Jump to content
Dogomania

elapieczus1

Members
  • Posts

    1765
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elapieczus1

  1. Oluś jest przeuroczy zdrówka życzymy P.S.pozdrowienia od znajomych z owczarka wbrew pozorom część starych bywalców pamięta i pyta o Was zdrówka życzymy i wytrwałości w nauce karmienia:)
  2. [INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210946-MEGA-BAZAR-KSIĄŻKI-CIUSZKI-DLA-KAŻDEGO-COŚ-MIŁEGO-NA-SKARPETĘi-m.Talcott"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2109...TĘi-m.Talcott[/COLOR][/URL] zapraszam pomóżcie cioteczki w podrzucaniu[/INDENT]
  3. do nas też napisał:) gratulujemy:)
  4. http://www.dogomania.pl/threads/2109...7#post17231887 zapraszam na nowy bazarek serdecznie prosząc o pomoc w podrzucaniu
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210946-MEGA-BAZAR-KSIĄŻKI-CIUSZKI-DLA-KAŻDEGO-COŚ-MIŁEGO-NA-SKARPETĘi-m.Talcott?p=17231887#post17231887[/URL] zapraszam na nowy bazarek serdecznie prosząc o pomoc w podrzucaniu
  6. [URL]http://www.youtube.com/user/urban064#p/u/0/b_a1ejtGN1Y[/URL]
  7. Wyniki: Egzamin PT1 1. Majka Wilczy Klan (ON) 2. Kenzo Wilczy Klan (ON) 3. Kaja Wilczy Klan (ON) 4. Harpun Wilczy Klan (ON) 5. Navi (DON) - nie pamiętam imienia rodowodowego, dlatego napisałam domowe [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley9.gif[/IMG] PT2 1. Windream Terviland (OBT) 2. Fayenne vom Pfarrhof (Hovowart) 3. Limon (Alaskan Malamut) 4. Bastdals Kari (OBT) 5. Kokos (Sznaucer miniaturowy) 6. Sony z Klanu Prajzendanca (DON) 7. Lars Donum Cordis (OBG) 8. Lucky (Labrador) PT3 1. Kassandra Tasmańska Elitte (Berneński pies pasterski)
  8. kochany SPAJDERKU z okazji TWOICH piątych urodzin życzę Ci zdrowia przede wszystkim, wielogodzinnych spacerów z pancią,michy pełnej pysznego żarełka,wspaniałej zabawy z przyjaciółmi oraz dużo wypadów nad wodę gdzie uwielbiasz chodzić a raczej pływać KOCHAM CIĘ [SIZE=6] [SIZE=6]
  9. Uploaded with ImageShack.us
  10. tarzanie turlanie:)
  11. i uśmiech kochana piłeczka:) więcej nie rób w pogoni za ... pasją
  12. uwielbiam ten wywalony jęzor i zawadiacki wzrok
  13. przypominamy się:)
  14. a ja rano zrobiłam przelew z bazarku wprawdzie jeszcze czekam na wpłatę od jednej osoby ale może potrzebne są pieniążki (wysłaną kwotę powiększyłam do 55zł)
  15. (*)żegnamy
  16. dziś minął rok jak dołączył do Ciebie kochana Lazy Tekila nasz wspaniały kochany spokojny i wyrozumiały boksiu naszej Sylwi biegajcie tam razem i czekajcie na nas kiedyś się spotkamy
  17. dziś minął rok odkąd odszedł Tekila dziś na spacerze wspominałyśmy go z Sylwią biegaj sobie na zielonych łątach Tekilciu (*)
  18. może ktoś owczarki wstawi co u ciebie :)u nas lipa Łukasz mi choruje:(od grudnia ubr znowu leje i zimno jest:(
  19. jakies zdjecia?
  20. tak ale przesiadka na ul kołłątaja w autobus803 bo Arkońska jest w remoncie chyba że u góry w 1lub 9 wsiądziecie i na Wojska Polskiego wysiądziecie przy schronisku I MIĘDZYPARKOWĄ W DÓŁ I JESTEŚCIE
  21. dziś padało od5 rano do ok 9 i przelotny deszczyk jakąś godzine temy poza tym ok my niestety ze wzgl na stan zdrowia mojego syna ,który jest po szpitalu niestety nie zdecydowaliśmy się iść ze wzgl na pogodę właśnie:(
  22. [quote name='ewelinabuck']dziekuje Elu bardzo:):zawsze was milo wspominam a spajder to urodzony model[/QUOTE] czy będziesz na wystawie?ja będę na owczarkach ale moze wpadniemy na siebie
×
×
  • Create New...