mortikia
Members-
Posts
2427 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mortikia
-
Problem z agresją u owczarków widać coraz częściej. Hodowcy powinni skupić się na tym, aby dobierać skojarzenia także pod kątem charakteru. To smutne, że są ludzie uważający, że dobry pies to agresywny pies :shake: Ciężko trafić na zrównoważonego owczarka...
-
[quote name='dorplant']Hodowla "Dorplant" organizuje w Łodzi zajecia z przygotowania do wystawiania ON-kow !! Chetni moga sie zglaszac pod nr tel 509 963 575 Zajecia sa BEZPLATNE! odbywaja sie w sobote i niedziele (w marcu 14-15 , 28-29 ) w godz 14-15 ! Zapraszam ![/quote] Szkoda, że takich zajęc nie ma w Warszawie :shake:
-
Słuchajcie, może możecie pomóc? Mini jest piękna i na pewno domek szybko się znajdzie. Ja szukam domu dla równie ładnej panienki o imieniu Tika, to jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudna-tika-bez-ogona-szuka-nowego-domu-warszawa-nowe-zdj-str2-140122/[/URL] Tika to suczka do kolana, ok. 10miesięczna, bardzo łagodna. Wróciła z adopcji :shake: Pilnie poszukujemy domku stałego lub dobrego tymczasu.
-
Cudna TIKA bez ogona - SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE :)
mortikia replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Psiarze, pomocy!:shake: -
Cudna TIKA bez ogona - SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE :)
mortikia replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
Domek potrzebny jak najszybciej!!!:-( -
[quote name='Rybka_39']Kto się zajmuje adopcjami husky?:roll:[/quote] Z adopcjami husky jest teraz duży problem. Wczoraj miałam dwa telefony od dwóch różnych osób z Warszawy, które znalazły dwa młode siberiany i prosiły czy wezmę psy do siebie. Ale przy moim stadzie tego zrobić nie mogę. Jestem zapsiona. Mogę jedynie pomóc w ogłaszaniu husky i szukaniu domów.
-
Siberian husky suka porzucona w gminie Płoniawy - szuka domu!!!
mortikia replied to Kuna's topic in Już w nowym domu
Jak wygląda sytuacja suczki? Zachowanie poprawiło się choć trochę? -
Wadera i jej dzieci . ZWROT Z ADOPCJI-pomoc potrzebna.
mortikia replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Witajcie. Jak wygląda sytuacja z maluchami? Ile ich zostało do oddania? W jakiej są kondycji? Ile teraz mają? Wiem, dużo pytań ;) Ale być może będzie domek :cool3: Hodowcy kotów rasowych (norweskie leśne itd), mają dwa kundelki, mieszkają w dużym domu z ogrodem i szukają owczarkopodobnego chłopaka, który mieszkałby na podwórku i miał możliwość przebywania też w domu. -
Cudna TIKA bez ogona - SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE :)
mortikia replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39'][URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1987014_cudna_tika_jeszcze_psie_dziecko_bez.html"]Cudna Tika jeszcze psie dziecko, bez ogonka i bez domu![/URL][/quote] Dziękujemy :multi: -
[quote name='nordic blue'][I][FONT=Times New Roman][SIZE=3]...Mortikia, śliczne foteczki !!! Jak zwykle bardzo oryginalne. Bardzo mi sie podobają:)[/SIZE][/FONT][/I] [/quote] [quote name='nordic blue'][FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]Justyna, ale tam zielono u Was! Przepiękny krajobraz :loveu:[/I][/SIZE][/FONT] [/quote] Agnieszka, dzięki :) Te zdjęcia są z wypadu nad wodę parę dni temu ;) Okolica przepiękna: wszędzie zielono :loveu: Wilk: [IMG]http://images44.fotosik.pl/147/7e212ae30f56d582.jpg[/IMG] Gonitwa: [IMG]http://images44.fotosik.pl/147/8aa45c2d9c5230de.jpg[/IMG] Wrrrr... ;-) [IMG]http://images45.fotosik.pl/147/ff4bac75d50dd7bb.jpg[/IMG]
-
[CENTER] [B][SIZE=1]Znaleziono sukę Syberian Husky Młoda ok 2-letnia Poszukuję właściciela w okolicach Rumii (pomorskie) Kontakt mail oraz tel 515 853 769 lub 601 082 230 Nie jest to aukcja typowa Nie sprzedaję lecz szukam właściciela Zastrzegam sobie prawo do odwołania i zamknięcia licytacji przed upływem terminu[/SIZE][/B] [/CENTER] [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/oryginal/665/03/22/665032243[/IMG]
-
[CENTER] [FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=1][B]WITAM [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=1][B]ODDAM PSA DRUGIEJ ODMIANY SZAR PEI [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=1][B]W DOBRE RECE [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=1][B]MA ROK I MIESIAC [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=1][B]BARDZO LUBI DZIECI [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=1][B]I ZABAWY [/B][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman, Times, serif][SIZE=1][B]SZCZEPIONY [/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=1][B][FONT=Times New Roman]ODROBACZONY [/FONT][/B] [/SIZE] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]ZDJECIA PONIZEJ[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]KONTAKT TELEFONICZNY [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=1]511615860[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=1][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/666/75/52/666755237[/IMG] [IMG]http://photos04.allegroimg.pl/photos/400x300/666/75/52/666755237_1[/IMG][/CENTER]
-
Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.
mortikia replied to Chandler's topic in Już w nowym domu
[CENTER]Śliczny chłopak!:loveu:[/CENTER] -
[quote name='Rybka_39'] 1 [FONT=Century Gothic]Suczka husky, 6cio-letnia, w schronie od marca, przywieziona z Krasnegostawu, blakala sie porzucona po wyjezdzie wlasciciela zagranice. Wlasnie linieje wiec siersc wyglada biednie ale jest zdrowa. Jest to pies z duza sklonnoscia do dominacji nad innymi zwierzetami, powinna isc do domu w ktorym nie bedzie innych zwierzat. Zaraz po pozowaniu do tych zdjec wziela udzial w bojce ktora trudno bylo przerwac, nie przejela sie nawet polaniem woda. Bardzo potrzebuje dlugich spacerow, biegow z rowerzysta, itd. aby wyladowac nadmiar energii.[/FONT] [FONT=Century Gothic][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/doroslyhusky.jpg[/IMG][/FONT] [URL="http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/doroslyhusky2.jpg"]http://i307.photobucket.com/albums/n...oslyhusky2.jpg[/URL] [URL="http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/doroslyhusky4.jpg"]http://i307.photobucket.com/albums/n...oslyhusky4.jpg[/URL] [URL="http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/doroslyhusky5.jpg"]http://i307.photobucket.com/albums/n...oslyhusky5.jpg[/URL] [URL="http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/doroslyhusky6.jpg"]http://i307.photobucket.com/albums/n...oslyhusky6.jpg[/URL] [url=http://i307.photobucket.com/albums/n...oslyhusky7.jpg]Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket[/url][/quote] [CENTER]Mam w domu stado malamutów i husky ;) Ta suczka z wyglądu i opisu wygląda raczej na malamutkę. Jest bardzo podobna do jednej z naszych czarnuch :loveu:[/CENTER]
-
Cudna TIKA bez ogona - SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE :)
mortikia replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Russellka']Zrobiłam takie małe "coś" ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/143/434c74e178f98c24.png[/IMG][/URL][/quote] Dzięki !!!! :multi: -
Cudna TIKA bez ogona - SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE :)
mortikia replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasienka001']piękna, ale chyba musi znaleźć dom z doświadczonymi właścicielami... skoro obecni tyle z nią pracowali i nie dali rady[/quote] Byłoby idealnie, gdyby trafiła do osoby pracującej w domu, bo Tika nie lubi samotności. -
[quote name='werbena520']:shake:...małe dziecko i pies po przejściach... z traumą:crazyeye:...Kiepsko to widzę:roll:[/quote] A skąd. ;) Jest dużo psów do oddania - wielki wybór. Nie każdy nadaje się do domu z dzieckiem, ale z pewnością mozna takiego znaleźć ;) U nas teraz błąka się kilkumiesięczny DONek - przepiękny, został wyrzucony z samochodu. Nieufny w stosunku do obcych (podchodzi tylko do dzieci), dlatego jest problem z jego złapaniem, ale jeśli ktoś byłby chętny psa zaadoptować lub dac mu dom tymczasowy to proszę o wiadomość na pw z numerem telefonu i informacjami jakie warunki możecie mu zapewnić - jak tylko złapię psa ("polowanie" w poniedzialek;)) to będę dzwonić.
-
[quote name='MyrkurDagur'] Odebrałam właśnie wiadomość od Pani z TOZu, że sunia znalazła dom - nie wiem tylko jaki... Poprosiłam w mailu, by Pani dokładnie napisała, do kogo sunia trafiła... Poza tym, chyba troszkę trzeba poczekać, bo różnie bywa - mam jednak nadzieję, że to ten jedyny dom...[/quote] Świetna wiadomość :multi:
-
Tułający się ONek po Wawie-DONka już złapana prosto do DS
mortikia replied to Zbójini's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek'][B]A co z tym psem z Lubelskiej???[/B][/quote] Ciągle biega po okolicy. Będę tam w poniedziałek i będę go szukała. Mam dodatkową smycz, więc postaram sie go złapac. Czy byłby ktoś chętny na dt? Ja nie mogę go wziąć do siebie :shake: -
Podnoszę i ogłaszam dalej ! :multi:
-
Cudna TIKA bez ogona - SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE :)
mortikia replied to mortikia's topic in Już w nowym domu
[quote name='mortikia'] [CENTER]Uśmiech :) [IMG]http://images39.fotosik.pl/143/bcdf4684d136895b.jpg[/IMG][/CENTER] [/quote] [CENTER]Hop po domek piękna ! :loveu:[/CENTER] -
[quote name='Daniel ED']Best Girl-kl.otwarta :-)[/quote] Mała pomyłka, już poprawiłam ;)
-
[CENTER] Journey Fortunatus "Jerry" i Baia Mare z Klanu Wydry "Sweety" :loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/147/4c0e6a5992ae980e.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/146/aa46c6d333a5b877.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/142/7e971e3e05894c40.jpg[/IMG] Sweety [IMG]http://images38.fotosik.pl/142/da88dfb99123bc7a.jpg[/IMG] Jerry [IMG]http://images50.fotosik.pl/146/7dca2ed66702167c.jpg[/IMG][/CENTER]
-
[quote name='ARGIS']A jak to wygląda przy długich trasach ale pociągiem... ??? Jestem z lubelskiego a chce dojechac do Szczecina pospiesznym, spory kawałek drogi :roll:[/quote] Często jeżdżę pociągami ;) Najważniejsze - kaganiec. Poza tym - jeśli pies jest w klatce nic za niego nie płacisz. Jeden pies-jedna osoba (niestety:shake:). Moje psy w pociągu są grzeczne, leżą w jednym miejscu, nigdy nie miałam z nimi problemów. :)
-
Joy, Diana i Kana - przeciwieństwa się przyciągają ;-)
mortikia replied to mortikia's topic in Owczarek niemiecki
Zdjęcia z podwórka ;)