[quote name='dominikabankert']Wtataro odhacz ze maglolek juz wplacila deklaracje za marzec bo wpalcala 40zl-zaznaczyla ze 20zl za luty i 20zl za marzec[/QUOTE]
to już dawno zrobione
A TERAZ ROZLICZENIE
pozostało 248 zł , do tego doliczyc 30 zł Paulinken- jaka to ma być deklaracja