A więc mam dobre wiadomości ;D dziś do domku poszedł Bandyta, pani odebrala Alfe, i jutro pani zgłosi się po Pluskwe. ;D
OTO ZDJĘCIA Z ODBIORU ALFY.
[IMG]http://img510.imageshack.us/img510/7096/pict0127sq2.jpg[/IMG]
To zostawie ;P
wczoraj wieczorem już ok. 16.? Przyszedł mal bullowaty tak nam sie zdaję :evil_lol: dziś zrobię mu zdjęcia i wyśle,bo wczoraj zabardzo mu sie nie przyjżałam ;PP
o jeju... z jednej strony sie ciesze z drugiej płaczę :-( a o
[*]Marxiu
[*] będe pamiętać cały czas...:-( aj normalni siedzei płaczę.. ach.. a miałam ochte jutro z nim iść na spacer...
[quote name='Alicja']było u Magdy ;)...wstawiam tutaj :p
http://interia360.pl/moim-zdaniem/artykul/psi-zywot-cala-prawda,3889
bardzo fajny text
No przeczytałam, fajnie ;)
[quote name='Wola']ale nam się zawęża grono i to na chwilę przed świętami:D no rewelacja :D To ile nam ich już zostało (licząc że zarezerwowane to takie co dom mają)? ja naliczyłam 7. Teraz moje priorytety z bullowej listy to Sauron i Pluskwa.
No jeju... nie mogę wyjść z zachwytu co to za psiak. No ona jest rewelacyjna wprost.[/quote]
na mojej na 1 jest Sauron ;D a zresztą wszystkie ;D No też się ciesze że przed tymi mrozami co się niedłygo zaczną idzie ich coraz więcej :multi: