Dzień Doberek.
Ja chyba coś zaniedbuję tę Waszą galerię :oops:
Ale to się zmieni :cool1:
[url]http://img442.imageshack.us/img442/9582/s201108202sv7.jpg[/url]
:loveu:
Ach dziękujemy :cool3:
Zamówiłam Benkowi bluzę, o taką, numer 21.
[url]http://futrzakowo.pl/_var/gfx/ab8f81dc0f9f57dc08e9deed3fbc8b55.jpg[/url]
W piatek będzie dostawa, wiec moze we wtorek zostanie wysłana :p
[quote name='deer_1987']Lancuszek dziwnie na takim malym psiaku wyglada..[/quote]
A mi się podoba :eviltong: Myslałam jeszcze nad podwójnym, ale był za duzy.
I takie dwa na osłodę :p
Niedługo będę robić zakupy i chyba pokuszę sie na bluzę dla małego, bo jak wychodzimy na dwór w mróz, to się trzęsie jak galareta.
[img]http://i44.tinypic.com/15d3zw2.jpg[/img]
[img]http://i40.tinypic.com/213gfiv.jpg[/img]
Ładnie ;) ? Też mi się wydaje że może być, tylko trzeba koniecznie ją wymienić, bo mu z głowy spada.
Teraz wrzucam kilka zdjęc i lece do przygotowań na sylwestra :razz:
[img]http://i41.tinypic.com/2duy3qo.jpg[/img]
[img]http://i41.tinypic.com/25sqwle.jpg[/img]
[img]http://i41.tinypic.com/35hics4.jpg[/img]
[img]http://i40.tinypic.com/11h5fg1.jpg[/img]
[quote name='anitaaa i bartis']Nie było wam zimno ? :cool3: Bo u nas okropnie zimno jest[/quote]
U nas też, jak wychodze na podwórku z małym to zaraz mi ręce marzną.
Jak Wam się podobają nowe Benkowe 'kreacje'. Łancuszek jest akurat, ale obroża z bandamką jest trochę za duża i musimy wymienić na mniejszy rozmiar.
[img]http://i44.tinypic.com/mbn2wx.jpg[/img]
[img]http://i39.tinypic.com/2jeemfc.jpg[/img]
[img]http://i42.tinypic.com/33bz66g.jpg[/img]
[img]http://i40.tinypic.com/210yi49.jpg[/img]
Dzisiaj byłam w sklepie zoologicznym i nie mogłam się powstrzymać by nie kupić obroży :evil_lol: Obroża z bandamką jest jednak za duża, musze ja wymienić na mniejszy rozmiar, natomiast łańcuszek jest akurat. :D
[img]http://i44.tinypic.com/mbn2wx.jpg[/img]
[img]http://i39.tinypic.com/2jeemfc.jpg[/img]
[img]http://i42.tinypic.com/33bz66g.jpg[/img]
[img]http://i40.tinypic.com/210yi49.jpg[/img]
[quote] czy ta psinka, to szczeniaczek? :smile:
[URL]http://i39.tinypic.com/s2cun6.jpg[/URL]
Zapraszam do galerii![/quote]
Benek ma ponad rok :eviltong:
[B]
crazydaisy,[/B] to spróbujemy :) dziękuję za rade.
a my chyba zaraz wybierzemy się na spacerek. Wziąć aparat? :razz:
[quote][I][B]Kinguska[/B] A dobrze przed chwilą wstałam :multi: Psy już po porannym spacerku z mamą i śpią :loveu:[/quote]
[/I]
Ja dzisiaj wcześnie wstałam bo o 9.30 :evil_lol: Jutro juz sobie nie pośpię tak. A ja własnie za niedługo startuję na pole z małym.