba to sprawdzić. -
CZARUŚ , kosmate psie cudeńko. Już nie sierotka. Ma dom !
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj odwiedziłyśmy Czarusia. Miał być psi fryzjer, ale zaprzyjazniona Pani groomer zamknęła na zimę 'zakład". Miała być sesja zdjęciowa, ale wariatuńcio nie ustał ani na sekundę... Rozpiera go energia. Trzeba by go zabrać gdzieś na teren zamknięty by się wyszalał i dopiero jak sie zmęczy, poobcinać farfocle na łapkach i porobić zdjęcia...... -
Dodzwoniłam sie dzisiaj. Okazało sie że Pani Gabriela bardzo się w Nowy Rok rozchorowała i z zapaleniem płuc dwa tygodnie spędziła w domu Syna. Z Misią oczywiście, która nie odstępowała Pańci na krok. Za gorąco było Misi w pościeli, to zajęła posłanko labradorki-rezydentki, a ta sirota na to sobie pozwoliła... Kot goniony był regularnie aczkolwiek nieskutecznie. Reasumując, jest dobrze. Tylko zdrowia Pani Gabrysi trzeba życzyć. Dużo zdrowia. Po niedzieli podjadę spisać umowę adopcyjną i zrobię blondynie zdjęcia. Aaaa...Misia już nie jest Misią a Myszą. Zresztą nazywana jest różniaście. Pani Gabriela prowadzi z Myszą długie rozmowy i bardzo się sobą cieszą.
-
Dziewczyny, adresówkę gałganowi przyczepcie do obroży. Nawet taką jak do kluczy, jakąkolwiek ...