Jump to content
Dogomania

elapieczus1

Members
  • Posts

    1765
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elapieczus1

  1. witam,pozdrawiam i zapraszam moze ktoś się skusi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194904-HITY-KSIĄŻKOWE-NA-SKARPETĘ-IM-TALCOTT-do-30-listopada[/URL] odpoczywaj Celinko :)
  2. myślałam że znacie tego psiura ze samoyed wiem:)
  3. [URL]http://wirtualnyznicz.pl/pid,577427,zapal.html[/URL] zapalone Kasiu pamiętam (*)
  4. (*)(*)(*) dla naszych milusińskich
  5. A KTO TO JEST sAMEK?
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194904-Różności-książkowe-na-Skarpetę-im.-Talcott-do-31-października/page3?p=15628555[/URL]
  7. mogę prosić o pomoc w podnoszeniu bazarku skarpetowego do górY ?
  8. [URL="http://img96.imageshack.us/i/zdjcia372.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8852/zdjcia372.jpg[/IMG][/URL] [B][I]Gryfonik Czort [/I][/B] [URL="http://img202.imageshack.us/i/zdjcia361.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3980/zdjcia361.jpg[/IMG][/URL] dwie godziny w jedną stronę chwila odpoczynku i wracamy [URL="http://img716.imageshack.us/i/zdjcia365.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6882/zdjcia365.jpg[/IMG][/URL]
  9. alek i Czort [URL="http://img98.imageshack.us/i/zdjcia356.jpg/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4720/zdjcia356.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img267.imageshack.us/i/zdjcia358.jpg/"][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/7285/zdjcia358.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img2.imageshack.us/i/zdjcia378.jpg/"][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/9517/zdjcia378.jpg[/IMG][/URL] chyba jest zadowolony [URL="http://img638.imageshack.us/i/zdjcia381.jpg/"][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/9030/zdjcia381.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img145.imageshack.us/i/zdjcia367.jpg/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3850/zdjcia367.jpg[/IMG][/URL]
  10. troszkę wcześniej jutro wsztawię resztę
  11. [IMG]http://images37.fotosik.pl/334/ab9e188f7b923ca8med.jpg[/IMG] [quote name='Mayka']Ela, dzięki za dokładny opis naszej [COLOR=blue][B][U]wycieczki[/U][/B][/COLOR] i za spotkanie. Nam to zajęło ponad 4 godziny, bo z domu wyszliśmy o 10, a wróciliśmy po 14, tylko że tą dodatkową godzinę spędziliśmy w autobusach. W drodze powrotnej Kenzo od razu ułożył się w autobusie do spania i spał całą drogę [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley1.gif[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/357/e4b355e810907d96med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/341/bb715ee291b07cf0med.jpg[/IMG] Tak wyglądał Kenzo godzinę po powrocie [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley17.gif[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/357/bc2b2cf8575faa93med.jpg[/IMG] A tak 4 godziny po powrocie [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/353/24e7fbc75aee586cmed.jpg[/IMG] Wstał dopiero po 19, czyli potrzebował 5 godzin na [COLOR=blue][B][U]regenerację[/U][/B][/COLOR] [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley36.gif[/IMG] [/QUOTE]
  12. spotkanie się dzisiaj odbyło pomimo że rano ok 8 zaczęło kropić ,[COLOR=blue][B][U]koło[/U][/B][/COLOR] 10 wyjrzało słoneczko:) potem znowu się zachmurzyło ale nie padało było nawet 10 stopni ale strasznie wiało:)Spotkałyśmy się przy fontannie przy urzędzie,ruszyłyśmy do parku i spuściłyśmy psy na psiej polanie za orłami,potem aleją kasztanową szłyśmy w stronę amfiteatru by go minąć i ruszyć do Lasku Arkońskiego. Minęłyśmy Różankę ([COLOR=blue][B][U]ogród[/U][/B][/COLOR] różany)by wejść na teren lasu gdzie pokazałam Mayce któredy dojść na szczeciński wybieg dla psów na którym zabawiłyśmy dobre pół godziny psy pobiegały [COLOR=blue][B][U]Kenzo[/U][/B][/COLOR] nawet zaliczył jedną ,,przeszkodę,,agillity po czym ruszyłyśmy dalej lasem w stronę Głębokiego .Wybrana droga okazała się niewypałem ponieważ Kenzo od razu zaliczył strumyk z bagienkiem a tego nie chciałyśmy [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG] cofnęłyśmy się i suchą drogą leśną doszłyśmy do Arkonki (miejski kompleks basenowy w lesie)okrążyłyśmy arkonkę i drugą stroną lasu spacerkiem wróciłyśmy do miasta .A jakąś godzinę po powrocie do domu zaczęło padać[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley21.gif[/IMG]więc szczerze mówiąc udało się dzięki za spacer :)swoje zdjęcia wstawię jutro w sumie my mieliśmy 3 godzinny spacer Mayka pewnie godzinę dłuższy ale warto było:) a oto zdjęcia Mayki Spajder goni piłkę, a Kenzo Spajdera [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley17.gif[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/353/3aa00d2c68df2fcamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/357/9ee2640a65ede992med.jpg[/IMG] przywitanie ze spanielkiem [IMG]http://images41.fotosik.pl/353/5d9484515deda547med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/357/23305ff4ea6def4amed.jpg[/IMG] Spajder w oczekiwaniu na piłkę [IMG]http://images43.fotosik.pl/357/c5f219fe72c892d5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/353/9c672198cca07751med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/357/ac1d1c968da94badmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/357/c01bf99cbee21ddemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/358/98003856ec3d4034med.jpg[/IMG]
  13. a to już innt spacer...... w roli głównej moi dwaj najmłodsi panowie
  14. z Łukaszem tata z synem:) szczery uśmiech (ząbki podczasu śmiania wypadły)co go tak rozbawiło nie pamiętam tu się zorientował ze czegoś mu brakuje
  15. temperatura tego dnia
  16. jesień
  17. ot i wynalazła dziwne nie latają nie ma czym się przejmować jeść ich nie będę
  18. pancia poluje ja czekam Uploaded with ImageShack.us a to co?
  19. poszłam na stronę za potrzebą Spajder szukał mnie wzrokiem na wszystkie strony w zaroślach zobaczyłam parę bażantów niestety nie udało mi sie cyknąć im foty postrzelamy sobie nasionami
  20. Marcin próbuje nas wszystkich obiektywem złapać
  21. zbieramy liście i żołędzie na różaniec do szkoły boję sie:)
  22. w liściach:) strzelamy sobie
  23. spacerkiem po parku
  24. Gryfonik Czort Łukasz z zawsze pilnującym go Spajderem czasem mam wrażenie ze jego bardziej słucha niż mnie dwie godziny w jedną stronę chwila odpoczynku i wracamy
  25. zagadana ale i szczęśliwa piękna pogoda dopisła to i spacer sie udał z małymi urwisami chyba jest zadowolony
×
×
  • Create New...