u nas wbrew pozorom nie było upalnie wczoraj owszem żar tropików rano wstałam o 7:30 i zaczęłam szykować siebie i dzieci na wyjście o 9 musiałam wziąć prysznic bo tak było gorąco że mokra byłam a o 9:40 zachmurzyło się gdy dojechaliśmy do lasu i zdążyliśmy rozpalić ognisko zaczęło padać najpierw mżawka potem przelotnie teraz np leje masakrycznie
Dawno tutaj nie zaglądałam więc postanowiłam odświeżyć wątek byliśmy dziś na całodniowym spacerze nad jeziorem
tak Spajder relaksuje się przed spacerem gdy my szykujemy się do drogi
jesteśmy w lesie
z siostry córką w wodzie
i wodne szaleństwo
[quote name='MagdaNS']
Elapieszus1 pieniążki za bazarku dotarły, bardzo dziękuję w imieniu Skarpety, zaraz potwierdzę na bazarku.
[/B][/QUOTE]
bardzo się cieszę znalazłam nowe fanty więc postaram się nowy bazarek zrobić
miałaś już kontakt z innymi koordynatorami?byłam dziś w urzędzie i dostałam druk do wypełnienia ,,zawiadomienie o zamiarze zorganizowania zgromadzenia,,
[quote name='sylwiaskalska']Po pierwsze wielkie gratulacje , maly jest czadowy i te włoski a Lazy jak na nianie brawurowo się zachowuje
Musze do was wpaść na kawkę :)[/QUOTE]może razem się umówimy?
co niedzielę spotykamy się o godzinie 11 na psiej polanie za orłami w parku Kasprowicza i ruszamy na spacer dog trekingowy po puszczy Wkrzańskiej zapraszamy
jednocześnie zapraszam na akcję ZERWIJMY ŁAŃCUCHY której jestem koordynatorem zapraszam do pomocy
[URL]http://www.zerwijmylancuchy.pl/[/URL]