Więc mam dobrą wiadomość: Mał rudziaszek znalazł domek. :multi: Lecz nie pojechał do tam gdzieś koło Olsztyna ;P. Nie mogłyśmy znalesć transportu...ale znalazł się bardzo fajny pan, który zakochał się w maluchu od pierwszego wejrzenia :loveu: i go zabrał ;D
[quote name='andzia69']dokladnie - taka Bolusioowa:loveu:
może kupcie bullkom redbullki to polecą do nowych domkow???:evil_lol:[/quote]
o taaak dla każdego po redbulku ;P a najbardziej dla Sauronika..
Mam zdjęcia tego nowego amstaffa ;]
[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f88bf236ab405337.html[/IMG][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f88bf236ab405337.html[/URL]
[LEFT]
[/LEFT]
[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f88bf236ab405337.html[/IMG]
[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0ec7d8da55b13760.html[/IMG]
No też się dopiero teraz zaczełan zastanawiać czy do dobrze.:roll: teraz nie wiadomo czy warto spróbować, bo jak by wzioł i było by wszystko super, to wspaniale.
Wrzucaj zdjęcia tej ślicznotki ;* nie jest tak cicho :cool3: [COLOR=red]Emdzionek [/COLOR][COLOR=black]rezerwuje dla kolegii tego malego rudziaszka ;D ;D Okazało się ze jutro bede w schronie więc Natalia spacerek chyba na piątek musimy przełożyć ;) Więc bede jutro i odrazu wchodząc rezerwuje malucha ;D Tylko [B]szukamy transportu[/B] [/COLOR][COLOR=magenta][B]GDAŃSK-OLSZTYN. [COLOR=black]Dla malucha !!![/COLOR][/B][/COLOR]