[quote name='Tobi&Wera']
[COLOR=black][FONT=Verdana]W niedziele również na wystawie w Nowym Dworze Mazowieckim wystawiałam na Młodego Prezentera Syberian Huskiego NOT STOP FIRE Eskimoski Domek (FIRE). To naprawdę wspaniały pies i świetnie sie go wystawia. Przeszliśmy razem do finałów i zajęliśmy drugie miejsce. :D. Fire był juz bardzo zmęczony ale i tak świetnie nam poszło. Dziękuje Justynie, która pomagała mi w ćwiczeniach z nim no i za ta, ze mi go pożyczyła na MP. To były dwa niezapomniane wystawowe dni.[/FONT][/COLOR]
[/quote]
Werka, nie ma za co :) Bardzo dobrze dogadałaś się z Firkiem i świetnie się razem prezentujecie :) Oto dowód ;)
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/251629/00000013.jpg[/IMG]
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/251629/00000014.jpg[/IMG]
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/251629/00000015.jpg[/url]
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/251629/00000050.jpg[/IMG]
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/251629/00000051.jpg[/IMG]
[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/251629/00000052.jpg[/IMG]
I coś na dokładkę ;)
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200809/61776/251629/00000048.jpg[/url]