Wiesz aisaK nie każda osoba po 60. to staruszka. Moja mama by ci za to dała ;) Ona ma mnóstwo energii. Taka osoba jeśli jest już na emeryturze, spędza dużo czasu w domu, ma czas dla pieska, może z nim spacerować całymi dniami, pieścić, dokarmiać, rozpieszczać ile wlezie. Najważniejsze żeby była sprawna, zdrowa i energiczna. Taka wesoła starsza Pani ;) to czasem wręcz idealny właściciel :)