Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. musimy szukać DT- obiecane pieniązki prześlę ale troszkę mniej
  2. a teraz powiem Wam żart. Zadzwoniła dzisiaj babka z Tarnowa i chciała Figusię do budy do pilnowania domu
  3. [quote name='fizia']Jeszcze raz ukłony i ogromnie podziękowania dla Pani Wandy i całej Jej Rodziny!!!! [IMG]http://www.prod.bulbsonline.org/ibc/imageset/t/tulipa/darwinhybrid1.xml?size=large[/IMG] [IMG]http://img34.glitterfy.com/11073/glitterfy1104140908D31.gif[/IMG][/QUOTE] śliczne kwiaty i jeszcze sliczniejsza Fgusia Dzięki
  4. [quote name='Jasza']Trzymasz się jakoś Wtatara?[/QUOTE]. W sobote było OK. Cieszyłam sie ze tak chetnie wsiadła do samochodu i pojechała. A teraz nie jest wesoło, a raczej bardzo bardzo smutno no nie trzymam się
  5. bardzo dziękuję Ja wkleję te z pożegnania
  6. no to czekam na Kodiego- jutro mały będziesz bezpieczny
  7. trzeba nadal ogłaszać. A jak tam nowa wizyta
  8. Kto porobi ogłoszenia. Poprosze Fizię aby umieściła je FB
  9. no to w niedługim czasie zmieniany tytuł .BRAWO
  10. jak uciekła, jak była w szeleczkach
  11. [quote name='mshume']Miałam super telefon o sunię, z Bydgoszczy. Szukam kogoś do wizyty. O Misię puchatkę nikt nie pyta :([/QUOTE] a ona taka śliczna
  12. Sedziku , a moze nowe foki i nowe ogłoszenia
  13. [quote name='dominikabankert']Wtataro odhacz ze maglolek juz wplacila deklaracje za marzec bo wpalcala 40zl-zaznaczyla ze 20zl za luty i 20zl za marzec[/QUOTE] to już dawno zrobione A TERAZ ROZLICZENIE pozostało 248 zł , do tego doliczyc 30 zł Paulinken- jaka to ma być deklaracja
  14. jutro to nie wiem jak bedzie bo płakałam juz dzisiaj. pani Aniea sie cieszy . A my? Jeszcze w pracy miałam do kitu dzien, wczoraj na Dogo. Dobrze ze konczy sie ten tydzien
  15. no to tak jak ja z Krakowa, ze wysterylizowanej nie chce. Ja zrobię w niedziele na Kraków - moze akurat
  16. [quote name='dominikabankert']wtataro mogłabys policzyc ile jestesmy na plusie juz na marzec???? bedzie 200złotych okolo tzn musi byc troche wiecej niz 200 a i z bazarku szilowego jest z 200zł:) ale to dpoiero Avilia przeleje jak bazar sie skonczy[/QUOTE] wieczorkiem wszystko uzupełnię
  17. rozumiem- myslałam że sunia już w nowym domku a pieniązki Wam potrzebne
  18. piesek jest sliczny , na pewno znajdzie domek,prosze pisać
×
×
  • Create New...