[quote name='Asior']weszka tak wet w schronie go ocenił...a on jest naprawde wieeelgachny, za duży jak na sznaucera.....[/quote]
Przerośnięte olbrzymy to też nie taka rzadkość. On nie ma sierści CTRa... i głowa taka sznaucerza, z grzywką i brodą a nie takim "zakołtunieniem" jak ma CTR... dlatego jakoś mam wątpliwości :roll:
Zobaczcie sami to jest CTR tyle że zadbany
[CENTER][IMG]http://www.hauward.pl/jpg/czterros3.jpg[/IMG][/CENTER]