[quote name='LAZY']Elu narazie z powodów mało od nas zależnych nie mamy stałych miejsc spotkań. A gdzie mieszkasz? Jakby co to mozemy sie poprostu umówić w mniejszym gronie.
[/quote]
mieszkamy przy parku Kasprowicza często jesteśmy na wybiegu a w dni powszednie chodzę z psiakiem na spacer od parku do Arkonki i wracamy tą samą drogą:lol: fajnie bybyło jakbyśmy się umówiły i spotkały,razem zawsze raźniej:multi: